Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ya küçük kadınları izleyenler bilir orda tezer nikahta bi elbise giymişti çokhoşuma gitmişti benim..

teşekkürler kızlarrrrrr daha almadımm gidim alayım bari sizdende güzel yorumlar aldıkdan sonra :)

kızlarr tekrar merhabaaaa, bugün pek atılamadım sizeee

heraaa cım yatak ötüne de bayıldımm gerçekten ne çok abartııı ne çok sadece tam orta karar çok hoşş güle güle kullanın canımmm :))) kaça aldınız?? ben de gittiğimde bakiim olmadı :)))

m_ucizemm çok geçmiş olsunn canımm dikkat et kendineee

vereliniortak

kıslar bişey sorcam davetiyenizi nerde yaptırıyorsunuz

biz yaptırdıkk canım daviteyimizi cağaloğlundaa, şahinler davetiye de yaptırdık. fiyatları gayet uygunduu tavsiye edebilriimmm eğer vaktiniz varsa bi uğrayın derimm :))

biz yaptırdıkk canım daviteyimizi cağaloğlundaa, şahinler davetiye de yaptırdık. fiyatları gayet uygunduu tavsiye edebilriimmm eğer vaktiniz varsa bi uğrayın derimm :))

canım biz modelde karar kıldık ama bi piyasa arastırması yapmam gerek nisanlımda yok tek basıma halledicem o taraflarada bakıcam orayada giderim saolll canımmmm

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
kuaförümü hallettim geldim:lepi: geçmişi okuyup dönüyorum:)

canım biz modelde karar kıldık ama bi piyasa arastırması yapmam gerek nisanlımda yok tek basıma halledicem o taraflarada bakıcam orayada giderim saolll canımmmm

anladımm canımm, mesela bizimkisi evlilik cüzdanı şeklinde olandannn :)) ve tanesini 0,40 kuruşa yaptırdıkk tabi bizimkinin adedi biraz yüksek ama genelde fiyatlar 0,50-0,70 arası gibi tabii adede çok bağlı olarak da değişiyor.

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
kuaförümü hallettim geldim:lepi: geçmişi okuyup dönüyorum:)

hoşgeldinn yarenkaaaa :)) çok sevindimmm :dance::dance:

peki anlaşmanız nasıll?? ben de bizim orda ki bi kuaförle görüştüm kına saçı+gelin başı+makyajı manikür pedikür içinde 250 tl dedi. provada yapıyolar sadece makyajın provasını yapamıyolarmış. eğer o gün beğenmezsen tekrardan yapıyolar tek aklıma takılan bu işteee :umursamaz::umursamaz:

yarenkacım çok sevndm halletmene bnde bu hafta sonu hangi birini yapıcksam resim kuför davetiye işini halletmeyi düşünüyorum :)

sağolun kızlaropuyorumnanaktan
bağdat caddesindeki aşkın kuaförle anlaştım, düğün salonuna ait ama çok güzel bir yer, çok sıcak insanlar, prova da yapacaklar ve ücret almıyorlar. bugün yaptırmak istedim ama duvak olmadığı için yapamadılar istersen duvaksız yapalım bir de duvaklı yapalım dediler gerek yok dedim 2 defa uğraşmayalım. kına için de eve yakın bir kuaföre gideceğim orası uzak kalıyor. hafta sonu da fotoğrafçıdan randevu alacağız

heracım ve mucizem gelinlikleriniz hayırlı olsun kızlar. mucizem keşke şimdiden almasaydın evde zarar görebilirkaydirigubbakcemile3
ben eldiven kullanmayacağım kızlar nedense hiç hoş bulmuyorum, keseyi de gelinlikçi verecek

yarenkacım kaça anlasdın sen fiyat olark ?

0 tl canımkaydirigubbakcemile3 düğün salonuna ait olduğu için pek güvenememiştim güzel yapmazlar diye ama bugün gittim gördüm gayet düzgün bir yer zaten cadde üzerinde olduğu için kötü yapmaz diye düşünüyorum. 2 defa da prova yapabilirim diyince rahatladım yani başlarından savmadılar çok ilgilendiler

oo süper olmuss canım bizmde düğün salonun içindeymiş kuaförde bu hafta sonu bakıcam nasıl biyermiş bakalım bnde güvenmiyrum şimdilk :) inşallh yanılmıs olurum beğendğim bi yer olur

oo süper olmuss canım bizmde düğün salonun içindeymiş kuaförde bu hafta sonu bakıcam nasıl biyermiş bakalım bnde güvenmiyrum şimdilk :) inşallh yanılmıs olurum beğendğim bi yer olur

benim düğün salonum 2 kuaför önerdi canım istediğine git dedi tabi ben bağdat caddesindekine gittimkaydirigubbakcemile3 diğeri biraz daha içerideydi, zaten fotoğrafçı da o cadde üzerindeki prizma stüdyo olacak galiba ama daha kesin değil. senin anlaşmalı kuaförün nerde canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…