Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

keşke kökten kurtulabilsek kızlar ya kaydirigubbakcemile3
ben de ağda yaptırıyorum komple 1 ay rahatım ama sir ağda karartmada yapıyo malesef lazere başlamak istiyorum ama zaman bulupta araştıramadım birtürlü sositososito
bir de serumlar satılıyo ya kızlar denediniz mi hiç bioder galiba markası :uhm:

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
ayy ben gidemem lazere yaa canım çok tatlıdırkaydirigubbakcemile3

canım ekimde nasipse düğünüm tarih tam belli değil daha

bence ekime kadar bitirirsin zamanın var şimdi eger baslarsan

kökten işte işi bitiriyo lazer....
serumları denemedim hiç...
bende agdaya gelemiyorumeyvahedigeldismile

kızlar genital bölge için emla krem kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum gayet rahat oluyor hiç hissetmiyorsunuzsempatiksalakcinni

kızlar genital bölge için emla krem kullanabilirsiniz, ben kullanıyorum gayet rahat oluyor hiç hissetmiyorsunuzsempatiksalakcinni

bende emlayı kullandım agda için ama agdayı yapamadım savas verdik ikimizde oyuzden lazere gidiyorum gerçi lazerdede kullanabiliyorsun emlayı

nasıl bişey cnm o duymadım hiç

eczanelerde satılan bir ilaç canım. lokal anestezi için kullanıyor doktorlar hatta bebeklerde bile kullanılıyor yani zararı yok. ağdadan 1-2 saat önce sürüyorsun üzerini streç filmle kaplıyorsun hava almayacak şekildekaydirigubbakcemile3 daha sonra uyuşunca işleme başlıyorsun artıkkaydirigubbakcemile3

vereliniortak vereliniortak

ben annemi ssk'ya gönderip yazdırtıyorum ilacıkaydirigubbakcemile3 hemoroid tedavisi diyince de yazıyorlar, doktor anneme bir sürü şey sormuş annem diyor nerdeyse yatırıp ameliyat edecektikaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…