Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ayy bilmiyorum walla cnm nerdeee :) daha hiç konusmadım o konuyu bu hafta sonu bakıcam beğenmezsem kuförüm hazır nişanda yaptrdğım yere yaptıracağm buuyk ihtiml :)

ya kızlar bugün kuzenim kafamı karıştırdıkaydirigubbakcemile3
ben kınada abiye elbisenin üzerine kına yakılırken sadece kaftan giymeyi düşünüyordum kına yakıldıktan sonra da hırka gibi hemen çıkartırım kolay olur diyordum ama illa sadece bindallı giy diyor. şık bir bindallı giy ama fes takma, onun yerine kırmızı pullu falan tülbent gibi bir şey al yuvarlak şekilde bağlat saçına ve uzun kalsın dedi. sizce sadece bindallı giymek nasıl olurkafamçokkarıştı

ayy bilmiyorum walla cnm nerdeee :) daha hiç konusmadım o konuyu bu hafta sonu bakıcam beğenmezsem kuförüm hazır nişanda yaptrdğım yere yaptıracağm buuyk ihtiml :)

canım ben de asla gitmem diyordum ama geçenlerde aniden aklıma geldi gidip prova yaptırayım beğenmezsem zaten gitmem dedim ama bugün gidince karar verdik hatta postiş kullanacaktım ama kadın gerek yok dedi şimdi boşu boşuna 200-300 milyon ona verme, çok güzel kabartırım istediğin modeli falan yaparım dedi.
sen de git prova yaptır beğenmezsen gitmezsin canım

yaa bnce abiye al canım üstünede kaftan al sahsen bn oyle yaptım :)

ya sadece kaftan güzel olmaz diyor, altına çarık giymen lazım topuklu ayakkabının üstünde kaftan komik durur diyor, abiyenin altına da çarık giyemezsin diyor kafam karıştıkaydirigubbakcemile3

yarenkacım sende haklısın ama bilmiyorum bn abiye +kaftan kombinasyonu yaptm sebnemede günaydınnnnnnnnnn :) kızlar ben kaödm iyi akşamlarr :KK70:

yarenkacım sende haklısın ama bilmiyorum bn abiye +kaftan kombinasyonu yaptm sebnemede günaydınnnnnnnnnn :) kızlar ben kaödm iyi akşamlarr :KK70:

görüşürüz cnm :))
iyi akşamlar

yarenkacım iyim cnm benim sen nasılsın kaydirigubbakcemile3

görüşürüz cnm :))
iyi akşamlar

yarenkacım iyim cnm benim sen nasılsın kaydirigubbakcemile3

ben de iyiyim canımopuyorumnanaktan yol yorgunusun galiba, ama ben senden daha yorgunumkaydirigubbakcemile3 halama düğün için elbise baktık ama hiç bulamadık yaa o kadar da gezdik boşuna oldu

bu arada kızlar kuaför makyajımı kryolan marka porselen makyaj yapacakmış, güzel olur mu acaba hiç bilmiyorumCADIARZU

ben de iyiyim canımopuyorumnanaktan yol yorgunusun galiba, ama ben senden daha yorgunumkaydirigubbakcemile3 halama düğün için elbise baktık ama hiç bulamadık yaa o kadar da gezdik boşuna oldu

dinlendim cnm bir güzel uyudum birazdan da nişanlımla görüşcem :) 300 km yol yaptım bugün sabah sabah

aa hiç yokmuydu güzel kıyafet

dinlendim cnm bir güzel uyudum birazdan da nişanlımla görüşcem :) 300 km yol yaptım bugün sabah sabah

aa hiç yokmuydu güzel kıyafet

aslında çok kıyafet var canım ama ne kısa ne de uzun istiyor yani ara boy istiyor o yüzden pek güzel modeller yok, haftaya osmanbeye gideceğiz

Merhaba
mayısın 9 unda nişanım olacak ve hemen ardındanda nikahım olacak inşallah ama ne nikah işlemleri ne de ne zaman baş vurmam gerektiğini bilmiyorum.nikah merasimi yapmak istiyoruz ne kadar zaman kala baş vurmam gerekiyor :KK43:

Merhaba
mayısın 9 unda nişanım olacak ve hemen ardındanda nikahım olacak inşallah ama ne nikah işlemleri ne de ne zaman baş vurmam gerektiğini bilmiyorum.nikah merasimi yapmak istiyoruz ne kadar zaman kala baş vurmam gerekiyor :KK43:

mutluluklar dilerim arkadaşım...
nikah için geç kalmış olabilirsin ama tanıdık varsa veya bir şekilde araya sıkıştırabilirler belki de daha boştur ama biz haziran ayı için ocakta kayıt yaptırdık. hangi belediyeye başvuracaksınız. ben sancaktepeden maltepeye nakil adırdım

slm kızlar.. bu akşam kimse yok galiba. akşamüstü kayınpederim kayıvalidem ve aşkımla beyaz eşya alışverişine gittik. mutluluktan ağladım kızlar yaa... okadar duygulandımki anlatamam. kayıpederim en iyisi en güzeli olsun diye çırpındı durdu. sen hangisini istiyosan diye diye tüy bitti ağızlarında. sonunda düşündüklerimin hepsi oldu. ankastre fırın,ocak, emiş gücü baya bi yüksek davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi, led tv, sinema sistemi herşeyimizi aldı. bulaşık makineside seç dedi ama onu önceden almıştım. ne eksik varsa seç deyip durdu. elektrik süp, küçük ev aletleri saydı saydı. ben onları önceden aldığımı söyledim. kısacası süperrrrrrrrrrrrrrrrrrr bir alışverişti:)

X