Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bende işte düz bir model bakıcam çok yüksek fiyatlar istemiorum okadar sonucta bir gece giyicem zaten nişanlığımada verdm bi dünya para pişman oldum sonradan :kızgın:

canım burada fiyatlar 150den başlıyo abiyelerde benim abiyemde yanlış hatırlamıyosam 240 tl filandı şık bir abiye olabilir kınanda tabi sen içine sineni yap canım

tamam heraaaacımmm almıcam işte kimseyi evime ilk ben kalıcam.yaa bende düşünüyorum nikah elbisemi ne renk alsam nasıl alsam diye arkadaşlar arası bi kutlamada yapılcak nasipse

canım nikah elbiseni takım elbise olarak alma bence çok sıradan olur eğer elbise giymek istersen dizlerinde askılı yada sıfır kollu açık renklerde bişey tercih edebilirsin geçenlerde arkadaşımızın nikhına gitmiştik kıyafeti anlattığım tarzda bir elbiseydi çok şıktı gerçekten :kahve:

gerçekten cok pahalı abiyeler ii olsun kaliteli dursun diyosun onlarda fiytlrı cok pahalı

mucizem ve nçakır kızlar gelinlikleriniz nasıl ?

bende bu haftasonu değil bidahaki haftasonu gidicem provaya yetişir dimi yaa 6 haziranda teslim alcam

canım nikah elbiseni takım elbise olarak alma bence çok sıradan olur eğer elbise giymek istersen dizlerinde askılı yada sıfır kollu açık renklerde bişey tercih edebilirsin geçenlerde arkadaşımızın nikhına gitmiştik kıyafeti anlattığım tarzda bir elbiseydi çok şıktı gerçekten :kahve:

yok cnm ya takım elbise istemiyorum zaten elbise istiyorum tarif ettiğin şekilde ama kolları yarım kol olabilir cnm nasipse

iyi canım gelinlikçiyi aradım bende senle haftaya görüşcez dedi ben bu hafta sonunda endekslemiştim kendimi üzüldüm merak ediyorum çok yaa nasıl bişi olcak acep

ilk gittiğinde vermemişti gelcegin günlerini bana öleyapmıstı yazdı sbahtan ara dedi saat vereyim dedi öle gel dedi

hos geldin organik:) evet ya bnde hos dursun diyorum nikah için böyle birsey düşünüyorum :)
2823.jpg

bizde öyle ilk geçen hafta gittim cumadan ara beni randevulaşalım dedi, sonra haftaiçi konuşalım dedi aradım bugün haftaya bekliyorum seni dedi yoğun bu ara çok belkide ondan öyle söyledi

hoşbulduk heraacım çok güzel ben nikahımda diz altı günlükde giyebileceğim bi elbise altına babet düşünüyorum saçlarımıda maşa yapcam hafifde makyaj tamamdır

X