Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

sunum musırnaşık şey
bakarız artık bir şeyler canım aklinialirimsmile

tabiii kıssss
erkekler altta ne oldugunu daha cok merak ederlermiş öle yazıodu bi gazetede
grçi her aksam görcegi sey ama merak uyandırmak mıs amac
:jeyyar::jeyyar:

:)) tabi, cnm sunum önemli haklısın gulpembe

cnm sen yurt dışında nereye gidiyorsun ben bilmiyorum da

almak lazım ben normalde de alıyordum ondan çok almadım en son gecelik falan işte

kızlar birde çok şükür aileme yakın oturucam ama evden çıktığımın anı düşünmek çok kötü oluyor yaaa senağlama

Son düzenleme:
tabiii kıssss
erkekler altta ne oldugunu daha cok merak ederlermiş öle yazıodu bi gazetede
grçi her aksam görcegi sey ama merak uyandırmak mıs amac
:jeyyar::jeyyar:

gülpembecim sen bayağı bilgilisin canımkaydirigubbakcemile3
eee başka neler biliyorsun anlat bakalım aydınlanalımkaydirigubbakcemile2

allah yardımcın olsun cnm ben başka bir şehire bile gitmeyi istemezdim sen ülke değiştireceksin

ama alışırsın inşallah en kısa zamanda :Saruboceq:

gülpembecim sen bayağı bilgilisin canımkaydirigubbakcemile3
eee başka neler biliyorsun anlat bakalım aydınlanalımkaydirigubbakcemile2

tabi cnm gel deseler yine gidebilirsin aynı ülkede olunca ama olsun onlar senin yanına gelir artık gezmeye

:)

ben de kötü oluyorum şebnemcim yaa bizde davul zurna da oluyor çok acıklı çalıyorlar evden çıkarken:gitme:

kolay adepte olurum dilide ögrenmeye basladım benm nisanlım bide tek orda bütün ailesi burda ben zorlanmam sonucta yanımda olucak evet ailem yanıma gelebilir 3 saat bi yol
yarenkacım sor cevaplıyım :jeyyar: okuyorum işte butarz seylerin karsılıklı olması gerektiğini düşünüyorum ben sonucta onun canı istiyince olcak benm canım isteyince olmazsa unutsun sunumu laelaelaelaelae

kolay adepte olurum dilide ögrenmeye basladım benm nisanlım bide tek orda bütün ailesi burda ben zorlanmam sonucta yanımda olucak evet ailem yanıma gelebilir 3 saat bi yol
yarenkacım sor cevaplıyım :jeyyar: okuyorum işte butarz seylerin karsılıklı olması gerektiğini düşünüyorum ben sonucta onun canı istiyince olcak benm canım isteyince olmazsa unutsun sunumu laelaelaelaelae

tabi canım karşılıklı olmalı:jeyyar: sen de artık başım ağırıyor bahanesini kullanırsınkaydirigubbakcemile3

tabi canım karşılıklı olmalı:jeyyar: sen de artık başım ağırıyor bahanesini kullanırsınkaydirigubbakcemile3

onu yemez bence
gecenlerde dedi kadınlar istemeyince basın agrıyo bahanesine yatıolar dedi biliyorlar artık baska bişey bulmak gerek

ben de kötü oluyorum şebnemcim yaa bizde davul zurna da oluyor çok acıklı çalıyorlar evden çıkarken:gitme:

olsun cnm ya nasıl olsa sevdiğimiz insana kavuşucaz bari kına gecesinde çok ağlayalımda o güne kalmasın birşey

kaydirigubbakcemile3 başım ağrıyor çok yorgunum

kıslar ben kacar yarın malum iş var sabah kalkmak cok zor oluyor artık yarın muhabet ederiz işten fırsat olursa eger camasır alcaksanız hepsibuaradayı tavsiye ederim yok yok içinde :jeyyar::jeyyar: anladınız onu öpüyorum sizleriiiiii :1hug:

kızlar konuşuyoruzda böyle bazen düşünüyorum acaba vajinismus muyum diye olur muyum diye burda diğer topikte okuyorumda çok olna var

kıslar ben kacar yarın malum iş var sabah kalkmak cok zor oluyor artık yarın muhabet ederiz işten fırsat olursa eger camasır alcaksanız hepsibuaradayı tavsiye ederim yok yok içinde :jeyyar::jeyyar: anladınız onu öpüyorum sizleriiiiii :1hug:

görüşürüz cnm iyi uykular boshayallersmile

X