Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de 140 liraya almıştım canım uygundu, diz altıydı benimki ama çok severek aldım ve giydim, fuları da vardı boynuma dolayacaktım heyecandan unuttuk gece elbisemi asarken askıda gördümkaydirigubbakcemile3

ben baska bi model alcaktım erkek kardeşimle gitmiştik o begendi bunu al dedi
ah ah o heyecandan herseyi unutuyorsun :sm_cool:

kına kıyafetimi bugün kiraladık. özellikle kiralık istedim. birde onu koyacak yer aramayım dedim. zaten çok az duracak üzerimde. ayakkabılarımı satın aldık bugün kına için..benimde eksiğim çok var ya. kına için yer ayarlanmadı. kına keseleri, çerezleri için süsler, davetiyemiz, fotoğrafçı, kuaför offfffffffff offfffffffffffffffffff

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar bu arada gelinlik içine iç çamaşırınızı aldınız mı ??

of ne ki of vildan eyvahedigeldismile

aldım canım camasırımı yeni inci

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar bu arada gelinlik içine iç çamaşırınızı aldınız mı ??

gelinlik provasına gidince aldım canım, leyla marka kısa büstiyer aldım. gelinlikçi yeni inciyi önermedi bana, çünkü çok yüksek kaldı yakan da çok yüksek olur dedi gerçekten öyle oldu deneyince. ama leyla çok güzel durdu

kızlar yaralarımızı deşmeyelim çok offf çekmemiz lazımmm

ben daha almadım provaya gelin istediğiniz zaman dediler ama ayakkabımda yok iç çamaşırımda

ben daha almadım provaya gelin istediğiniz zaman dediler ama ayakkabımda yok iç çamaşırımda

evet canım ayakkabı ve çamaşır olmadan provaya gidemiyorsun. gelinlikçinin önerdiği bir marka oldu mu

bendee dahaa gelinlikk dee yokk bi beğenemedimm artık pazartesii tekrar bakıcazz beğenmekk zorundayım o günn ayakkabıı iç çamaşırı basit yinee gelinliğin yanındaa benn napayımmmm:))

üzülme canım hersey olur bi bakmıssın gelin olmussun :1hug:

boshayallersmile inşallah cnm ya bitsin şunlar gelin olalım artık

evet canım ayakkabı ve çamaşır olmadan provaya gidemiyorsun. gelinlikçinin önerdiği bir marka oldu mu

hayır cnm birşey demedi yarın alıcam işte kısa büstiyer alıcam altınada korseli iç çamaşırı alıcam sanırım geçen denedim uzun olanların demirleri olmadı rahat edemedim

leyla marka nerde bulabilirim ki ??

bendee dahaa gelinlikk dee yokk bi beğenemedimm artık pazartesii tekrar bakıcazz beğenmekk zorundayım o günn ayakkabıı iç çamaşırı basit yinee gelinliğin yanındaa benn napayımmmm:))

cnm benim beğenirsin baktın mı denedin mi hiç ??
bende prova bitsin herşey olsun diye düşünüyorum işte ay hepimizin ayrı dertleri var fisfisfis

gelinlikçi leyla önerdi bulamayınca yeni inci aldım.. şeyler :)) biraz boş kaldı doldurmadı :))

ben eminönünde aldırdım canım ama sen bursada olduğun için nerden alabilirsin bilmiyorum. zaten zayıflara kısa öneriyorlar boşuna demirlerle rahatsız olmaya gerek yok
yeni incimi leylamı
yeni inci aldım çok hoşuma gitmedi...

yeni incinin kalıbı gerçekten çok kötü durdu üzerimde o yüzden almadım

gerçi pek zayıf olduğum söylenemez ama demirler katlanıyor rahat edemem gibi geldi ben bi araştırayım bakalım nerde var acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…