Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bende bütün olunca rahatsız eder diye düşündüm zaten hava sıcak olacak gelinlik sıkacak bide içimde bütün rahat edemem dedim.

güle güle kullan cnm

ben jartiyer kullanmak istemiyorum acaba üstünü normal mi alsam yoksa kısa büstiyer mi :sinifsinif:

be jartiyerle rahat edemem canım yani 12 saatten fazla üzerimizde duracak gelemem o kadar sıkıntıyakaydirigubbakcemile3 pentinin çok güzel gelin çorapları var onlardan almayı düşünüyorum

bende bütün olunca rahatsız eder diye düşündüm zaten hava sıcak olacak gelinlik sıkacak bide içimde bütün rahat edemem dedim.

bakalım yarın bakıcam kısmetse nasıl aldığımı söylerim . yarın koşturcaz nişanlımla çok işimiz var çoookkk :mymeka:

hadi bakalım herşey gönlünüze göre olsun kızlar. ben çıkıyorum kendinize iyi bakın. iyi geceler

evet canım hiç sahipsiz bırakmıyoruz burayıkaydirigubbakcemile2
daha avize de almamız lazım canım ya siz ne tarz almayı düşünüyorsunuz,

cnm valla o işlere daha girmedik mobilyaları alalım kısmetse ama klasik tarzda birşey olmaz

daha modern olur sanırım

ne güzel ya avizeler kalmış mafoldumben

cnm valla o işlere daha girmedik mobilyaları alalım kısmetse ama klasik tarzda birşey olmaz

daha modern olur sanırım

ne güzel ya avizeler kalmış mafoldumben

biz de modern şeyler alacağız ama karar veremedik modele bir türlü. ikea'da çok güzel abajurlar vardı, yatak odam beyaz ağırlıklı olduğu için beyaz abajur beğendim çok güzel ve çok ucuzdu tanesi 25 liraydı. koçtaşta da çok çeşit var canım alacağınız zaman buralara bakabilirsiniz

biz de modern şeyler alacağız ama karar veremedik modele bir türlü. ikea'da çok güzel abajurlar vardı, yatak odam beyaz ağırlıklı olduğu için beyaz abajur beğendim çok güzel ve çok ucuzdu tanesi 25 liraydı. koçtaşta da çok çeşit var canım alacağınız zaman buralara bakabilirsiniz

ben duvara aplik istiyorum abajur düşünmüyorum pek ama ikeada var güzel şeyler ya bende beyaz yatak odası alıcam nerden aldın cnm sen birde fotografı varmı kayınpederim yatak odasını kırmızı boyattı bana seçenek kalmadı beyaz olcak kaydirigubbakcemile3

ben duvara aplik istiyorum abajur düşünmüyorum pek ama ikeada var güzel şeyler ya bende beyaz yatak odası alıcam nerden aldın cnm sen birde fotografı varmı kayınpederim yatak odasını kırmızı boyattı bana seçenek kalmadı beyaz olcak kaydirigubbakcemile3

canım ev bizim olmadığı için aplik yapamıyoruz evi de ancak atamam olduktan sonra alacağız ve yapacağım ilk iş aplik olacakkaydirigubbakcemile3 nişanlıma da söylemiştim gerçekten duvarda çok güzel duruyor zaten abajuru da dekor olarak alacağım.
yatak odamı evgör'de aldım canım sitesinden de bakabilirsin çok güzel mobilyalar var, hemen resmini de ekliyorum aldığım takımın
büyük resim eklemeyi bilmediğim için ancak bu kadar oldu canım

Eklentiler

• $istanbul_yatak_detay.jpg
    $istanbul_yatak_detay.jpg
    14,8 KB · Görüntüleme: 16
canım ev bizim olmadığı için aplik yapamıyoruz evi de ancak atamam olduktan sonra alacağız ve yapacağım ilk iş aplik olacakkaydirigubbakcemile3 nişanlıma da söylemiştim gerçekten duvarda çok güzel duruyor zaten abajuru da dekor olarak alacağım.
yatak odamı evgör'de aldım canım sitesinden de bakabilirsin çok güzel mobilyalar var, hemen resmini de ekliyorum aldığım takımın
büyük resim eklemeyi bilmediğim için ancak bu kadar oldu canım

cnm çok güzel güle güle kullanın ben sırf beyaz istiyorum ama fiyatlar çok yüksek bakarım cnm siteye

inşallah cnm en kısa zamanda sizinde eviniz olsun kira zor olur:Saruboceq:

bakalım daha ev bomboş enson hali perde lamba çok iş var zemuszemus

X