Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

canım ucuz olanların pek işe yaradığını zannetmiyorum o yüzden boşuna para vermeyelim, biz belki temmuzda falan alırız yengemin kullandığından

evet pahalı alıp yıllarca kullanmak var alırsın inş.canım bi ara ücretli ögretmenlik yapıyordun gene baslıcakmısın peki

Son düzenleyen: Moderatör:
diyebilceklerimi buraya yazamıyorum anla sen inş sende ve herkes istediği yerlere gelir cok üzülüyorum hersey için ama :KK50:

valla canım 1 yıllık emeğimin çöpe gitmesi beni çok üzdü, sınavdan çıkınca annemlere gitmiştik ne doğru düzgün konuşabildim ne de yemek yedim, onlar yemek yerken ben balkonda oturuyordum çok kötüydüm ama zamanla her şeye alışıyor insan, ne kadar da zor olsa 1 yıl daha çalışmak zorundayım sonucunun ne olacağını bilmeyerek

Son düzenleme:
valla canım 1 yıllık emeğimin çöpe gitmesi beni çok üzdü, sınavdan çıkınca annemlere gitmiştik ne doğru düzgün konuşabildim ne de yemek yedim çok kötüydüm ama zamanla her şeye alışıyor insan, ne kadar da zor olsa 1 yıl daha çalışmak zorundayım sonucunun ne olacağını bilmeyerek

bu stresi 5 yıl öncede yasadın neden üniye girebilmek için üniye girdin bitti şimdi ise işe girebilmek Allah bu sene inş bi kapı acar sana herseyde bi hayır vardır

bu stresi 5 yıl öncede yasadın neden üniye girebilmek için üniye girdin bitti şimdi ise işe girebilmek Allah bu sene inş bi kapı acar sana herseyde bi hayır vardır

canım inan o zaman daha kolaydı kopya falan bilmiyorduk ama şimdi o da üzerimizde baskı yapıyor ya bir şey olursa ya yine iptal edilirse gibi. üstelik çıkacak sorular da şansımıza kalmış mesela bu sene hiç görmediğim terimleri sınavda gördüm, bir sürü kaynaktan da çalışmıştım

herkese slm.................

canım inan o zaman daha kolaydı kopya falan bilmiyorduk ama şimdi o da üzerimizde baskı yapıyor ya bir şey olursa ya yine iptal edilirse gibi. üstelik çıkacak sorular da şansımıza kalmış mesela bu sene hiç görmediğim terimleri sınavda gördüm, bir sürü kaynaktan da çalışmıştım

selam fatma :KK3:

ah ah canım benim durumunu cok iyi anlıyorum benmde kardeşim öss sınavına girecek onda da o stres var yazık biz genclere

günaydın kızlaar :KK70: yarenkacım bence de sabahı seçmelisin öğleden sonra sana kalınca daha rahat edersin bence de.bu arada bu mopdan bende de var tek başlıklı yerlerde süper çok memnunum bendee

ohh canım özendim vallaha sana ben bebişim doğduğundan beri 2saatte bir uyanmaktan uyku nedir unuttum:emir_bebek:

olsun canım belli bi ay dan sonra düzelcek bunlar onda şimdi gece gündüz olayı yok :KK1: sen rahatlıcan sonra sebnem lucky sonra ben sonra yarenka :KK33:

olsun canım belli bi ay dan sonra düzelcek bunlar onda şimdi gece gündüz olayı yok :KK1: sen rahatlıcan sonra sebnem lucky sonra ben sonra yarenka :KK33:

Daha benim rahatlamamaa çok var çok:))Bence elinizi çabuk tutun ne kadar erken o kadar iyi büyüyüp gider nasılsa:))

X