Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba canım geçmiş olsun dikkat et kendine...Bende bugün sabah arkadaşımın mesajıyla uyandım liseden başka bir arkadaşım ailesiyle trafik kazası geçirmiş anneannesiyle kardeşi ölmüş daha 12 yaşındaydı çok üzüldüm:KK43:

Allah rahmet eylesin canım mekanları cennet olsun

2600dü 2 hafta önce biraz kilolu galiba:)) eşimde 4500 kilo doğmuş:) ben 12 kilo aldım canım

sağol teyzesii senin bebeğine de maşallah :))

masallah bebişine :nazar: fazla almamıssın canım :KK9: normal mi olcak sezeryan peki darısı lucky senin bebişine

2600dü 2 hafta önce biraz kilolu galiba:)) eşimde 4500 kilo doğmuş:) ben 12 kilo aldım canım

sağol teyzesii senin bebeğine de maşallah :))
maşallah canımmm:nazar::nazar:
yesinler onu yaaa :KK70: :KK70:
masallah bebişine :nazar: fazla almamıssın canım :KK9: normal mi olcak sezeryan peki darısı lucky senin bebişine

amin bitanem isteyen herkese inşallahhh :KK70:

36 bedendim eskiden ama herkes şimdi daha güzel falan diyor belkide vermem kiloları:))şuanda normal canım ben sezeryandan korkuyorum zaten biraz garip ama:KK49:

36 bedendim eskiden ama herkes şimdi daha güzel falan diyor belkide vermem kiloları:))şuanda normal canım ben sezeryandan korkuyorum zaten biraz garip ama:KK49:

hamilelik sana yaramıs ozaman dahada güzellestirmistir seni :nazar: kız neden korkuyon bende normal dogumdan korkuyorum :KK52:

hadi yarenkacım tekrar hayılısı olsun cnm allah sağlıkla oturmayı nasib etsin
:nazar:

gülpembecim haberlerde izledim de daha büyük depremin habercisi dediler allah hepimizi korusun :26:
çok sağol canım:KK16:
günaydın kıslar nasılsınız ben hiç iyi değilim bogazım agrıyor yutkunmakda zorlanıyorum
geçmiş olsun canım dikkat et kendine, tatil acısını çıkartıyor galiba:)
merhaba canım geçmiş olsun dikkat et kendine...Bende bugün sabah arkadaşımın mesajıyla uyandım liseden başka bir arkadaşım ailesiyle trafik kazası geçirmiş anneannesiyle kardeşi ölmüş daha 12 yaşındaydı çok üzüldüm:KK43:
off çok üzüldüm canım yaa allah rahmet eylesin ani ölümler çok kötü oluyor:KK14:

kız ben de normalden korkuyorum maaşallah valla sana:KK1:

kızlar biz de bugün kredi işini hallettik belki haftaya pazar taşınırız

Son düzenleme:

off çok üzüldüm canım yaa allah rahmet eylesin ani ölümler çok kötü oluyor:KK14:

havaların etkiside olabilir canım burası suan sogukk :KK37: hayırlısı olsun:nazar: Allah kolaylık versin tasınma da zor

hamilelik sana yaramıs ozaman dahada güzellestirmistir seni :nazar: kız neden korkuyon bende normal dogumdan korkuyorum :KK52:

yıllarca normal doğumdan korktum şimdide bi cesaret geldi sezaryan istemiyorum:KK49: Normalde yapınca hemen ayaklanabiliyorsun ya ondan da istiyorum bide o anı yaşamak:emir_bebek:

yıllarca normal doğumdan korktum şimdide bi cesaret geldi sezaryan istemiyorum:KK49: Normalde yapınca hemen ayaklanabiliyorsun ya ondan da istiyorum bide o anı yaşamak:emir_bebek:

aslında bende istanbulda kontrol oldum doktorda yasadıklarım ve aldıgım ilaçlar sonrasında bende diyorum bunları yaptım normal dogumda ederim oyuzden bende korkmuyorum :KK35: aslında normal dogum cok saglıklı ama bazı seylerde de iyi değil hayırlısı canım adına

günaydın kızlaaar..ben hazırlanıyorum önce kuaföre gitcem anneme yakın ordan da anneme geçerim öpüyorum sizi

kızlar nasılsınız ???

size çok güzel bir haberim varrrrr

hamileyim :KK49:

dün idrar testi yaptım bugünde kan testi çok şükür rabbim bizi fazla bekletmedi :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar nasılsınız ???

dün idrar testi yaptım bugünde kan testi çok şükür rabbim bizi fazla bekletmedi :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:nazar::nazar::nazar: cok sevindim canım ne güzel haberler bunlar Allah analı babalı saglıkla gelmesini nasip etsin lucky ile birlikde dogurcaksınız

günaydın kıslar nasılsınız ben de idare eder 2 gündür bogaz agrısı cekiyorum :KK50:
canım bence doktora git yani antibiyotik kullanmadan biraz zor geçer
kızlar nasılsınız ???

ayy çok sevindim şebnemcim sağlıkla doğsun analı babalı büyüsün inşallah:emir_bebek: lucky ile aynı gün doğurursunuz belki:) darısı önce gülpembenin başına:KK3:

X