Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

eee gülpembecim anlat bakalım, 1 yıldır görmüyordun aileni, çok özlemiş misin:)

iyiyiz canım bizde sen nasılsın ohh kavuştun ailenle ne güzel:)

olsun canım biz varız yanında:nazar:
tatilin de en kötü yanı çabuk bitmesi:KK9: evet canım ikimiz vardık sen de saat 3-4 gibi geliyordun:)
bu arada alıntılar karmakarışık oldu galiba

çok sağol canım:KK71:ben karıştırdım galibaa benden dolayı oldu:KK17:

ohhh ohh ohh ne güzel olmuş burası böyle nasılsınız fıstıklar...valla ben de sıkılıyorum evde oyun indiriyorum vakit geçirmek için

iyiyim canım sen nasılsın nasıl gidiyor:)

hayırlısıyla gelsin bebiş de sende girmesende olur :nazar: dikkat et kendine buaralar

inşallah canım hayırlısıyla gelsin bir an önce:)dün alışveriş merkezinde bir bebek gördük 10 günlükmüş daha o kadar minik öyle tatlıydıki dünden beri onu konuşuyoruz eşimle:)

çok sağol canım:KK71:ben karıştırdım galibaa benden dolayı oldu:KK17:

iyiyim canım sen nasılsın nasıl gidiyor:)

inşallah canım hayırlısıyla gelsin bir an önce:)dün alışveriş merkezinde bir bebek gördük 10 günlükmüş daha o kadar minik öyle tatlıydıki dünden beri onu konuşuyoruz eşimle:)

iyiyim canım sıcak ve evdeyim çekilmiyo hiç :S ayyy rabbim bize de nasip etsin inşallah bebiş :KK70:

evet canım ben de zaten çalışıyorum diye girmiyorum, iyiyim canım ne olsun aynen devam. bu gece bir rüya gördüm. birisi diyordu ki artık işe girmek için sınava yeterliğe falan bakmıyorlar bir peygamberin hayatını bilmen yeterli:) hayırlısı bakalım ne olacak. anlamına falan da bakmıyorum kötü bir şey yazarsa çok etkileniyorum çünkü:KK1:
yarenkacım bence rüyan çok güzel hayırlı haberler alıcaksın bence sınavdan

tatil iyi geçiyor kosturmakdan bişey anlamıyorsun istanbulda gezmemiz gerekenler vardı gezdik işte geldik adapazarına ordan kastamonuya eşimin ailesinin yanına sizleri cok özledim tabi yarenkacım bi ikimiz vardı sunun 1 ay öncesine kadar bebiş nasıl damlacım

tatilin de en kötü yanı çabuk bitmesi:KK9: evet canım ikimiz vardık sen de saat 3-4 gibi geliyordun:)
bu arada alıntılar karmakarışık oldu galiba

ahhh ahhhh hep beni unutun siz valla yine küsücem size :KK14::KK14::KK14:

damlacımmmm hadi hazırlıklar tamam ne güzel
lucktyicimmmm :13:

saçımı kestirdim kızlar oh pek rahatladım :)

ahhh ahhhh hep beni unutun siz valla yine küsücem size :KK14::KK14::KK14:

damlacımmmm hadi hazırlıklar tamam ne güzel
lucktyicimmmm :13:

saçımı kestirdim kızlar oh pek rahatladım :)

yok canım benim yaa küsme bize:KK70: ama en başlarda sen de yoktun birkaç günde bir giriyordun sonradan geldin

kızlar bu arada 2 yabancı dil 1 yıllık online eğitimi 59 lira, almak isteyene link veririm eşim aldı bakalım ne yapacak:)

günaydın kızlaaaar... ben 12 gibi kuaföre gideceğim ordan da anneme geçerim anneme yakın sayılır da kuaför...
şebnemcim yeni halini görmek istiyorum...

günaydın kızlaaaar... ben 12 gibi kuaföre gideceğim ordan da anneme geçerim anneme yakın sayılır da kuaför...

günaydın canım naber, ben de 4 gibi gidip kaşlarımı halledeceğim, artık yarın yeni bir sayfa açıyorum:) yarın da üniversiteden arkadaşımla yan yana sınıflarda sınava giriyoruz 3 saat ara olacak o yüzden sevindim beraber oluruz en azından

günaydın kızlar:)
Yarenkacım inşallah güzel geçer sınavın kurtuluyorsun sınav stresinden inşallah kazanıcaksın

yok canım benim yaa küsme bize:KK70: ama en başlarda sen de yoktun birkaç günde bir giriyordun sonradan geldin

kızlar bu arada 2 yabancı dil 1 yıllık online eğitimi 59 lira, almak isteyene link veririm eşim aldı bakalım ne yapacak:)

küstüm valla benim internetim yoktu ama o zamanlar telefondan bile yetiyordum size :KK14:

cnm eklerim yeni halimi en kısa zamanda :)azıcık kısa oldu ama rahatladım valla :KK31:

günaydın canım naber, ben de 4 gibi gidip kaşlarımı halledeceğim, artık yarın yeni bir sayfa açıyorum:) yarın da üniversiteden arkadaşımla yan yana sınıflarda sınava giriyoruz 3 saat ara olacak o yüzden sevindim beraber oluruz en azından

cnm inşallah güzel geçer sınav ne güzel arkadaşlarınlada vakit geçirmiş olursun :KK6:

kızlar kısmetse akşamüstü akçaya gidicez birkaç gün yokum kendinize iyi bakın ben yokken öpüyorum sizi çooookkkkk :KK54::KK69:

canımmm yarenkacımmm dün yazdım tam sen yazacaksın diye beklerken pce sorun çıktı sonra da evden çıkmam gerekti babamda da net yokmuş pc bozulmuş inan ki sana başarılar dileyemedim diye öyle bir içime battı ki gece 12de bile aklımdaydı ama çok geç döndük sonra da giremedim.inşallah sınavın çok ama çok güzel geçer canım inşallah her şey çok güzel olacak cnm bugünden itibaren..

şebnemcim iyi tatiller canımmm

merhaba kızlar nasılsınız

Yarenkacım bende başarılar dileyemedim, inşallah güzel geçmiştir canım gelince yaz mutlu haberlerini alalım:KK49:

Kizlar nasilsiniz suan cepdeyim okuyamadim gecmsi yarenkacim hayirli haberlerini bekliyoruz sizleri cok ozledim yarin kismetse kastamonuya gidicez net yok donuste babamlardan gircem simdilik bukadar

merhaba kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. şimdi babamlarda tekim, herkes bir akrabanın nikahı vardı oraya gitti ben gitmek istemedim çünkü moralim çok bozuk. dünkü sınavlardan ilki güzel geçti ama ikincisi kötüydü, binlerce soru çözdüm ama hiç öyle sorular görmedim bilmediğim terimler vardı. internetten de araştırdım iyi geçti diyen 1 kişi bile yok. yani herkese zor gelmesi iyi ama bilmiyorum, herkese zor gelmişse ilk sınavı iyi geçenlerin puanı iyi gelir diyorlar. 1 yıllık emeğim çöpe giderse çok kötü olur valla hakkımı onlara helal etmiyorum, resmen gençliğimi çürüttüler. hani bildiğim konudan çıkan soruları yapamasam tamam ama hiç görmediğimiz şeylerle karşılaşınca yapamamak çok kötü

merhaba kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. şimdi babamlarda tekim, herkes bir akrabanın nikahı vardı oraya gitti ben gitmek istemedim çünkü moralim çok bozuk. dünkü sınavlardan ilki güzel geçti ama ikincisi kötüydü, binlerce soru çözdüm ama hiç öyle sorular görmedim bilmediğim terimler vardı. internetten de araştırdım iyi geçti diyen 1 kişi bile yok. yani herkese zor gelmesi iyi ama bilmiyorum, herkese zor gelmişse ilk sınavı iyi geçenlerin puanı iyi gelir diyorlar. 1 yıllık emeğim çöpe giderse çok kötü olur valla hakkımı onlara helal etmiyorum, resmen gençliğimi çürüttüler. hani bildiğim konudan çıkan soruları yapamasam tamam ama hiç görmediğimiz şeylerle karşılaşınca yapamamak çok kötü

canım ilk sınavının iyi geçmesine çok ama çok sevindim inşallah çok çok iyi yerlere atanacaksın cnm dualarımız seninle.seni anlıyorum gerçekten moral bozucu bir durum ama sen yine de güçlü olmaya çalış çünkü sen elinden geleni fazlası ile yaptın gerisi senin hatan değil ki...Dilerim hemencecik atanırsın canım...inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın dikkat et kendine..

canım ilk sınavının iyi geçmesine çok ama çok sevindim inşallah çok çok iyi yerlere atanacaksın cnm dualarımız seninle.seni anlıyorum gerçekten moral bozucu bir durum ama sen yine de güçlü olmaya çalış çünkü sen elinden geleni fazlası ile yaptın gerisi senin hatan değil ki...Dilerim hemencecik atanırsın canım...inşallah emeklerinin karşılığını alacaksın dikkat et kendine..

sağol canım valla dünden beri moralim çok bozuk ama artık yapacak bir şey yok. babamlar falan da ilk sınavın puanı yüksek gelirse normal memurluğu seç diyorlar ama o da bu sene yok zaten. ayrıca bu sene puanlar düşük gelirse geçen senelerden yüksek alanlar atanır diyorlar off off

sağol canım valla dünden beri moralim çok bozuk ama artık yapacak bir şey yok. babamlar falan da ilk sınavın puanı yüksek gelirse normal memurluğu seç diyorlar ama o da bu sene yok zaten. ayrıca bu sene puanlar düşük gelirse geçen senelerden yüksek alanlar atanır diyorlar off off

artık kimseye kulak asma canım duyma araştırma inan her kafadan bir ses çıkar hep de moralini bozar...sadece dua artık hayırlısı ile..
kayınvalidem görümceme geliyo sizin oraya yakın demiştin sanırım dimi sana

artık kimseye kulak asma canım duyma araştırma inan her kafadan bir ses çıkar hep de moralini bozar...sadece dua artık hayırlısı ile..
kayınvalidem görümceme geliyo sizin oraya yakın demiştin sanırım dimi sana

artık puanları bekleyeceğim bakalım ne olacak, evet canım söylemiştin sen de gelsene kız:)

Kizlar nasilsiniz suan cepdeyim okuyamadim gecmsi yarenkacim hayirli haberlerini bekliyoruz sizleri cok ozledim yarin kismetse kastamonuya gidicez net yok donuste babamlardan gircem simdilik bukadar

merhaba canım iyiyiz sen nasılsın,perşenbe kontrolüm var onu bekliyorum:)

merhaba canım sıkma canını inşallah hayırlısıyla atanırsın ne zaman açıklanacak sonuçlar?Belkide herkese zor geldiği için sen onlardan daha da yüksek alırsın yarenkacım hiç üzülme:KK70:

X