Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyi akşamlar kızlar, sabah 9 dan beri dersanedeydim şimdi geldim vee en yüksek puanımı aldım 82 aldım artık tarih de yapabiliyorum:) bugün çok mutluyum valla

iyi akşamlar canım çok sevindim senin adına inşallah daha da iyilerini yaparsın:)

tebrik ederim canım çok sevindim.inşallah sınavda çok daha iyilerini yapacaksın...benim keyfim yok...

hayrola canım bişey mi oldu

iyi akşamlar canım çok sevindim senin adına inşallah daha da iyilerini yaparsın:)

hayrola canım bişey mi oldu

aslında saçma sapan bir sebep ama babamla sonra da eşimle tartıştım cnm ((

konu şöyle ev sahibimiz bu şehre taşınmış bir sokak arkamıza ve kayınvalidem kirayı götürünce tanışmışlar.yok işte bana gelecekmiş de kahve içecekmiş gelip geçerken numaramı istemiş annem de vermemiş onunkini almış.gelip geçerken uğrayıp çay kahve içecekmiş gelip gidecekmiş tanışacamışız.ben istemiyorum dedim babam da ne olur gelse gitse fln derken tartıştık eşime anlattım o da doğru düzgün dinlemedi bile bi de onla tartıştım üstüne

canım hiç canını sıkma büyükler hep öyle ne olcak görüşsen falan diyor insan da herkesle görüşmek istemiyor veya başka sebepler...benim eşimde bişey anlattığımda bazen hiç dinlemez tv'ye bakıyor olur ben anlatırım sonra fikrini sorduğumda ne dedinki canım anlamadım der hiççç kafanı takmaa canım

sorma canım ya ağlamak üzereyim sinirden..düşün diyorum ki çat diye biri gelse evsahibinm dese eve mi alacağım tabi diyorlar...tanımam etmem ne bileyim gerçekten ev sahibim mi onu bırak nasıl biri olduğunu nasıl bilebilirim ki babamın oğlu mu??Ayrıca çatkapı gelip gidecek ne bileyim nasıl biri oraya buraya takarsa ne olacak diyorum ne takacak gider gelir ne olacak diyo.ya evsahibim samimi olma isteyeceğim son kişi ki zaten sevmem ben öyle sıkı muhabbeti..numarayı da verdi kayınvalidem ara diyor annemler ya neyini arıcam ne dicem diyorum ara ben lucky hoşgeldiniz fln de diyorlar o gelmez diyorlar.kadın gelmicek olsa der mi telle konuşalım da geleyim gelip geçerken alt komşu zaten arkadaşım sürekli gelip gidiyorum diye..Gelip gitsek ne olurmuş niye korkakmışım..ne alakaysa...istemiyorum işte ya..ne yapayım ben şimdi

Son düzenleme:

canım ben olsam bende aramam hoşgeldiniz diye,ama şöyle bişey yapabilirsin annen yada kayınvaliden sendeyken çağır madem istiyorlar gör nasıl olduğunu kadının, yolda falan görünce selam verirsin merhaba merhaba o kadar bende istemem evsahibim olsa bana gelmesini,belkide evsahibin evi falan görmek istiyor olabilir merak etmiştir ondandır böyle gelmek istemesi

çalışıyormuş cnm iş çıkışı uğrayacakmış..bi kerelik olacağını bilsem tamam canım da demiş ki alt komşuya sürekli gelip gidiyorum onunla da tanışayım akşamüstleri kahve içerim fln.yani bir seferlik değil sanki..ben aramadan o numaramı da bilmiyor ilk benim aramam gerek :S

Son düzenleme:

canım bence hiç arama yani ne gereği var ki, yaşıtın değil akraban değil. eşimin de bize yakın oturan köylüsü var habire eşimin iş yerine gelip gidiyor illa gelin diyor gitmiyoruz, 40-50 yaşında insanlar gidip ne konuşacağım. bir sefer de eşiyle gelmiş kadın demiş ben komşulara dedim gidip göreyim sonra da sizleri götürürüm kadının hevesi kursağında kaldı, hiç takma kafana, çok istiyorlarsa annenler görüşsün:)

iş çıkışı onun uğramak istememesi lazım yorgunluktan falan ama ilginç biriymiş:)Sen ara gelsin birkere o zaman eşim erken geliyor falan dersin iş çıkışı gelmek istemez belki,çalışıyorsa gündüz de gelemez

bakayım da bi canım eşimle tekrar bi görüşeyim bakalım...kendi işyerleri..aman ne konuşacaksam hayret ya tanışıp napcaksa muhtemelen aramayacağım ama..çatkapı gelirse de bakarım ama zaten tanımıyorum her ev sahibiyim diyeni eve alamam ki

iyi yapmışsın cnm bence annem kendi de sevmez halbuki böyle şeyleri ne hikmetse şimdi böyle diyor...kayınvalidem genç tatlı biri falan dedi evsahibin olarak değil genel anlamda tanışmak istiyor kendini iyi hissettiğinde ara istersen dedi ben de bakarım bi gün dedim

Lucky'cim oluruna bırak bakalım ne olucak buraya yazarsın:)

İyi geceler kızlar size ben çıkıyorum ferihayı izleyeyim biraz

canım bencede yakışır,bende doğumdan sonra baya kısa istiyorum ama bakalım uzun saçın bakımı zor bebek olunca bideee

iyi akşamlar kızlar, sabah 9 dan beri dersanedeydim şimdi geldim vee en yüksek puanımı aldım 82 aldım artık tarih de yapabiliyorum:) bugün çok mutluyum valla

damlacık sen beni gördün mü evet canım kestir dogumdan sonra cok zor sac işi hele temizliği dahada zor yarenkacım tebrik ederim seni cok sevindim emegin karsılıgını alacakasın inş

luckycim eve alma cat kapı gelirse acma kapıyı hatta sesde verme kimki o cat kapı gelecek buzamanda kimseye güven olmaz vala ben mesela hiç bakmıyom bile kapıya almanlar öle yapıyor randevun yoksa acmıyorlar kapıyı cagırmada sonra hep gelicek bosver aramada gelirsede acma kac yasında ne konuscaksın onunla ben olsam neyse

tesekkürler canım bi sen birde sebnem cevap verir zaten

merhaba gülpembecim hemen cevap veriyorum kestir :))
bence sana çok yakışır bu model

cnm hadi gözün aydın :) inşallah sınava daha yüksek alırsın canım

damlacım nasılsın bebiş nasıl bu sıcaklarda ?

luckycim cnmm okudum yazılanları bence çok haklısın daha hiç görmediğin birini neden arayasın ve evine çağırasın
eğer seninle çok tanışmak istiyorsa annen veya kayınvaliden çağırsın bi tanışın eğer seversen muhabbetin uyarsa görüşmeye deavm edersin

sen moralini bozma cnm

damlacık sen beni gördün mü evet canım kestir dogumdan sonra cok zor sac işi hele temizliği dahada zor yarenkacım tebrik ederim seni cok sevindim emegin karsılıgını alacakasın inş

evinin resimlerini eklemiştin ya orda bi çerçevede resmin vardı yanılmıyorsam ona göre söyledim kii

demi sen gelsen koşa koşa açarım canım kapıyı

günaydın kıslar nasılsınız güzel bir cumartesi diliyorum sizlere

sana da güzel haftasonları canım

aynen canım yok kapattım o konuyu bi gün kira vermeye beraber gideriz tanışırım dedim kayınvalidem de bence de dedi

merhaba kızlar nasılsınız...

merhaba canım ben iyiyim sen nasılsın??? Klimam takıldı çok şükür..annemler kayınvalidem buradaydı oturduk yedik içtik yeni gittiler

günaydın kıslar nasılsınız luckycim evlilik yıldönümün kutlu olsun nice yıllara yasayın hep beraber küçük prensesler küçük prenslerle artık sende eskidin sıra sebnemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…