Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

inşallah canım acayip canım sıkılıyo evin içinde sinirden çıldırıyorum anneme her gün hergün gitmek istemiyorum kayınvalideme de gidesim yok delircem

bende bazen çok sıkılıyorum canım,bütünlemeye kaldığım birkaç ders var onlara çalışcam bende zaman geçsin diye eşimde nöbetçi bugün
Ayrıca senin ne güzel annen kayınvaliden aynı şehirde benim bitek ablam var burda

burdalar canım şükür sanırım faydasını bebiş olunca göreceğim...benim de pek ark yok burda

merhaba kıslar nasılsınız ben de iyiyim yorgunum bugun cuma yarın tatil var dinlenirim artık

luckycim yazmıssın ama o sırada pilates yapıyordum balık pilav ve salata var evde bişey de yok gelcez diye alısverisde etmiyoruz

kıslar sacımı kestirmek istiyorum bu bana yakısırmı

Eklentiler

• $313032443.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 13
iyi akşamlar kızlar, sabah 9 dan beri dersanedeydim şimdi geldim vee en yüksek puanımı aldım 82 aldım artık tarih de yapabiliyorum:) bugün çok mutluyum valla

iyi akşamlar kızlar, sabah 9 dan beri dersanedeydim şimdi geldim vee en yüksek puanımı aldım 82 aldım artık tarih de yapabiliyorum:) bugün çok mutluyum valla

tebrik ederim canım çok sevindim.inşallah sınavda çok daha iyilerini yapacaksın...benim keyfim yok...

tebrik ederim canım çok sevindim.inşallah sınavda çok daha iyilerini yapacaksın...benim keyfim yok...

sağol canım nerdeyse 12 saat dersanedeydim ama hiç yorulmadım:) sen de internette oyun falan oyna kız ben önceden oynuyordum, "king" çok zevkli tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…