Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

niye kız artık klima da var nasılsa:) ama ona da dikkat et valla geçen dersanede beni öyle bir çarptı ki kaç gün belim ağırdı

canım klima olsa da evin her yerini serinletmiyor ki 40 dereceyi geçmişti sıcaklar nem dersen ayrı bir dert kapıdan adım atılmıyordu...ben zaten çok sevmem klimayı..

merhaba kızlar nasılsınızz:)

Yarenkacım burda yağmur yok açıp kapıyor hava ama yağmurlu değil ,sevmiyorum ben yağmuru:)

merhaba kızlar nasılsınızz:)

Yarenkacım burda yağmur yok açıp kapıyor hava ama yağmurlu değil ,sevmiyorum ben yağmuru:)

iyiyim canım ben bulantı ve bir iki şey var ama hamileliğe yormuyorum çünkü dün test yaptım negatif çıktı ama erkendi test için.reglden beri 20. gündü.

kızlar merhaba nasılsınız ???
adetime son 1 :)

günaydın kıslar nasılsınız luckycim evlilik yıldönümün kutlu olsun nice yıllara yasayın hep beraber küçük prensesler küçük prenslerle artık sende eskidin sıra sebnemde

evet kızlar az kaldı 2 hafta kaldı bizimde 1 seneye :) hep beraber nice seneleri paylaşalım burada inşallahhhh

cnm ben kan testi yaptırdığımda sordular açmısın diye sanırım en az 3-4 saat birşey yememen lazım ben ne gerekiyorsa ne testi yapıyorlarsa hepsini yaptırmıştım smear 10 günde çıkıyor gülpembecim

iyiyim canım ben bulantı ve bir iki şey var ama hamileliğe yormuyorum çünkü dün test yaptım negatif çıktı ama erkendi test için.reglden beri 20. gündü.

evet canım erkenmiş test için benim adetim bitmişti kasımın 20sinde aralığın 21inde test yaptım evde öyle çıkmıştı

merhaba canım iyiyim sen nasılsın eşim uyuyor,bende yemek falan yaptım oturuyorum öyle:)İnşallah en yakın zamanda bebek haberlerinizi alırız çok güzel bi an keşke yeniden yaşasam o öğrendiğim anı:))

anladım cnm hamilelerin duası tutar derler sen de dua et bizim için:))) Ne yemek yaptın cnm

bende iyim cnm sağol . bende miskin miskin oturuyorum birazdan yemek yaparım :)

inşallah cnm eşime söyledim bakalım test alıcak yarın yaparım :) testi merakla beklemedeyim

işte bende o anı düşünemiyorum hayrlısıysa allah hepimize yaşatsın

anladım cnm hamilelerin duası tutar derler sen de dua et bizim için:))) Ne yemek yaptın cnm

Ederim tabi canım Türlü yaptım canım eşimde kalktı şimdi salata yapıyor yapsın yicez:)

Bende normalde bu saatte yapmam da eşim evde beraber öğlen yiyelim diye yaptım:))

Testi yapınca yaz buraya merakk ederimm:))

afiyet olsun cnm :)
yazarım tabii sizi habersiz bırakmam olumlu veya olumsuz
bende taze fasülye yapıcam bakalım

ben de mercimek yapcam kızlar tarifi olan var mı??Çorba değil ama yemek...
psikolojik diye umursamamaya çalışıyorum ama midem bulanıyo ara ara,gözüm kamaşıyı kararıyo arası değişik bir şey,beyaz yapışkan bir akıntı geliyo ve ayıptır söylemesi sanki göğüslerim sarktı damar damar oldu kasık batmalarım var nedense :S hamilelikten yana umutsuzum ama sanırım belirti var bebiş yok

şebnem düzenli midir reglin canım???

ben de mercimek yapcam kızlar tarifi olan var mı??Çorba değil ama yemek...
psikolojik diye umursamamaya çalışıyorum ama midem bulanıyo ara ara,gözüm kamaşıyı kararıyo arası değişik bir şey,beyaz yapışkan bir akıntı geliyo ve ayıptır söylemesi sanki göğüslerim sarktı damar damar oldu kasık batmalarım var nedense :S hamilelikten yana umutsuzum ama sanırım belirti var bebiş yok

şebnem düzenli midir reglin canım???

cnm mercimek yemeğini normal yemek gibi yapıyorum
evet cnm çok şükür düzenli 1 senedir 3 gün attı o kadar senin nasıl cnm ??

cnm mercimek yemeğini normal yemek gibi yapıyorum
evet cnm çok şükür düzenli 1 senedir 3 gün attı o kadar senin nasıl cnm ??

mercimeği ıslattım ben de ama bakalım nasıl olacak :S düdüklüde olacak sanırım ama :S

ben hapı mayısın 8 inde bıraktım o zaman normal 12 mayısta oldum ama bu ay 26. günde oldum bakalım şimdi ne olacak

cnm senin baya atlamış bakalım inşallah belediğin tarihte gelmez :)))

bende düğünde geçiktirici kullandım işte normalde 11inde oluyorsum 10 gün kullanınca bu tarihlere geldim

yarın büyük gün gerçi bu akşam test yapayım dedim ama eşim alırsa artık :)

sadece 2 gün erken geldi bu ay cnm ama bakalım hayırlısı...merakla bekliyorum sonucunu..

merhaba kızlar nasılsınız? ben de şimdi börek yapacağım patates haşlaması ve menemen bu akşamki yemeklerimiz:) değişiklik olsun dedim

sadece 2 gün erken geldi bu ay cnm ama bakalım hayırlısı...merakla bekliyorum sonucunu..

hayırlısı cnm

merhaba kızlar nasılsınız? ben de şimdi börek yapacağım patates haşlaması ve menemen bu akşamki yemeklerimiz:) değişiklik olsun dedim

merhaba yarenkacım iyim sen nasılsın ?? ohh afiyet olsun benimde dün cnm çok menemen istedi yaptık yedik en güzeli yazın yenmiyor ağır yemek zaten :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…