Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

inşallah canım acayip canım sıkılıyo evin içinde sinirden çıldırıyorum anneme her gün hergün gitmek istemiyorum kayınvalideme de gidesim yok delircem

bende bazen çok sıkılıyorum canım,bütünlemeye kaldığım birkaç ders var onlara çalışcam bende zaman geçsin diye eşimde nöbetçi bugün:KK37:
Ayrıca senin ne güzel annen kayınvaliden aynı şehirde benim bitek ablam var burda

bende bazen çok sıkılıyorum canım,bütünlemeye kaldığım birkaç ders var onlara çalışcam bende zaman geçsin diye eşimde nöbetçi bugün:KK37:
Ayrıca senin ne güzel annen kayınvaliden aynı şehirde benim bitek ablam var burda

burdalar canım şükür sanırım faydasını bebiş olunca göreceğim...benim de pek ark yok burda

luckycim yazmıssın ama o sırada pilates yapıyordum balık pilav ve salata var evde bişey de yok gelcez diye alısverisde etmiyoruz :KK52:

kıslar sacımı kestirmek istiyorum bu bana yakısırmı :KK37:

Eklentiler

• $313032443.jpg
    $313032443.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 13
iyi akşamlar kızlar, sabah 9 dan beri dersanedeydim şimdi geldim vee en yüksek puanımı aldım 82 aldım:KK52: artık tarih de yapabiliyorum:) bugün çok mutluyum valla:KK8:

iyi akşamlar kızlar, sabah 9 dan beri dersanedeydim şimdi geldim vee en yüksek puanımı aldım 82 aldım:KK52: artık tarih de yapabiliyorum:) bugün çok mutluyum valla:KK8:

tebrik ederim canım çok sevindim.inşallah sınavda çok daha iyilerini yapacaksın...benim keyfim yok...

X