Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlar nasılsınız ??

gülpembecim evet güzel bir dizi birde kanald de üsküdara giderken var oda güzel :))

ne güzel luckycim enerjiksin ay bi kırgınlık var vücudum da benimde

hasta mısın cnm havalardan mı??

hiç bi bilgim yok canım test olduk ve bunlar benim dogrularım diyip işaretledim tabi cıkısta arkadaslarla konustuk konustuklarmza göre dogrularım var ama gerisini bilemem

iyi sonuçlar alırsın inşallah canım geçmiş olsun :))

merhaba kızlarr nasılsınızz:)

iyiyim canım bende sabah bir çıktım evden 1 sa önce geldim kuaföre gittim gezdik kayınvalidemle alışveriş yaptık:)

ohhh iyi yapmışsın canım :))
ben de annemle ve arkadaşlarıyla bi arkadaşına gittik. aynı zamanda kızı benim arkadaşım :)))

sende iyi yapmışssın canım kız sen annenlerle aynı şehirdemisin ne güzelll

merhaba kızlar yine annemlerdeyiz:) annemin kuzeni vefat etti yarın sabah köye gidecek onu görmeye geldim. siz ne yapıyorsunuz

. Cok uzuldum canim neden toparlayamadiki

canım çok kötü bir kazaydı görenler kemik torbasına döndü falan diyordu yani yaşaması mucizeydi. daha sonra kazadan dolayı akciğerinde falan sorun çıktı, biraz da inatçıymış doktora falan gitmek istemiyormuş, çok zordu durumu aslında ölüm kurtuluş oldu ona

rabbim kalanlara sabır versin canım.Allah rahmet eylesin tekrar mekanı cennet olsun

kızlaar ben mozaik pasta yaptım sizin verdiğiniz tariften ölçüleri de başka bi siteden buldum ama simsiyah oldu görüntüsü çok çirkin oldu ve en küçük gerçektn küçük borcama dökmeme rağmen incecik oldu.varsa ölçüleri de verir misiniz??

rabbim kalanlara sabır versin canım.Allah rahmet eylesin tekrar mekanı cennet olsun
sağol canım benim.

canım niye borcama döktün ki, streç filme döküp sarman gerekir, simsiyah olmasının nedeni de belki bisküvisi az gelmiştir

Anladim canim Allah rahmet eylesin tekrardan cocuklari buyukmuydu luckycim ben o pasta ile aram bozuk

sağol canım benim.

canım niye borcama döktün ki, streç filme döküp sarman gerekir, simsiyah olmasının nedeni de belki bisküvisi az gelmiştir

bisküvi byağı çok oldu canım hamur gibi.streç filme döküp silindir şekli mi verecektim canım yuvarlayacak mıydım??? bak bu tarifi yaptım sizden almıştım:

margarini eritiyoruz üstüne kakao ve sütü ekliyoruz biraz kaynadıktan sonra şekeri ekliyorum puding kıvamına gelene kadar pişiriyoruz .
bu arada ben petibör bisküviden yaptım bisküvileri ufalamadan kırıyoruz puding kıvamındaki karışımı üstüne döküyoruz hafif soğuduktan sonra karıştırıyorum eğer çok sıvı kalırsa bisküvi ekliyorum hamur gibi olduktan sonra folyoya sarıp şekil veriyoruz buzlukta bekletiyoruz yemeden önce çıkartıyoruz yarım saatte yemek içi hazır..

malzemeler de:
Yarım kg. bisküvi
■125 gram margarin
■4 çorba kaşığı kakao
■1 su bardağı süt,
2.5 çorba kaşığı şeker

acaba kakao mu çok oldu dedim? ay bilemedim valla.streç filme dökme olayını da anlamadım (

Anladim canim Allah rahmet eylesin tekrardan cocuklari buyukmuydu luckycim ben o pasta ile aram bozuk

artık benim de bozuk canım valla ((

3 tane çocuğu vardı canım ikisi evli biri daha 6 yaşında ona yazık oldu ama yapacak bir şey yok artık.

evet canım streç filme döküp ya silindir şeklinde ya da üçgen şeklinde saracaktın ama dediğin gibi kakao da çok gelmiş olabilir

bu arada herkese günaydın...

günaydın herkese bu hafta evdeyim temizlik yaparım artık

luckycim benmki kıvamı güzel oldu ama kesemedim dolapdan cıkardım eridi

ay cok üzüldüm ona artık ablası yada abisi bakacak günaydın canımmm iyimisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…