Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlar nasılsınız ??

gülpembecim inşallah yarınki sınavda güzel geçer
yarenkacım bencede sınavdan daha yüksek bir puan alırsın merak etme

anladım canım umarım bir katakülleye gelmez sınav ve hakkın olan istanbulu alırsn
valla yaptıkları bütün sınavlarda sorun çıktı bizde çıkmasa şaşarım zaten

sağol canım. sen nasılsın neler yapıyorsun

valla yaptıkları bütün sınavlarda sorun çıktı bizde çıkmasa şaşarım zaten

sağol canım. sen nasılsın neler yapıyorsun

iyiyiz canım sen nasılsın nasıl gidiyor spor varmı gelişme vücutta

umarım canım bi sorun cıkmaz sınavlarında

bu aksam ne var menülerde :)

iyim gülpembecim yarenkacım evdeyim annemlere gidicem birazdan birazcık oturup gelicem eve

spor iyi ikinci ay bittikten sonra ölçümlerim olucak ama ben azda olsa farkı hissediyorym kalcalarım küçüldü :))

valla kızlar akşama ne yapıcam bilmiyorum hiç yemek yapıcaktım soğanım bitmiş alıp yapıcam akşama yemeğimi :)))

iyiyiz canım sen nasılsın nasıl gidiyor spor varmı gelişme vücutta

umarım canım bi sorun cıkmaz sınavlarında

bu aksam ne var menülerde :)

mercimek çorbası, etli taze fasulye ve pilav var canım. eşime de cacık yaptırmayı düşünüyorum:)

mercimek çorbası, etli taze fasulye ve pilav var canım. eşime de cacık yaptırmayı düşünüyorum:)

cok sevndim canım kalçlarının ufalmasına aksam ne yapcam insanı yoruyor gerçekten bende de nohutlu tavuklu pilav var ama yanına ne yapsam diye düşünüyorum herkse afiyet olsun

cok sevndim canım kalçlarının ufalmasına aksam ne yapcam insanı yoruyor gerçekten bende de nohutlu tavuklu pilav var ama yanına ne yapsam diye düşünüyorum herkse afiyet olsun

yanına da nohut yap canım:) sağol tatlım size de afiyet olsun

nasılsınız kızlaaar??? Umarım hepinizin sınavları çok güzel geçer :)) Dualarım sizinle.
kızlar hani ben tel istiyordum ya dün akşam kayınvalidemler bize geldi.Veeee bana hediye olarak istediğim telefonu almışlar.(Samsung s5620) Benim telefon bozulunca kayınvalidemin telefonunu istemişti eşim ve kayınvalidem de yaptırmayın ben zaten evlilik yıldönümü hediyesi düşünüyordum size telefonu ben alayım kızıma demiş.Akşam oturmaya geldiler veeee tatatataaamm telefonummmm öyle mutlu oldum ki anlatamam sizee

cok sevindim canım nasıl sevindiğin her yerden belli yazmıssın zaten malum yere de ismi vermek yasak :) güle güle kullan canım masaallah kaynanada

güle güle kullan canım:)

güle güle kullan canım:)

teşekkürler...kızlar ilk şarj konusunda kafam karıştı kitapçıkta pil tamamen dolunca çıkarın yazıyor,eşime tel aldığımda 12 saat şarj olsun demişlerdi bu zamana kadar da çok duydum bu 12 saat olayını...nette araştırdım kimi yer gereksiz kimi yer gerekli yazmış ne yapayım dolunca mı çekeyim (ki doldu) yoksa sabahı mı bekleyim şarjdan çekmek için :)))

benim en son hatırladığım yani geçen sene aldığımda telefonu açtık kullanmaya başladım sonra bitince şarja takın diyordu,şarja takınca da 12 sa durdu diye hatırlıyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…