Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ay cok üzüldüm ona artık ablası yada abisi bakacak günaydın canımmm iyimisin

evet canım öyle olur heralde. iyiyim ya kalktığımdan beri daha yeni oturdum, kahvaltılıkları falan hep düzelttim pırasa koydum öğlene hiç yemek yoktu çünkü. şimdi de deneme çözeceğim ama canım hiç istemiyor uykusuzum, dün sabah 4 te kalktık annem için bir daha uyuyamadım bu gece de hep uyudum uyandım sinir oldum. sen nasılsın canım

üçgen nasıl olacak??

günaydın kızlaar :)) gülpembecim kolay gelsin cnm benim de bu haftasonu abla gelecek temizliğe.Bugün bi süpürür toz alırım cmt de mutfak dolaplarını temizleyeceğim

afiyet olsun canım yat dinlen biraz uykunu al dinlenmen gerek ders calısamazsınki öle ben iyiyim bu hafta evdeyim

üçgen nasıl olacak??

günaydın kızlaar :)) gülpembecim kolay gelsin cnm benim de bu haftasonu abla gelecek temizliğe.Bugün bi süpürür toz alırım cmt de mutfak dolaplarını temizleyeceğim
canım üçgen şeklini elinle vereceksin de burdan tarif edemiyorum ki:)
afiyet olsun canım yat dinlen biraz uykunu al dinlenmen gerek ders calısamazsınki öle ben iyiyim bu hafta evdeyim

yok canım kendime söz verdim her gün 1 deneme çözeceğim diye:) ama perşembeyi iple çekiyorum 19 mayıs ya eşim de evde geç kalkarız kahvaltı falan rahat rahat yaparız, hayalini kuruyorum işte
sen de güzel bir temizlik yaparsın artık. ben 11 temmuzda bütün evi alt üst etmeyi düşünüyorum:)

Son düzenleme:

tamam canım anladım çok teşekkür ederiim bir ara tekrar denerim artık :)))
ben de bu pazar ohh bahar temizliği olacak sonunda.11 temmuz inşallah senin bayramın olur canımmmm

tamam canım anladım çok teşekkür ederiim bir ara tekrar denerim artık :)))
ben de bu pazar ohh bahar temizliği olacak sonunda.11 temmuz inşallah senin bayramın olur canımmmm

senn bayramın bence 11 temmuz canım bu haftada keyfini cıkart hadi bakalım yap denemlerini

luckycim basladın mı bakayım pilatese

senn bayramın bence 11 temmuz canım bu haftada keyfini cıkart hadi bakalım yap denemlerini

luckycim basladın mı bakayım pilatese

yok cnm henüz videoları ayarlamadım (( akşamları yürüyüş yapıyoruz bi de ilerde bi parkta aletler var akşamları oraya gidelim diyoruz çalışalım biraz..

ev süpürmeye başlayacağım şimdi.süpürüp toz alacağım, cmt mutfak dolaplarını hallederim pazar da abla gelcek temizliğe

Son düzenleme:

ben şimdi süpürüyorum öğlen dısarı cıkıcam sonra gelincede evi silerim artık

kızlar nasılsınız ??

kaç gündür yoktum girmedim internete

yarenkacım başınız sağolsun

luckycim mozaik pastanın kıvamı büskiviyi eklediğinde hamur gibi olması lazım puding kıvamındaki karışıma hamur kıvamı olana kadar büskivi kır sonrada folyoya döküceksin zaten hamur gibi olursa güzel oluyor

birde neden benim evlilik yıldönümümde yapıcaksınız bakim temizliği :)))

Son düzenleme:

sağol canım. hee 11 temmuz senindi değil mi kız:) ben 9 temmuzda sınava gireceğim ya 10 temmuzda da akşama kadar yatmayı düşünüyorum, 11 inde de temizliğe başlayacağım

sağol canım. hee 11 temmuz senindi değil mi kız:) ben 9 temmuzda sınava gireceğim ya 10 temmuzda da akşama kadar yatmayı düşünüyorum, 11 inde de temizliğe başlayacağım

hosgeldin sebnemcim nasılsınnn vala ben o mozaik pastayı hiç sevmedim ama yapan olursada yerim yat kızz hak edion

hoşgeldin canım...valla dediğiniz gibi yaptım tek fark aliminyum folyo üstüne borcama döktüm kare olsun diye...sanırım kakao çok oldu görünüşü çirkin geldi bana((tadı da acımsı geldi..
ben de evi süpürdüm toz aldım duşa girmem gerek yemeği koydum şimdi pişiyo sonra da duşa girerim bu arada eşim gelirse yemekten sonra artık

yarenkacım evet :) 11 temmuzda evlilik yıldönümümüz

bence daha fazla dinlen her zaman temizlik olur

gülpembecim hoşbuldum iyim cnm sağol ben yemesinide yapmasınıda seviyorum valla bundan sonra yaptığımda ölçülerine dikkat edeyimde yazayım sizede
kaç kere dedim sana gel ben yapayım diye :))

hoşbulduk luckycim
ben genelde 25 gr lık paketlerden birini koyuyorum belkide şekeri az gelmiştir kakaonun acısını bastırmamıştır borcamda da hiç yapmadım

bende yemeğimi pişirdim ama eşimin dedesi rahatsızlanmış ona gidicez

tamam cnm en kısa zamanda ölçülü bekliyorum
çok çok gçmiş olsun cnm Allah şifa versin inş

cok geçmiş olsun canım umarım kötü bişey yoktur

tamam 1 temmzda ordayım artık yaparsın banada düşünmen yeter canım ama dediğin gibi yaz bizde yapaşım artık sundan benmki ya cok donuyor dısarı aldın mıda eriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…