Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

nasılsınız kızlaaar??? Umarım hepinizin sınavları çok güzel geçer :)) Dualarım sizinle.
kızlar hani ben tel istiyordum ya dün akşam kayınvalidemler bize geldi.Veeee bana hediye olarak istediğim telefonu almışlar.(Samsung s5620) :KK76::KK76::KK9::KK9: Benim telefon bozulunca kayınvalidemin telefonunu istemişti eşim ve kayınvalidem de yaptırmayın ben zaten evlilik yıldönümü hediyesi düşünüyordum size telefonu ben alayım kızıma demiş.Akşam oturmaya geldiler veeee tatatataaamm telefonummmm :KK70: :KK70: öyle mutlu oldum ki anlatamam sizee:KK66::KK66:

ne güzel kız ben de çok sevindim valla:) güle güle kullan canım. ayrıca sabaha kadar da şarjda kalsın bence

ne güzel kız ben de çok sevindim valla:) güle güle kullan canım. ayrıca sabaha kadar da şarjda kalsın bence

çok sağolun kızlaaar :KK70: daha iyileri sizlere olsun inş:))) malesef kalamadı sabaha kadar.2 saatte doldu zaten 4 saat sonra ben sıkılmaya başladım ve zaten o ara elektrikler gitti...neyse kızlar öyle işte öptüm çok hepinizi kaçıyorum ben görüşürüzzz

ya ben ne yapım sadece bugun fatmagülü izliyorum diğer günlerde oturupda bişey izlemiyorum eşim leyla ile mecnunu izliyor :KK37:

bende çok sevindim cnm kalçalarımın gitmesine :) bizde eşimle leyla ile mecnunu :)

nasılsınız kızlaaar??? Umarım hepinizin sınavları çok güzel geçer :)) Dualarım sizinle.
kızlar hani ben tel istiyordum ya dün akşam kayınvalidemler bize geldi.Veeee bana hediye olarak istediğim telefonu almışlar.(Samsung s5620) :KK76::KK76::KK9::KK9: Benim telefon bozulunca kayınvalidemin telefonunu istemişti eşim ve kayınvalidem de yaptırmayın ben zaten evlilik yıldönümü hediyesi düşünüyordum size telefonu ben alayım kızıma demiş.Akşam oturmaya geldiler veeee tatatataaamm telefonummmm :KK70: :KK70: öyle mutlu oldum ki anlatamam sizee:KK66::KK66:

cnm güle güle kullan çok sevindim

merhaba kızlar nasılsınız ??

gülpembecim evet güzel bir dizi birde kanald de üsküdara giderken var oda güzel :))

ne güzel luckycim enerjiksin ay bi kırgınlık var vücudum da benimde

merhaba kıslar ben geldim cok cok bitkinim sebnemcim o filmi de geç veriyorlar osaate kadar da oturamam :KK9:

X