Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın canım, bugün niye evdesin kız tatil mi ilan ettin kendine:)

günaydın tatlım bence git değişiklik olur valla ben kaç aydır öyle oturmalara gitmiyorum:) ancak 2 haftada bir annemleri görüyorum başka da kimseyi görmüyorum:KK1:

gittim geldim canım ısrar etti bende bişey diyemedim:))

iyiyim canım pazar vardı burda kıyafet pazatı meşhur oraya gittim ciciler aldım 4 tane oradan da arkadaşa gittim oturduk sohbet muhabbet iyi geçti valla iyi değil süper :)) evet canım 7 gün içinde neden belirtmeden gönderiyorsun o markanın kampanyası bitiyor zaten kargo sana öyle yollanıyor o yüzden değişim olmuyor para iadesi yapıyorlar cnm karta
anladım canım, cicilerini de güle güle kullan:)
gittim geldim canım ısrar etti bende bişey diyemedim:))

iyi yapmışsın canım değişiklik olmuştur.
merhaba kızlar nasılsınız ben de şimdi dersaneden geldim yemek yedik, muhteşem yüzyılı izliyorum:)

günaydın kıslar ben birazdan evden cıkıcam ve sınava gideceğim artık bakalım nasıl olcak bugunkü sözlü zaten görüşmek üzere

saol canım evet yarısı geçti yarın öbür yarısı geliyor sen neler yapıyorsun sınavların nasıl ?

ben de aynen gidip geliyorum canım, cuma günkü sınavdan 73 almışım gerçek sınav için yetmiyor ama dersaneden aldığınızın 10 puan fazlasını alırsınız diyorlar. bakalım ne olacak

ben de aynen gidip geliyorum canım, cuma günkü sınavdan 73 almışım gerçek sınav için yetmiyor ama dersaneden aldığınızın 10 puan fazlasını alırsınız diyorlar. bakalım ne olacak

bende iyiyim cnm oğluşumla kavuşmak için gün sayıyoruz sen neler yapıyosun

umarım canım senin içinde iyi olur emeklerinin karsılıgını alırsın sana nekadar gerekiyor peki

cok sevindim oglunla güzel vakit geçir canım bende bugun sınav oldum yarında var öle gidiyor yorucu

umarım canım senin içinde iyi olur emeklerinin karsılıgını alırsın sana nekadar gerekiyor peki

cok sevindim oglunla güzel vakit geçir canım bende bugun sınav oldum yarında var öle gidiyor yorucu

geçen sene 81 küsürle kapattı canım, bu haziranda da atama yapacaklar bakalım yükselecek mi düşecek mi

geçen sene 81 küsürle kapattı canım, bu haziranda da atama yapacaklar bakalım yükselecek mi düşecek mi

anladım canım bu istanbul için mi yoksa bütün iller için mi geçerli inş yaparsın canım hangisi daha iyi düşmesimi yüksek olmasımı

anladım canım bu istanbul için mi yoksa bütün iller için mi geçerli inş yaparsın canım hangisi daha iyi düşmesimi yüksek olmasımı

türkiye geneli canım yani en düşük yer hakkari falan oluyor demekki 81 alan hakkariye atanmış. puanların düşmesi daha iyi canım girme ihtimalimiz artıyor ama şansa artık

türkiye geneli canım yani en düşük yer hakkari falan oluyor demekki 81 alan hakkariye atanmış. puanların düşmesi daha iyi canım girme ihtimalimiz artıyor ama şansa artık

anladım canım umarım bir katakülleye gelmez sınav ve hakkın olan istanbulu alırsn

X