Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bademinur sen hamileydin değil mi kaç haftalık oldu, hiç bebekten bahsetmiyorsun

günaydın kıslar nasılsınız neler yapcaksınız bizde ine tatil bugun bana zaten tatildi ama eşime de tatil

senn bence bian önce calısman lazm hadi ben kursa gdiyorum zaman geçiyor ama senn işinde zor cok iyi anlıyorum ben iyiyim kalktım iişte pilatesimi yapcam

canım eylül gibi bebek istiyorum ve şu an çalışmam saçma olacak üstelik bi de yaz geliyo artık tam deniz gezme zamanı o sıcklarda çalışmak işkence evde sıkılmıyorum şükür zaten ders çalışmam lazım seneye kpss için o yüzden sıkılacak olursam oturup ders çalışmam lazım...

Son düzenleme:

anladım canım ben mesela sıkılıyorum kurs olmasa evde kala kala yerim heralde kafayı hayırlısı canım senn için

günaydın kıslar nasılsınız neler yapcaksınız bizde ine tatil bugun bana zaten tatildi ama eşime de tatil

günaydın canım iyiyim sen nasılsın, valla tatil gibisi yok yaa kaç aydır eşimle sabah geç kalkmadık hafta içi onun için hafta sonu benim için erken kalkıyoruz:)

günaydın canım iyiyim sen nasılsın, valla tatil gibisi yok yaa kaç aydır eşimle sabah geç kalkmadık hafta içi onun için hafta sonu benim için erken kalkıyoruz:)

nasıl olayım canım moralim bozuk aslında tatil gibisi yok gerçekten yat yat bitmiyor

dün teyzem hasteneye kaldırıldı kan değerleri yüksekmiş kalp krizi geçirtecek değerleri bugun cıkcak diyorlardı şimdi stent takcaklarmıs

çok geçmiş olsun canım yaa valla çok üzüldüm, ama artık teknoloji çok gelişmiş yani özellikle kalp rahatsızlıkları için bayağı çözüm yolları var, umarım çabuk iyileşir

çok geçmiş olsun canım yaa valla çok üzüldüm, ama artık teknoloji çok gelişmiş yani özellikle kalp rahatsızlıkları için bayağı çözüm yolları var, umarım çabuk iyileşir

umarım canım tansiyondan yatırdılar şimdi stent takıyorlar

düzelir canım merak etme. benim de kardeşimin doğuştan bir damarı fazlaymış ritm bozukluğu yapıyordu, doktorlar hep yakalım dediler babamlar da korkuyordu en sonunda "dondurma" diye bir şey çıktı en garanti yolmuş onu yaptırdılar çok şükür 8 aydır bir şey yok, düşün yani dakikada 240 atıyordu kalbi

gülpembecimmm çok geçmiş olsun canımmm çok üzüldüm..Allah şifa versin inş.
Yarenkacım inş başka dert vermesin rabbim

bademinur sen hamileydin değil mi kaç haftalık oldu, hiç bebekten bahsetmiyorsun

yok cnm kalktım artık yatamam annemi arayıp çarşıya inelim diyeceğim o geç kalkar uyansın diye oyalanıyorum..

hakikaten ben de haber bekliyorum bademinurdan bebekle ilgili
ilk başlarda heyecanlıydım o süre doktora gittim biraz o doktor garanticiymiş daha dur bakalım bi 15 gün sonra gel dedi ultrasonda göreemdi keseyi .çünkü ozaman çok yeniydi.şu anda 6,5 hafta gibi hesaplıyorum.aslında bugün doktora gitmem lazım eşim istanbulda gelince gidicez canlarım. biraz unuttum gibi.

çok geçmiş olsun

Son düzenleme:

gülpembecimmm çok geçmiş olsun canımmm çok üzüldüm..Allah şifa versin inş.
Yarenkacım inş başka dert vermesin rabbim

cok geçmiş olsun canım Allah sevdiklerimizi korusun birde burda olmanın dezavantajı elnden bşey gelmiyor aminnnn kıslarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…