Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kıslar nasılsınız bugunde 23 nisan nese doluyor insan

Ben iyiyim cnm şimdi hazırlanıyorum kuaföre gideceğim ordan da bi arkadaşımın yanına gideceğim akşam ya da yarın görüşürüz öpüyorum çok..
Herkese güzel bir gün diliyorum

Ben iyiyim cnm şimdi hazırlanıyorum kuaföre gideceğim ordan da bi arkadaşımın yanına gideceğim akşam ya da yarın görüşürüz öpüyorum çok..
Herkese güzel bir gün diliyorum

gez bakalım ne yapcaksın kuaförde tamam canım görüşmek üzere iyi eglenceler

23 nisan kutlu olsun sevinin çocuklar övünün büyükler 23 nisan kutlu ooolllsuuunnnnn :)

iyi bayramlar kızlar nasılsınız ??

bugün büyük gün misafirlerim geliyor isveçten

birazdan pazara çıkcam bende

gülpembecim diyet yapmıyorum ama buay yapıcam kısmetse daha dikkat edicem ki sonuçları daha iyi olsun

sağol luckycim azıcık incelmek bile insanı mutlu ediyor :)

merhaba kızlar. zaten rondo almaktan vazgeçtim çünkü akıllı kardeşim annemi yanlış anlamış rondonun kapağı çatlamış annem de servise verip yaptırmış kardeşim de hemen bozuldu diye sevinmiş bana haber vermişti:) belki kıyafet falan bakarım

yarenka iyi düşünmüssün canm elbise konusunda
kardeşin mi geliyor kardeşim

merhaba kızlar nasılsınız gerçi kimse girmemiş. bugün kendime ayakkabı ve gömlek aldım:) deıchman'da bayağı ucuz ve güzel ayakkabılar var yakınınızda varsa gidip bakın bence

merhaba kızlar nasılsınız gerçi kimse girmemiş. bugün kendime ayakkabı ve gömlek aldım:) deıchman'da bayağı ucuz ve güzel ayakkabılar var yakınınızda varsa gidip bakın bence

güle güle kullan canımm yakınmda var ama türkiyedeki gibi güzel bişey yok

güle güle kullan yarenkacım ben o işi 1 ay önce yaptım 3 çift aldım yazlıklarımı tamamladım :))

sağol canım, niye kız orda daha çok model olması gerekmez mi

güle güle kullan yarenkacım ben o işi 1 ay önce yaptım 3 çift aldım yazlıklarımı tamamladım :))

canım buranın ayakkabıları biraz tuhaf buldun mu alcan ama hiç denk gelmedi öle buraya neden bırakalım parayı türkiye kazansın sebnemcim sende güle güle kullan

teşekkürler kızlar :) türkiyedeki diechmanda öyle cnm buldunmu almak lazım yoksa hemen bitiyor numaraları fiyat uygun olunca birde nasıl olsa para yine almayaya gidiyor :)

evet cnm yazdım ya alman malı diye diğer yerlerden çok uygun ve rahat ayakkabılar

günaydın kızlar
günaydın luckcim.
üstümde ağır bi yorgunluk var bahardan sanırım.
sabahları kalkmakta çok zorlanııyorum.gerçi ben yaz kış sabahları uyanmaktan hep zorlanıyorum ama.
haftasonunuz nasıl geçti kızlar.
bbenim güzel sayılırdı . bursada halamın torunu okuyor üniversitede balıkesire geldi cumartesi günü pazar saabhı gitti.
ahh gençlik çok özendim yaa üniversitede olmasına gençliğine ayy yanında çok yaşlı kaldım:))

günaydın cnm...Ahh ahh o ağırlık bende de vardı yeni yeni geçti.benim iyiydi cnm cmt arkadaşla buluştuk gezdik pazar da sabah evle uğraştım günlerdir yapamıyordum bugün yarın derken.eşim 4 gibi geldi yürüyüşe fln çıktık gezdik..

aman ne yaşlanması öyle düşünme sen nasılsın hayat nasıl gidiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…