Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selam kıslar nasılsınız ben geldim evdeyim ama cok acım neler yapıyorsunuz sizler

merhaba kızlar iki gündür pek giremiyorum kardeşim dün geldi yarın da gidecek. zaten kimse de girmemiş:)

hoşgeldin canım nasılsınız, yerleştin mi evine
yerleştim canım da benim tembelliğimden birkaç tane koli kaldı yerleşcek off çok zormuşş taşınmakk
ders çalışıyoruz canım o da öss ye girecek.
merhaba kızlar nasılsınız
merhaba canım iyiyim sen nasılsın ygsyi bekliyorum meraklaa:18:
merhaba kızlar nasılsınızz:))9

merhaba canım oğlumla kahvaltıı yaptıkk:))sen nasılsın:)

ayy sevsinler siziii afiyet olsunn kolay gelsin cnm iyi bile yerleşmişsin valla..
Kızlar ben doğum kontrol hapını bırakmayı düşünüyorum çünkü karnımın şişi hiç inmiyor ve kilo almaya devam ediyorum ciddi anlamda yediklerime dikkat etmeye karar verdim ve bir de hapı bırakacağım.umarım bırakınca eski halime geri dönerim

canım bence yediklerinle alakası yoktur sen hapı bırak çok mu yemek yiyiyorsun ki?ben bebeğim doğduktan sonra deri altı implantı kullanmayı düşünüyorum doğum kontrol hapının çok yan etkisi var

canım bence yediklerinle alakası yoktur sen hapı bırak çok mu yemek yiyiyorsun ki?ben bebeğim doğduktan sonra deri altı implantı kullanmayı düşünüyorum doğum kontrol hapının çok yan etkisi var

yeme düzenimde hiçbi değişiklik yok cnm ama sürekli artıyor kilom( eski ile aynı halbuki düzenim
( aceba bırakırsam yeniden kolayca döner miyim acaba eski kiloma??

evet canım taşınmak zordur valla. kaç aldın kız sınavdan
canım ben yasmin kullanıyorum hiç kilo almadım gerçi bünyeyle alakalı ama bence doktora git yasmin uygunsa onu kullan. doktorum tanıdıktı bana yasminin su tutulumunun en az olduğunu söylemişti en iyi o demişti

ahhh ahh hiç sorma cnm bana da doktor bunu önerdi netten de çok doktora sordum araştırdım yeni çıkan ve yan etkisi en az olan ilaçmış eczacım bile almaya gittiğimde en iyisi dedi.ben mi ona yoruyorum bilmiyorum ama eşim de bırak diyor bakalım gideceğim bi doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…