Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın kıslar nasılsınz bende evdeyim
iyiyim canım sen nasılsın, gerçi iyisindir kaç gün tatiliniz var geçen gün yemekte ne yaptın canım misafirlerine
çok geçmiş olsun cnm inş geçer hemencik...ohhh benim yerime de gez olur mu benim dışarı çıkcak kimse yok bugün...

sağol canım heralde önemli bir şey değildir benim de işime yaradı zaten kaç aydır eşimle doğru düzgün gezemiyoruz gezsek de dersane çıkışında bir yerde buluşup gidiyoruz sevgililer gibi:)

salıya kadar zaten pazartesi evdeydim bişey değil benm içinde eşime cok yaradı tavuk sos yogurt corbası pilav ve salata yaptım iyi geçti ama gezdim yemek yaptım derken cok yoruldum eşinede geçmiş olsun

inş cnm...ahh ahh sorma valla ( dün araba çalışmamış ben de heveslenmiştim sabah da çalışmayınca bu bahane gitmez diye ama araba yapıldı ve gitti

salıya kadar zaten pazartesi evdeydim bişey değil benm içinde eşime cok yaradı tavuk sos yogurt corbası pilav ve salata yaptım iyi geçti ama gezdim yemek yaptım derken cok yoruldum eşinede geçmiş olsun
tabi canım yorulur insan, sağol tatlım
inş cnm...ahh ahh sorma valla ( dün araba çalışmamış ben de heveslenmiştim sabah da çalışmayınca bu bahane gitmez diye ama araba yapıldı ve gitti

olsun canım en azından pazar günleri evde kalabiliyor

tabi canım yorulur insan, sağol tatlım

olsun canım en azından pazar günleri evde kalabiliyor

pazar günlerini unutalı çok uzun zaman olmuştu cnm 2 pazardır kalıyo şükür.zaten bugün yarın son günü istifa onayı bekliyo..

gülpembecim nasılsın cnmm

Son düzenleme:
pazar günlerini unutalı çok uzun zaman olmuştu cnm 2 pazardır kalıyo şükür.zaten bugün yarın son günü istifa onayı bekliyo..

gülpembecim nasılsın cnmm

eşin daha ayrılmadı dimi canım hayırlısı olsun hakkınızda ben iyiyim pilatesimi yaptım şimdi harika hissediyorum kendimi

eşin daha ayrılmadı dimi canım hayırlısı olsun hakkınızda ben iyiyim pilatesimi yaptım şimdi harika hissediyorum kendimi

patronun gelip onaylamasını bekliyo cnm bakalım her an ayrılacak da.... ben de balkon yıkıyorum sonra evi süpüreceğim dün yapmadım da...arada uğrarım

sen o balkonla basın belada sanırım kolay gelsin canım hakkınızda hayrlı olsunnnn

sorma cnm çamaşır asınca yıkamak gerekiyo demirleri fln siliyorum ama başımın belada olduğu balkon bu değil bu çabuk bitiyo asıl bir de büyük balkonum var ki sorma gider de çekmiyo suyu diz boyu su yığılıyo.çamur oluyo yağmurda o yüzden vileda ile de silemiyorum.bir aydır yıkamadım valla yıkıyorum yağıyo o yüzden yağmurlar iice dinsin diye bekliyorum..

çok sağol cnm aminn inş

Son düzenleme:
canım çamaşırları niye balkona asıyorsun ki at kurutmalığa 2 günde yavaş yavaş kurusun ben yaz kış öyle yapıyorum valla hiç uğraşmıyorum. ayrıca balkon yıkamanın da iğrenç bir şey olduğunu çok iyi biliyorum, babamların 12 metre uzunluğunda 3 metre genişliğinde balkonu var, yıkanacağı zaman evden kaçıyordum
kızlaaar mozaik pasta tarifi olan var mı :)))
buyrun

■Yarım kg. bisküvi
■125 gram margarin
■4 çorba kaşığı kakao
■1 su bardağı süt
Mozaik pasta tarifi
Bir kabın içinde bisküvileri kırın. Genişçe bir kapta 125 gr margarini eritin. Erimiş margarinin içine 4 çorba kaşığı kakao ve 1 su bardağı süt ilave edip karıştırın. Kırdığınız bisküvileri yağlı karışıma ilave edin. Tüm malzemeyi elle karıştırın. Düz bir zemine şeffaf folyo yayın. Pasta malzemesini folyonun üzerine yayıp, elle şekil verin. Buzlukta 2-3 saat bekletin. Buzluktan çıkarıp, üzerine hindistav cevizi serperek ve dilimleyerek servis yapın.

bu arada soruma da cevap bekliyorum:) anneler günü için ne alacaksınız?
annemin rondosu bozulmuş, şimdi araştırdım tefalin 1.5 litre hazneli rondosu 80 lira. alsam mı acaba

canım kışın ben de kurutmalıkla kurutuyorum da hava öyle güzel ki yarım saate kuruyo dışarda o yüzden de dışarı asıyorum hele de şimdi battaniye ve nevresim yıkadım hemen kurusun bir kaç makine daha atacağım..bi de içeri astığımda günlerce duruyo o oda bi kalabalık geliyo gözüme boş odam olmasına rağmen bi de nasılsa içerde diye kurusa da tembellikten toplamıyorum büyük balkonum o kadar tahminim benim de ama ellemiyorum şimdilik hehe

tarif için çok teşekkürler canım bugün yapayım vaktim kalırsa.temizlik günü ilan ettim dışarı çıkamayınca...

canım anneler günü için inan daha hiçbi şey düşünmedim 2 anne var bi de henüz hiç karar vermedim ama madem rondoya ihtiyacı var mantıklı geldi bana.ben bizimkilere ne alsam 2 senedir bana geri veriyorlar :S sen kullan diye.bi düşünelim bakalım bu hediye konusunu..

tekrar merhaba eşim kalktı kahvaltı yaptık oh ne güzel oluyor bu tatiller buarada ben mozaik pastayı hiç beceremedim

anneler gününde bence robot falan almayın derim cunku istemiyorlar ona değil eve alınmıs olarak kabul görüyorlar nerde okuduysam hep böyle

kızlar merhaba bende sporumu yaptım geldim ölçüldüm :)basenlerimden 6 cm küçülmüşüm onun dışında toplam 12 cm incelmişim :)))

luckycim benim mozaik pasta tarfimi unuttun mu (

yarenkcaım ben daha düşünmedim ne alacağımı hiç birşey gelmiyor aklıma

cok sevindim canım yanında diet yapıyormusun peki

canımm doğru onu da kaydetmiştim pcye iyi ki hatırlattın

tebrik ederim bu arada süper olmuş
kızlar dün ofise gittim annem aradı işi fln bıraktım ofise gittim
bugün de 12de kuaföre oradan da arkadaşımın yanına gideceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…