Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

asker kızısın demek:)kız birazdan evsahibine gidicez oturmaya taşıncağımızı söylemeye eşimde bende nasıl söylücez diye düşünüyoruz kaç gündür stres yaptık çokta iyiler

canım lojman imkanı varken kira vermenin anlamı yok zaten fazladan.Lojman çıktı taşınmak zorundayız yeni evliyiz biliyorsunuz para biriktirmemiz lazım ayrıca bebiş için de askeri ortam daha rahat olur fln derseniz anlayışla karşılayacaktır bence hakkınızda hayırlısı olsun cnmm

sağol canım:)evet dediklerin doğru bizde bebek için falan dicez öyle de zaten ikimizde sanki suç işlemiş gibi söylemeye çekiniyoruz ben hazırlanıyım en iyisi de gidelim hadi iyi akşamlar canım

benim her yerde ajanım var desene benim eski memleketime gidiyorsun ahh ahh:) ama maltepedeki lojmanları çok güzel yapmışlar gördüm orası sarıgaziden daha güzel ayrıca sarıgazideki binalar çok eskimiş ya tadilat falan yapacaklar mı

annenlere gelince banada uğrarsın artık tanışırız:)tadilat yok bildiğime göre evet canım eskimiş binalar avantajı güvenli olması çocuğu sal içerde oynasın:)) bide 3 oda bir salon geniş dışarıya göre kira da baya ucuz bizim seçtiğimiz daire güzel ama inşallah çıkar

inşallah çıkar tatlım..

bu arada herkese merhaba nasılsınız kızlar

kzıalr benim gibi yemek yaparken soğan doğramaktan nefret edenler
tupperware küçük el rondosunu siparşi etmiştim dün geldimm ayy çok sevdim soğanı 4 e bölüp atıveriyorsun elinle çeviriyorsunzu harika oluyor yaaa
sizede söliyim dedim

güle güle kullan cnm ben seviyorum soğan doğramasını bende bir alet aldım ama sevmedim hiç elde doğramak daha güzel :))

merhaba kıslar nasılsınız bende eve yeni geldim yemek yicem işte bize 1400€ elektrik ve gaz gelmiş

merhaba kızlar ben de ders çalıştım evi süpür toz al ancak oldu...

gülpembecim çok değil mi canım yaa niye öyle ki..
esra hayırlı olsun bebişin sağlıkla doğsun inşllah..
bademinur güle güle kullan cnm ben de sevmem soğan doğramayı

11 aylık canım normal elektrikli ocak ve elektrik pahalı burda
badecim onun bende başka markası var gerçekten cok güzel
esracım hayırlı olsun bebeişin
bizde daha bişey yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…