Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben buaralar yemek yapmak istemiyorum elmalı tart oalyından sonra tavuk sote makarna terbiyeli corba salata

süper cnm ellerine sağlık şimdiden bende patates köfte düşünüyorum bakalım..ben kaçtım cnm artık...elmalı pasta olayını hiç kafana takma onu pek yapabilen duymadım zor sanırım yapılışı bi kere denemiştim hüsrandı sonu :))) görüşürüz cnmmm

kıs nereleri dolastında geldin bu saate bebişimiz nasıl

ablama gittik kız orda kaldık ordan da onlarla takıldık pazar gecesine kadar:)oğlum iyi gün geçtikçe büyüyor 138 gr çok kıpırdak ultrasyonda sürekli kıpırdıyor parmağını emiyordu en son:)ben bu aralar pek giremiyorum buraya 27sinde sınavım var çalışmayı hızlandırmam lazım ama bugün daha başlamadım bile

iyi ettniz değişiklik olmustur oglun çalıs çalıs bak kıslar gitti ders çalısmya senn hangi sınavın var

iyi ettniz değişiklik olmustur oglun çalıs çalıs bak kıslar gitti ders çalısmya senn hangi sınavın var

ygsye gircem canım 27sinde bide açıköğretim sınavlarım var nisanın 3ü ve 4ünde ama daha ona hiç başlamadım

kızlar birşey anlatıcam dün ablamlardan dönerken yolda ben eşimle tartışmaya başladım lojmana taşıncaz biz 1 ay içinde kapı girişine halı mı yoksa halıfleks mi alsak diye konuşuyorduk ben büyüttüm bunu ağlamaya başladım sonra daha da şiddetlendi ağlamam ellerim ayaklarım falan uyuştu nefes alamadım,ben hep eşime kızdım bağırdım hiç sesini çıkarmadı hep sakin ol falan dedi eve de yaklaşmıştık dedim gataya gidelim bebeğe birşey oldu diye korktum gittik tansiyonum yükselmiş orda 2 saat falan geçirdik allahtan bebeğime bişey olmamış ama ben çok vicdan azabı çekiyorum normalde de ben sinirliyimdir eşim sakin hamileyim diye herşeyi yapıyor ütü bulaşık yemek hep anlayışlı ben böyleyim diye çok üzülüyorum hormonlardan falanmı bilmiyorum ona haksızlık yapıyorum kimseye de söyleyip üzmek istemiyorum ailemden akıl danışmak için siz bana bir akıl verin

anladım canım ama çalıs bak kıslar yok suanda ve ders çalısıyor hadi bakam sende yavastan derse bence hormonlardan dolayı aynısı bizim evdede olur ben cok sinirliyim eşim cok sakin bir şey derim yaparız ederiz ben tabi küplere biniyorum ama adamda tık yok bundan sonra bende relax olcam sen bide suan hamilesin oyuzden hormonlar altüst olmus bak eşin ne güzel karsılık vermemiş aksam gelince gönlünü al ve suanda bebekde herseyi hisseder oyuzden relax ol sallama hiç birşeyi aile konusunda haklsın kimseye bişey diyemiyorsun aynı seyleri bende yasıyorum

arkadaşım hamileliktwen dolayı sinirlerin bozuk gibi geldi bana. elinde olamyan hormonal nedenler sanırım üzme kendini.

merhaba kızlar nasılsınız, kardeşim geldi yarın da burda kalacak çarşamba sabahı gidecek, akşama balık yapacağım sizler ne yapıyorsunuz

canım bence de hormonal nedenlerdir.gerçi bu aralar ben de çok hırçınım sürekli bi kapris bi tavır...Ama geçici dönemlerde oluyor böyle şeyler önemli olan büyütmemek.Şükür benim eşim de alttan alır,anlayışlıdır..

yerenkacım gözün aydın cnm..
ben de mat ve türkçe çalıştım şimdi yemek yapacağım köfte yerine tavuk but karar verdim fırında patatesli fln.tarif bakıyorum

canım hamileliktendir kesin yani biz bile regl döneminde strese giriyorsak senin böyle olman normaldir. bu arada küçükyalı lojmanlarına mı taşınacaksınız:) sarıgazideki havacı lojmanlarına toki ev yapacakmış nizamiyeye de gata gelecekmiş, benden alın haberleri

butları çıkardım ama yapasım gelmiyo değişik bişey olsun istedim tarif bulamadım fırın torbasına patates fln koyup yapayım bari..yanına ne yapsam kızlaaarr

çok sağol canım haklısın bundan sonra relax oluyorum aldırcam bu sinirlerimi mümkün olsa vallahaaileye bişey desen benim sinirim hemen geçer bu sefer onlar üzülür

arkadaşım hamileliktwen dolayı sinirlerin bozuk gibi geldi bana. elinde olamyan hormonal nedenler sanırım üzme kendini.

allahtan böyle eşlerimiz var canım:))şimdi de bi mutluyum sormayın ah bu hormonlarımmm

yok kız sarıgazi lojmanlarına taşıncaz karacılar tokiyle anlaşmışlar maltepe üniversitesinin oraya gitti ama bizde yokmuş öyle bir durum şuan anlaşamamışlar tokiyle maşallah kız bu kadar bilgiyi nerden aldın:))istihbarat gibisin :))

havacı mısınız cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…