Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben de iyiyim canım derse başlayacağım şimdi sonra görüşürüz

kolay gelsin cnm ben de kahvaltı yapıp başlıyorum şimdi.eşimin mesaisi 1 saat ileri alındı benim de ders saatleri neyse şu tembellik halini attım ya bana yeter

günaydın kıslar nasılsınız evet acil şifalar versin iboya sonucta insan

günaydın cnm ben iyiyim inşallah sen de iyisindir.Erken başladım bugün güne geri atasım gelmedi.Eski halime geri dönüyorum galiba öpüyorum çok.

hadi bakalım çalısın derslerinizi bende pilatesimi yapar sonra ev işleri derken gün biter görüşürüz bende öpüyorum sizi

günaydın kıslar nasılsınız evet acil şifalar versin iboya sonucta insan
günaydın canım iyiyim sen nasılsın, şimdi moladayım:)

sana da kolay gelsin tatlım tembelliğini atmana sevindim

bugün bizim kızların hamaratlığı tutmuş akşam niye kursa gidiyorsun kız

bıcı bıcı yaptım geldim eşimin şirketinde çalısanlar için ve eşleri için kurs veriyolar bende evde oturmakdansa oraya gidiyorum insan görüyorum gene almanca kursu gerçi ben daha yüksekteyim ama işte gidiyorum

merhaba kızlaar sıhhatler olsun cnm pilatesi ben d eyapmak istiyorum aslında dvd indirdim netten ama onunla mı yapsam.sen tvden mi takip ediyorsun cnm orda gösteriliyor mu bilmiyorum ama

merhaba kızlaar sıhhatler olsun cnm pilatesi ben d eyapmak istiyorum aslında dvd indirdim netten ama onunla mı yapsam.sen tvden mi takip ediyorsun cnm orda gösteriliyor mu bilmiyorum ama

saol canım eger kilo vermek istiyorsan canım pilatesden sonra 35-45 dkka yürürsen yag yakabiliyorsun saat 10 da başlıyor bence onu takip et belki dvd sıkabilir seni hep aynı hareketler ama hemen onla baslama kendide söylüyor ebrunun dvd 1 var onla başlayıp 5-7 seans yapsan günlük yapmaya başlayabilirsin tavsiye ediyorum canım ben tvden takip ediyorum evdeysem evde yoksamda öğleden sonra yapıyorum malzemelerin varmı

anladım cnm benim netten indirdiğim hangi dvd bilmiyorum cnm.Yok daha yeni düşündüm bunu da genelde netten indirdiğim slim in 6 fln yapıyorum yaparsam

anladım cnm benim netten indirdiğim hangi dvd bilmiyorum cnm.Yok daha yeni düşündüm bunu da genelde netten indirdiğim slim in 6 fln yapıyorum yaparsam

onu indirdin mi canım ben videolardan baktım aynı hareketlere benziyor bence hergün yap kendin için zaman ayır farkını görceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…