Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

gördüm ama okadar kilolu değislin belkide photoshop yaptın ama en iyisini yapmıssın saglık için derken spor gerekli aslında burdaki insanlara okdar cok imreniyorum ki

hahaha alemsin cnm valla güldürdün beni

öyle cnm yurdışında herkes spor yapıyor ama olanaklar daha çok birde bizim gibi değilki hayatları monoton düzenlemişler herşeyi hayatlarında

hahaha alemsin cnm valla güldürdün beni

öyle cnm yurdışında herkes spor yapıyor ama olanaklar daha çok birde bizim gibi değilki hayatları monoton düzenlemişler herşeyi hayatlarında

sözlesmeli burda ki türkiyedede öle gecen gördüm saat 6 civarları kadın kosmaya baslamıs nezaman işten cıktı nezman yemek yaptı cocuk yada eş yada bekardır heleki almanların herseyi düzenli

sözlesmeli burda ki türkiyedede öle gecen gördüm saat 6 civarları kadın kosmaya baslamıs nezaman işten cıktı nezman yemek yaptı cocuk yada eş yada bekardır heleki almanların herseyi düzenli

düzenlide cnm ev hanımlıkları bizim gibi değil zaten çocuklarında üstüne düşmüyorlar bizim gibi 2 hamburger yapmıştır çocuk evde yiyordur oda kendi hayatından taviz vermiyor işte birde öğle düşün biz aman çocuk ama koca diyoruz onlar kendilerini önde tutuyor herşeyden

cok dogru söylüyorsun gecen kültürel yemeklerden bahsediyorduk da bizim hoca aksam yemeğine ekmek domates sıcak yemek yapmıyorlarmıs bi öğlen sıcak yemek varmıs ki herşey hazır.benim arkdasım alman bir erkekle evli arkadasım evi temizledğinde ona para veriyormus

yok daha neler :)))böylesini hiç duymamıştım ee arkadaşın ne yapmış :)

işte ne yemek kültürleri var nede aile kavramları türkiye gibi yok valla

yok daha neler :)))böylesini hiç duymamıştım ee arkadaşın ne yapmış :)

işte ne yemek kültürleri var nede aile kavramları türkiye gibi yok valla

alıyormus onada normal geldi bana ters geldi sonucta bu ev benim evim ben bu evde hizmetli değilim yok yok ne araplar ne baskası bizim memleketimiz gibisi yok cok şükür herseyimiz var kıymetini bilmek gerekir

alıyormus onada normal geldi bana ters geldi sonucta bu ev benim evim ben bu evde hizmetli değilim yok yok ne araplar ne baskası bizim memleketimiz gibisi yok cok şükür herseyimiz var kıymetini bilmek gerekir

ama düşünürsen cnm öyle bir adamla evlenmiş arkadaşında aynı düşünüyor herhalde bana yapsa eşim hakaret olarak algılardım ama işte onlara normal geliyor

yok cnm araplar almanla bütün avrupadan çok daha iyi ülkemiz çok şükür en azından hala namus kavramınız var

bi tanıdık var adam müslüman alman bir kadınla evlendi gerçi türk değil adam aynı alman gibi düşünmeye baslıyor dediğin gibi bende hakaret olarak algılarım hizmetli gibi gecen frankfurta gittik pasportlar için sıradayız adamın biri konsuuyor işte türkiyedeki kıslar bozmuslar kendilerini burdaki kıslarmz cok iyi buaksam gelirken bi grup kız vardı türke benziyordu bi kahkakalar görmen lazım ama bunu bi almam yapmıyor aile cok önemli ya

cnm sen erkeklere bakma hiç afedersin ama birçok türk erkeği yabancı birini görsün hele dekolteli vayyy ne hoş kız sen giysen başka düşünülüyor o yüzden erkeklerin işine ne geliyorsa öyle görüyorlar karşısındakini napıcaksın zihniyet işte

evet erkek milleti işte ne olcak kıs sen hayırdır burdasın busaatte saat 12

yok cnm demiyor oda oturuyor karşımda televizyon izliyor :) arım saate kadar uyurum bende erken gideyim istiyorum spora . eşin nerde gelmedimi daha

:) uyu uyu uykunu alda git kaçta gitceksin peki eşim daha gelmedi maç izliyordu bitmiştir 10.30 dabitcekti gelir birazdan

:) uyu uyu uykunu alda git kaçta gitceksin peki eşim daha gelmedi maç izliyordu bitmiştir 10.30 dabitcekti gelir birazdan

12 yi bulmaz anca kalkıp kahvaltı yap hazırlan gerçi bana belli olmazda :) iyi hisettiğimde kendimi giderim gelir cnm maç sevdalısı erkekler :))

12 yi bulmaz anca kalkıp kahvaltı yap hazırlan gerçi bana belli olmazda :) iyi hisettiğimde kendimi giderim gelir cnm maç sevdalısı erkekler :))

git git ama biraz yorulcan güzel olur o yorgunluk geldi şimdi canım bende cıkıyorum yarın erken kalkcam ah sorma türkiye ligi bitti bütün ligleri izliyoruz iyi geceler canım yarın görüşmek üzere haberlerini bekliyorum öpüyorum seni

iyi uykular cnm .güzellik uğruna napalım yorulucam biraz :) görüşürüz yarın öptüm çokkk

ne kadar çok gelmiş kız bize 35-40 lira geliyor, kombi ve beyaz eşyalar var, şofben yok direk sıcak su geliyor, belki size çok gelmesi şofbendendir

bilmiyorum cnm ama sadece şofbenden o kadar gelmesi imkansız gerçi bu çevrede tanıdıklarımdan da aynı şeyi duydum çok gelio diye ama sadece bu semte mi öyle başka bi iş mi var bilmiom artık.bu ay azalır artık soba yakılmıyo ya o çok çekio zaten.gerçi sadece akşamları yakıyodum ama...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…