Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ohhh şebnemcim ellerine sağlık ben de denerim mutlaka...sirke sevmem adına bile dayanamam ama denemek lazım

kiracıyız ya cnm yapamıyoruz bir şey..düğün borcu bi bitse alırız inş kendi evimizi

inşallah cnm kendi eviniz olunca herşey istediğiniz gibi olur deneyyin ben yapıcam birazdan çok güzel oluyor :) çok sirke kokusu gelmiyor yiyince sirke ağızda dağılmasını sağlıyor sanırsam

tarif için tesekkürler canım yapıcam ama bugun elmalı tart yapıcam ben ütüyü bitirdim bulasıgı actım tabi kalanlar oldu
bencede bosver ev sahibi düşünsün

yap gülpembecim sanada eşinede yarasın kilo alın :)
hangi tariften yapıcaksın tartı
bende çamaşırımı astım bulaşık makinası bitmedi daha

yarenkayı gördüm galiba portakal agacından buldum onu yapıcam canım bakalım nasıl olcak ben değilde eşim alsın kiloyu

ben de gördümmm merhaba yarenkaaaa kızlar ben de kaçtım ütüyü bitirmem lazım böyle yapamıom aklım burda kalıyo görüşürüzzz

hadi kızlar bende kurupastamı yapayım akşama görüşürüz hepinize kolay gelsin

iyi geceler kıslar nasılınız bizimde misafirmiz yeni gitti yarenkacım eline ne oldu geçmiş olsun afiyet olsun sizlere luckyincident canım terbiyeli sehriyeyi burdanmı buldun
canım bileği birkaç senedir ara ara ağırıyor filmde bir şey çıkmayınca emar istediler perşembe alacağım sonucunu

kız nasıl yıkamadın perdeleri bende mi sorun var gülpembe de daha hiç yıkamamış ben 2 defa yıkadım 3. de yolda:)

bu arada ben geldim gördüğünüz gibi geçmişi oku oku bitiremedim. ben de omomatik toz kullanıyorum bingonun parfüm kokulu yumuşatıcısını kullanıyorum mis gibi kokuyor. beyazlara da 2-3 yıkamada bir çamaşır suyu koyup ön yıkama yapıyorum. evin işlerini de ben gelene kadar eşim yapmış:) makineyi boşatmış ütü yapmış evi süpürmüş, allah bereket versin

anladım canım geçmiş olsun ben geldim elmalı paydalarmla savasımı verdim ve geldim vala yıkamadm ama yıkamam gerek ben bilerek yıkamadım kalcazmı gitcezmi belli değil oyuzden yıkamadım eşine

anladım canım geçmiş olsun ben geldim elmalı paydalarmla savasımı verdim ve geldim vala yıkamadm ama yıkamam gerek ben bilerek yıkamadım kalcazmı gitcezmi belli değil oyuzden yıkamadım eşine

sağol tatlım hadi sana da geçmiş olsun:) nasıl görünüyor elmalıların
bugün tam 9 aylık evliyiz, demekki hemen hamile kalsaydım bugün yarın doğururdum

Son düzenleme:
sağol tatlım hadi sana da geçmiş olsun:) nasıl görünüyor elmalıların
bugün tam 9 aylık evliyiz, demekki hemen hamile kalsaydım bugün yarın doğururdum

saol canım hamurla cok savas verdim ellerime cok yapıstı ilkten kek gibi oldu hamuru böldüm un kattım vala sekli olmadı yalan yok hamuru cok kuru oldu ama yakmadım benim hamur işleri ile aram yok zaman nekadar cabuk geçiyor dimi canım koca 9 ay artık seneye canım

yok kız seneye sen, ben de senden sonra gerçekten zaman çok çabuk geçiyor

Son düzenleme:
merhaba kızlar cumartesi sabah kahvaltıyı yapınca bir çıktık evden biraz önce girdik:)kaynatmışınız yine oku oku bitiremedim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…