Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

inşallah kızlar yarın alıcaz gelinliği hazır alıcam için hemen siparişi verilcek ohh ne güzel herkes perdelere geçmiş :dance:

gelinliğimide diktiriyorum ilk provam ayın 20 sinde olacak. mobilyaların siparişi verildi ayın sonunda onlarıda teslim edecekler. ev inşaat halinde ama yetişecek inş... evin boyası yerleri ve banyo dolabı yapılacak. mutfak dolapları daha gelmedi. halılar, beyaz eşya, kına kıyafetim kaldı önemli olarak. ayyyh içimi döktüm rahatladım wallaa:))

benim evim hazır gibi çoz az eksik var mobilyalar evde oturma grubu yarın gidicek eve tüller tamam halılarda tamam gibi salonla yatak odasına aldık mutfak hol bide otuema odasına alıcaz oturma odasına alınıcak belli ölçüyü bilmediğimiz için almadık

kızlar bu arada ben evime tül değil stor yaptırıcam yanlarınada fon kısmetse öyle düşünüyorum

kızlar bu arada ben evime tül değil stor yaptırıcam yanlarınada fon kısmetse öyle düşünüyorum

stor perdelerin kullanımı zor oluyo diyolar cnm takıp çıkarması zor oluyomuş ablam yiğenimin odasına yaptırdı hiç yıkanmadı daha

cnm biz şu an kendi evimizde kullanıyoruz da uzun zamandır kullanımı bence kolay bakalım o zaman bi gelsinde eve göre bakıcam tülle uğraşmak daha zormuş gibi geliyor bana

Çok yorucu canım Muğlada yüksek lisans yapıyorum haftanın 3-4 günü ordayım sınavlar vardı düşün telaşına bir de o eklenince...neyse tatlı telaşlar olsa gerek :1rolleyes: Buarada yarın gelinlik provam var sizin nasıl gidiyor hazırlıklar?

öyle cnm bikaç şeyi halledince gerisi gelir ama senin için zor tabi bir yandan dersler olunca olsun en güzel ikiside aradan çıkmış olucak :)) bakalım kısmetse bende yarın gelinlik bakıcam hazır alıcam yarın karar vermiş olurum sanırım

Son düzenleme:

Hayırlısı olsun canım.Ben aylarca gelinlik aradım internetten modeller buldum arşiv yaptım sonra gelinlik denemek için girdiğim moda evinde denediğim ikinci gelinlii aldım:roflol: Zaten gelinlik her kıza yakışıyor bence.Yarın ölçülerim alıncak ama aldığım kilola:kedi::kedi:r düşündürüyor benide

nasıl bir gelinlik diktirceksin ? cnm ben de 2 yere baktım işte hazır satan çok yer yok bakalım yarın belli olucak bende de azıcık kilo problemi var kalçalarda alt tarafını kabarık istiyorum ki üstüm ince olsunda alt taraf belli olmasın diye :hooray:

Tatlım benimde belim ince kalça basen bölgem daha geniştir.Girdiğim yerde modacı bir bayan vardı seni baştan aşağı süzüp ona göre gelinlik çıkartıyor zaten yerimseniben aldığım gelinliğin tek kolunda askısı var.Alt tarafı kabarık sırtı yarım açık üstünde ingiliz tülü fransız güpürleri varmış tabi yersen :dance: Gerçek malzeme kullansa gelinlik 20 milyara anca gelirdi.Sana tavsiyem orta kabarıklıkta modellere bak aşırı kabarık modellerde insanı olduğundan kısa gösteriyor canım

ahh aynı dertten müzdaribiz bakalım cnm yarın bakıcam işte zaten boyumda kısa o yüzden çok kabarık bakamıycam :çok üzgünüm: şu gelinliği halledeyim kına yerimede tamam dedikten sonra gerisi çokta problem değil :1rolleyes:

Hadi bakalım haberlerini bekliyorum yarına ozaman görüşürüz canım bana müsade gözümden uyku akıyor malum bugün yoldan geldim iyigeceleropuyorumnanaktan

Hadi bakalım haberlerini bekliyorum yarına ozaman görüşürüz canım bana müsade gözümden uyku akıyor malum bugün yoldan geldim iyigeceleropuyorumnanaktan

tamam cnm bende erken kalkıcam iyi uykular yarın görüşürüzopuyorumnanaktanboshayallersmile

gunydınn kızlarrrrrr gülpembe cok tesekkür ederim resmi göndermişsin üst kısmı cok hos duruyor gercekdenn :)

esracım yiğenin doum gunu kutlu mutlu umutlu olsun cadının

şebnemcim sennde az kalmıs eksiğin masallh
yarenka düğündas oo senn hazrlıklar bitmiş ben hala tın tın bakalım hersey hayrlısıyla hallolcakkk :1shok:

sosyologtrendy hos geldin ne gtrdinnn bize maşşalh sne hazrlıklarda bitmiş sayılır ayy ne güzell kızlarr yaa cok mutlu oluyorum bole yolunda giden mutlu haberleri aldığımdaa darısı başımaa
ben cok zor beğenirim haftasonu gelinlik bakıcam bakalım hangi sekıllere giricek ben ve yanımdakiler

kızlar google a girince arama kısmına bridal gown yazın
bir sürü modacının sayfasına ve bir çok modele ulaşırsınız benim şu an elimde 500 kadar gelinlik modeli var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…