Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan
heracım daha dolu dolu 2 aymız var rahatlıkla halledersin her şeyi, zaten en önemlisi gelinlik ona karar verdin mi gerisi kolaya.s.

tesekkürler yarenkacaım sen nasılsın :) evet bakalım var zamnımız hallolur inşallh :)

herkeseee merhabaaa :))

panikk yokk, her şey hallolurr inşallahh :)) güneş de açıyorrr ohh miss gibiii :)))

ben bugün gelinlik denedim kızlarrrr hihoyyyt

Son düzenleme:
evet brezepppp no panik no heyecan yes mutluluk :KK70:
aaa sebnem nasıl beğendğin bişi oldumu bakım :)

ben bugün gelinlik denedim kızlarrrr hihoyyyt[/

ooo süperrr nasıldı canım?hihoyyyt

valla bir sürü denedim öldüm yorgunluktan delikafadulden
ama bir tane aklımıza yattı bakalım pazartesi son kararımızı bildiricez ama bir yere daha bakıcam aklım kalmasın diye

şunu diyim hiç düşünmediğim bir gelinlik alıcam sanırım :) :teytey:

siz neler yapıyorsunuz?

iyi canım hayırlısı olsun ben de yarın bakmayı düşünüyorum bakalım ben neler yaşıcam
kaydirigubbakcemile2

valla bir sürü denedim öldüm yorgunluktan delikafadulden
ama bir tane aklımıza yattı bakalım pazartesi son kararımızı bildiricez ama bir yere daha bakıcam aklım kalmasın diye

şunu diyim hiç düşünmediğim bir gelinlik alıcam sanırım :) :teytey:

siz neler yapıyorsunuz?

çok sevindimmmm zemuszemus zemuszemus zemuszemus

bende de aynısı olmuştuuuu kafamda başka model gelinliklee gittimmm deneyince fikrim öle bi değişti kii, hiç düşünmediğim bi modele karar verdimmm çok da güzel olduuu :)))

kaydirigubbakcemile3

sağolun canlarım :asigim: bende kabarık istiyordum bu hafif kabarık birde korse fln baya zayıf gözüküyor insan :) içime sindi gibi bakalım pazartesi son karar .

m_ucizem diktirecekmisin cnm sen hazır mı alıcaksın ??

breezep ne güzel cnm sende karar vermişsin ayy inşallah düğün resimlerimizide paylaşırız :nazar:

ayy sebnemcim ne güsellll ayy içine sinee sinee giyy ohh :) bnmde nişanımda ole olmusdu gitiimmmm ole hiç ugramıcamız bi yerid adam cok ısrar etti bilirsinz eminönü :KK70: dedik hadi gönlü kalmasın bakalm dedim işde buu :KK70:

ayy sebnemcim ne güsellll ayy içine sinee sinee giyy ohh :) bnmde nişanımda ole olmusdu gitiimmmm ole hiç ugramıcamız bi yerid adam cok ısrar etti bilirsinz eminönü :KK70: dedik hadi gönlü kalmasın bakalm dedim işde buu :KK70:

inşallah cnm benim ya 10 tanem fln denedim sanırm bikaç tanesini 2şer defa giyidim bu beğendiğimizi kayınvalidem çok beğendi üstüne 8 tane giydim yok hep gözü diğer gelinlikte kaldı :) bende beğendim hayırlısı olsun işte karar vereyim sizinde görüşlerinize sunucam :lepi:aa senin nişanlılık nerde bi görseydik yaaa

inşallah cnm benim ya 10 tanem fln denedim sanırm bikaç tanesini 2şer defa giyidim bu beğendiğimizi kayınvalidem çok beğendi üstüne 8 tane giydim yok hep gözü diğer gelinlikte kaldı :) bende beğendim hayırlısı olsun işte karar vereyim sizinde görüşlerinize sunucam :lepi:aa senin nişanlılık nerde bi görseydik yaaa

umarımmm en güzeliii, içine en sineniii bulabilirsin canımm :))

kıslar merhabaaaa gelinlk ayakkbımı aldım bugun cok şükür bi buketim kaldı artık onuda aldınmı bitti
heracımm baktınmı resimlere

kıslar merhabaaaa gelinlk ayakkbımı aldım bugun cok şükür bi buketim kaldı artık onuda aldınmı bitti
heracımm baktınmı resimlere

ooo süpperrrr :))) güle gülee giy ayakkabılarınıı :))

peki bişey sorucamm, gelin buketini nasıl düşünüyosun yapay çiçek mii yoksa canlı mıı??

merhaba kıslarr yine yeni yeniden benn :) gülpembecimm bakdım resimlere cok tesekkür ederim çok hos olmus arkdasın Allah bi ömür mutlu etsin :)
sebnem eklicekdim resmi ama kabul etmedi neden acba eskiden yukluyodumm cok snir oldumm... ben gercek gibin duran yapay çiçek isityom :)

X