Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ayy gülpembe resmi varsa gönderebilirmisin ? :kedi:

tabiki yollarım umarım begenirsin
etegi katlıydı içinden tül cıkıyordu tam boyu yok elimdeki resim bu fatihde ümit gelinlkden aldı 1350 liraya kiralık
yanındaki sahsiyette benm delikafadulden

Son düzenleyen: Moderatör:
hayırlı olsun canım ben de 13 haziranda evleniyorum ama biraz geç kalmış gibisin. özellikle gelinliği mayısa bırakman tehlikeli olabilir en kısa zamanda başla bence.
mobiya için de 20-30 günde teslim ediyorlar modelini falan belirlersen rahat olur
günaydın herkese
ben bustiyer baktım dün.
Suwen marka beğendim. Biraz kısa ama.
Gelinlikçideki de Leyla marka.O da uzun.
Ne yapcam bilmiyorum. Leyla diye bir marka hiç duymamıştım.

canım ben leyla marka aldım modeli çok güzel ama zayıf olduğum için kısasından aldım uzuna gerek yok, zayıfsan sen de kısa al. yeni inci de aldım ama çok yukarıda kaldı yani gelinlikçi beğenmedi yakan çok yüksek olur dedi o yüzden leylayı kullandım

bende iyim cnm ne yapalım yavaş yavaş eksikleri tamamlamaya çalışıyoruz

iyiyiz esra sen nasılsın pek görünmüyorsun

bende iyiyim cnm bu ara giremedim pek geçen hafta prensesimin doğum günü vardı 1 yaşına girdi ablamın kızı bu hafta 12 saatim girsemde bakıp çıkıyorum ya kimse olmuyo yada sayfalar dolmuş oluyo:)

esra8608 merhaba ne güzel doğum günün kutlu olsun yeğeninin

yarenka cnm bende daha bi değişklik yok ev boyandı hafta sonu mobilyalar alıncak yarın gelinlik öyle :) daha elde bişi yok olcak inşallah senin bişi kalmamış valla

evet canım bizim bitti sayılır, sen de inşallah gelinliği hemen bulursun da kafan rahatlar
saol şebnem gelinlik işini bende hallettim yarında oturma grubu geliyo

senin gelinliğin nasıl esracım, modeli var mı ekle görelim

senin gelinliğin nasıl esracım, modeli var mı ekle görelim[/QUOTE]

gelinliğin modeli elimde yok malesef cnm fotoğraf makinası yanında deildi telefona çektim ondanda pcye atamıyorum(

senin gelinliğin nasıl esracım, modeli var mı ekle görelim

gelinliğin modeli elimde yok malesef cnm fotoğraf makinası yanında deildi telefona çektim ondanda pcye atamıyorum([/QUOTE]

en kısa zamanda bekliyoruz canım merak ettim (meraklı melahat olarakkaydirigubbakcemile3)

gelinliğin modeli elimde yok malesef cnm fotoğraf makinası yanında deildi telefona çektim ondanda pcye atamıyorum(

en kısa zamanda bekliyoruz canım merak ettim (meraklı melahat olarakkaydirigubbakcemile3)[/QUOTE]

ilk provaya gideyim hemen çekicem cnm fotoğraf makinasına inş telefona çektiğim şuan başkasına dikilen bi modeldi inş o zamanda orda olur

slm arkadaşlar nasılsınız bakıyorum hazırlıklar son sürat
bizde bugün tüllerini sipariş verdik battık battık..... :)

slm arkadaşlar nasılsınız bakıyorum hazırlıklar son sürat
bizde bugün tüllerini sipariş verdik battık battık..... :)

slm cnm tüllerini güle güle kullan ben halletim o işi dikiliyo şimdi gelinlik baktınmı biz senle düğündaşız benimde 12 haziran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…