Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

aa neden ekleyemiyorsun ki acaba:bbo: ben gerçek çiçek istiyorum

yaa bilmiyorummm puff anlamdım :S şimdi resmi secıom ekle diom yüklenıyo gibi görnüyo sonunda sf görüntülenemio diyo alsanaalsanasmile sebnemcim gercek cicek hem hatrası olark saklanamaması acısından hemde içindeki tohumları gelinliği kirletiyormus o yuzden dedim gercek görünümlü sahtee :lepi:

inşallah cnm çok sağol opuyorumnanaktan

GulPembecnm hayırlısı olsun ayakkabıların

ooo süpperrrr :))) güle gülee giy ayakkabılarınıı :))

peki bişey sorucamm, gelin buketini nasıl düşünüyosun yapay çiçek mii yoksa canlı mıı??

tesekkürler kıslarrr
bende yapay renkli çicek aryıom gidip bakıcam eminönüne bugun gittim bakırköyüne ama ufak vardı güzel değildi

anladım cnm sayfada problem vardır .

nişanlımın bana devamlı aldığı bir çiçek var adını hep unutuyorum .
bir hafta öncesinden alıp saç spreyiyle sabitleyip öyle kullanmak istiyorum daha önce denedim ilk günkü gibi kalıyorlar . belki bir tanede yapay alırım kızlara atmak için :)

Hoşbulduk tatlım:teytey:

Kızlar bugün 2. gelinlik provama gittim.Bidahaki provaya ayakkabıları istiyolar.Baya bir gezdik annemle ama işte bu diyebileceğim bir şey bulamadım.Neyse bidahaki prova 8 mayısta.Ozamana kadar bulurum sanırım.Hangi ayakkabıcıya sorsak 10 güne kadar çeşitlerinin geleceğini söylüyorlar ben de erteledim zemuszemuszemuszemus Buarada gelinlik modeli arayan arkadaşlara benden tavsiye ne kadar arasanız arayın alakasız bir model beğeniyor insan.Çünkü gelinliğe karşıdan bakmakla üzerine denemesi insanın çok fark ediyor.Kişiye hangi gelinlik yakışırsa güzel odur bence.Her model her vücut yapısına gitmiyor kızlar o yüzden gidip bir yere denemek en güzeli.Modaevlerini tercih edin derim modacılar satış elemanlarına nazaran daha iyi yönlendiriyor.Bizim girdiğimiz yerde kadın bana karşıdan bir baktı sonra gelinliklere bakmaya başladı buarada düğünün nerede olacağını ve mesleğimi sordu iki tane verdi denemem için 2. aldım

evt cnm haklısın gelinlik çok değişik elbiseye , ayakkabıya benzemiyor kişiye özel birşey .oh ne güzel senin ikinci provan gelmiş bende en kısa zamanda karar vericem inşallah ama bende hiçbirşerde ayakkabı göremiyorum yaa ne zaman çıkacak ki

selam kızlar nasılsınızopuyorumnanaktan bugün benim doğum günüm diyebilirim çok mutluyum:lepi: arkadaşım lenf kanseriydi 9 aydır kemoterapi görüyordu bugün sonuçlarını aldı ve her şey temizlenmiş kanseri yendik yani kızlardelikafadulden o kadar heyecanlıyım ki yerimde duramıyorum valla. aylardır ilk defa telefonda konuştuk yasaktı çünkü, zavallım iki saat beni sakinleştirmeye çalıştıkaydirigubbakcemile3 sesi o kadar güzeldi ki hep gülüyordu
geçen sene mayısta evlendi temmuzda kanser olduğunu öğrendik ve bütün dünyamız yıkıldı ama bugün bütün acılar bitti artık:Saruboceq:

yarenkaaa çok sevindim cnm gözünüz aydınn...Kızlar yaklaşık 1 aydır benim de gelinliğim evde 26 haziran geliniyim

ne güzel cnm ark kurtulmuş allah bidaha yazatmasın inş
yarenkaaa çok sevindim cnm gözünüz aydınn...Kızlar yaklaşık 1 aydır benim de gelinliğim evde 26 haziran geliniyim
hayırlısı olsun cnm gelinliğini erkenden almışın diğer hazırlıklar nasıl gidiyo

canımmmm o kadarrr çok sevindimmm kiiiiii :)) çok çok çok geçmiş olsunnn, umarımmm çok bundan sonraa çok sağlıkklı uzun ömürlüü ve çok çok çok mutlu olurrr :)))

esracııım sağol cnm..evimizi tuttuk bi kaçufak tadilat var.sonra temizlik olup eşyalar gelecek. Yemek odamı salon takımımı beyaz eşyalarımı yatak odası takımımı aldım.Kahvaltı seti günlük ve misafirlik yemek ve tencere takımları,çatalbıçak takımları tamam.Oturma odas koltukları,halılar perdeler ve mutfağın küçük ayrıntıları kaldı bakalım.Mutfak eşyalarını mobilyalar gelince alcaz.haftaya oturma grubunu alır halı perde bakarız sanırım.kına kıyafetlerim gelinliğim ayakkabılarım çamaşırlarım hazır...

çoğu gitmiiş azı kalmış benim hazırlıklrda bitti gibi bugün oturma grubuda gitti eve evdeki halini görmedim ama daha

süper esracımm hiçbi şey kalmadı demek rahat rahat bekle artık haziranı kaçı???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…