Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

iyi aksamlar kıslar nasılsınız özlediniz mi beni bugun pasaportlarımızı almaya gittik de yoktum o sebepden neler yapıyorsunuz

kızlaaar hoşgeldiniz valla gözüm yollarda kaldı çok özledim sizi..
Ohh yarankacım süper olmuş
gülpembecim hayırlı olsun cnm
şebnemmcim bende de aynı durum malesef ama valla annem bana da yetiyo vu arada elmam inanılmaz çok ve bozuluyordu yarın ilk işim bunu yapmak çok sağol
kızlar ben de bugün çok tembeldim temizlik yapcam dedim kalkamadım yerimden o arada kayınvalidem aradı yürüyüşe çıktım evde isen uğrayayım diye ohhh dedim gel sonra bi kahve içtik ve yürüyüşe çıktık 1 saat sonra gitti ben de yemek yaptım..bir sürü bişi almış yürüyüş bahane onları getirmiş nergiz de almış bana bi de yüzük verdi kendi yüzüğü çok mulu oldum

canım ben bunun havuçlusunu yapıyorum oda çok güzel oluyor
iyi aksamlar kıslar nasılsınız özlediniz mi beni bugun pasaportlarımızı almaya gittik de yoktum o sebepden neler yapıyorsunuz
canım ben bilmiyorum nereye gidiyrsunuz hayırdır?

ahhh annem burda olsa

aa ne güel hele çiçek alması .
iyimsinizdir kayınvalidenle?
bende severim ama bi ara çok bunaltıyolardı beni.bize sormadan plan yapıyordu. taır koydum ona bozuldu şimdi de ehh işte .
nasıl b iyüzük?özel bi anlamı varmıymış. kesin şimdi duygusal bi konuşmada yapmıştır

ndurmaz kayınvalidene

elmalı toplar yıkılıyor afiyet olsun kıslar yemekler yenmiştir bende yapmak istiyom ama tembelim ben

badecim ben almanyadayım vize süremiz bitti onu uzattık

yarın sabahdan ben yokum kıslar özleyin beni

şebnemcim valla çok güzel görünüyor yarın yaparım yaparsam resmini buraya da eklerim:)
özledim valla kız gerçi ben de geç girdim ama yerin belli oluyordu

sağol canım, bana da kayınvalidem kolyesini vermişti, nişanlıyken ona eşi almış ve eşi de 9 aylık evlilerken ölmüş, hiç almak istemedim ama zorla verdi

eee ben seninle hep beraber oldum yerim ayrı diğerlerinden

evet cnm çok iyi birisi Allahıma çok şükür gerçi ben çok çekiniyorum eşim olmadan hiç gitmedim yanlarına.O da dün ilk kez geldi. Keyifli geçti bana da iyi oldu. Yok canım bi özelliğinden bahsetmedi sadece kızım yüzük takar mısın bak bunu takmak ister misin fln diye verdi. sevmez öyle konuşmaları pek cnm..sadece anne evinden çıkıp gelin arabasına bindiğimde çok kısa ama duygusal şeyler söylemişti..Bi kere soğukluk girdi mi kötü oluyo cnm anlıyorum seni...

sağol cnmm :) özletiyorsun kendini :)

Canım daha önce kendisine annesinden kalmış bir künye vermişti onu söylemişti. Bunu takar mısın bak ben takmıyorum fln diye verdi

aşk olsun yarenka geceleri hep ben vardım buralarda ahh ahh :)))

kızlar bu arada afiyet olsun bende yapıcam ya çok güzel gözükyorlar .

yok kız unutur muyum o günleri gece 2ye 3e kadar konuşuyorduk baba evindeyken
bu arada herkese günaydın

naber tatlım ne var ne yok havalar nasıl

iyiyim cnm valla aynı her şey.2 gündür havalar inanılmaz güzel senden nbr?Ark mesaj attı yengesi gelcekmiş gel diye yeni doğum yapan...Ona gideceğim hazırlanıyorum.Ulaşım biraz zor erken çıkayım bari

ben de iyiyim canım burda da havalar buz gibi:) tabi tabi erkenden git dersten de kaytar

tünaydın kızlarrrrrr :)
eski kızlarr heppp toplanmışşş ne güzelllllll :)
iyi sohbetlerrrrr :)

yok kız unutur muyum o günleri gece 2ye 3e kadar konuşuyorduk baba evindeyken
bu arada herkese günaydın

valla ya evlendik yıl bile olucak yarenkacım

tünaydın herkese bu arada

heraaa kız biz burdayız her zaman ama sen başka topiklere kaçıyorsun uğramıyorsun buraya

valla ya evlendik yıl bile olucak yarenkacım

tünaydın herkese bu arada

heraaa kız biz burdayız her zaman ama sen başka topiklere kaçıyorsun uğramıyorsun buraya

evet kız 3 ay sonra 1 yıl olacak artık taze gelin olmayacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…