Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

geldim kızlar bulaşık makinesi bitsin diye bekliyorum tencereler için...temizlikten de vazgeçtim şimdi bu saatte elektrik süpürgesi açmayım çok ses yapıyo
sağol yarenkacım direkt hepsini koyayım mı

geldim kızlar bulaşık makinesi bitsin diye bekliyorum tencereler için...temizlikten de vazgeçtim şimdi bu saatte elektrik süpürgesi açmayım çok ses yapıyo

temizlik yerine ders çalışayım biraz yemeği koyduktan sonra

yarenka hepsini koyabilirsin dedi koyuver gitsin canım calıs calıs canım bende gidicem birazdan derse sonra yemege baslarım ne yemeği kaynatcan buaksam

türlü yapacağım cnm çorbamda var...gerçi benim dünden yemeğim var birer tabak onları yiyeceğim şimdi eşimi beklemicem 10 gibi gelecek

ndurmaz aldı tarifi kactı

dersane nasıl gidiyor canım...birde tur yapcaktınız ne oldu
dersane iyi canım cuma olduğumuz sınav daha açıklanmadı. tur için de daha hiç müsait olmadık öbür hafta sonu belki bakarız canım

canım geç kaldım ama hepsini beraber koy ama patatesini biraz geç koy hemen ezilmesin

günaydın kızlar... bugün 4-6 arası geometri dersine gideceğim eve geldikten sonra 11 e kadar yalnızım beni yalnız bırakmayın

nasılsınız kızlar ben iyice dağıttım bu ara gitem gereken yerler ve bana çat kapı gelenler olunca ne ders ne temizlik...offf bugün artık evi temizlemem lazım ama hiç canım istemiyo tabi ders de çalışmam lazım napcam bilmiom

günaydın kızlar

yarenkacım burda olmaya çalışırız :))
tamam tatlım bekliyorum

canım bence kalk temizliğini yap bitir yemeğin yoksa onu da yap zaman kalırsa ders çalışırsın kalmazsa yarın başlarsın en azından kafan rahat olur evin kaç gün temiz kalır sen de ders çalışırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…