Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet canım kalabalık sayılır da yine bizi sivillere göre önce alıyorlar öğlene kadar ders çalıştım dün:)sonra kuaföre gittim akşam da eşimin arkadaşı vardı onlara oturmaya gittik de kadın suratsızdı sıkıldım:KK53:
öyleleri de hiç çekilmez neyse bir daha gitmezsin:KK9:
merhaba kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim dün misafirlerim vardı ondan öncekiş günde evi toparla derken hiç fırsat bulamadım

merhaba şebnemcim iyiyim sen nasılsın

iyim cnm napim eşim birşeyler almaya gitti onu bekliyorum sağolsun bu aralar hep dışardan yiyoruz canımız çok fast food istiyor :) :KK69:

sen napıyorsun yemekler yendimi :KK56:

yok canım ben de şimdi yemeği koyacağım, soslu kanat yapıyorum patates kızartacağım ve makarna. size de afiyet olsun ama fast fooddan uzak durun bence:)

yok canım ben de şimdi yemeği koyacağım, soslu kanat yapıyorum patates kızartacağım ve makarna. size de afiyet olsun ama fast fooddan uzak durun bence:)

yok cnm fast food dediğim gecen sana söyledim eşim tavuk almış gelmiş :) bugünde köfte alıcak bazı şeyler dışarda daha güzel oluyor ama :KK16: ohh kolay gelsin cnm sanada soslu kanat ne güzel :KK56: sos olarak ne yapıcaksın yarenkacım

günaydın kızlar nasıl geçti hafta sonunuz
bneim sıkıcı
ben eşimin memleketine gelin geldim.
balıkesire. hiç çevrem yok . hafta sonu buna taktım.
şöle eşli ailecek gezecek arkadaşlarımız bile hiç yok.
tek gezmemiz hep kayınvalidemlerle oluyor.onlarında öle ailecek gezdiği arkadaları yoktur. hep kayınbabam kayınvalidem öle gezeriz .o da yeterince sıkıcı .
kendi arkadaş gruplarımız olsun onlarla gezelim pikniklere kahvaltılara gidelim istiyorum.ama hiç yok.
hafta sonu canım buna sıkıldı. dertleşeyim dedim sabah sabah

günaydın kızlar nasıl geçti hafta sonunuz
bneim sıkıcı
ben eşimin memleketine gelin geldim.
balıkesire. hiç çevrem yok . hafta sonu buna taktım.
şöle eşli ailecek gezecek arkadaşlarımız bile hiç yok.
tek gezmemiz hep kayınvalidemlerle oluyor.onlarında öle ailecek gezdiği arkadaları yoktur. hep kayınbabam kayınvalidem öle gezeriz .o da yeterince sıkıcı .
kendi arkadaş gruplarımız olsun onlarla gezelim pikniklere kahvaltılara gidelim istiyorum.ama hiç yok.
hafta sonu canım buna sıkıldı. dertleşeyim dedim sabah sabah

canım ben 98den eşim 2001den beri antalyada...ve hala antalyadayız ama inan ki bizim de yok burada ailece gidip görüşebileceğimiz pek kimse.Bazen ben de çok bunalıyorum..aileceyi bırak ben üni yi başka şehirde okuduğum için kendi arkadaşım bile yok şöyle hadi deyince çıkıp dolaşacağım.Olan arkadaşlarım da kendi derdinde.O yüzden hiç üzme kendini inan ki bak ailelerimiz ve biz yıllardır buradayz ama olmayınca olmuyor işte...biz de hep 2 kişi geziyoruz

canım ben 98den eşim 2001den beri antalyada...ve hala antalyadayız ama inan ki bizim de yok burada ailece gidip görüşebileceğimiz pek kimse.Bazen ben de çok bunalıyorum..aileceyi bırak ben üni yi başka şehirde okuduğum için kendi arkadaşım bile yok şöyle hadi deyince çıkıp dolaşacağım.Olan arkadaşlarım da kendi derdinde.O yüzden hiç üzme kendini inan ki bak ailelerimiz ve biz yıllardır buradayz ama olmayınca olmuyor işte...biz de hep 2 kişi geziyoruz

:KK43:((
evet olmayınca olmuyormuş .
herkes grubunu kurmuş arkadaşlıklaırnı edinmiş.işyerimde bayan arkadaşlarım var onlar her hafta sonu şunlarla şurdaydık şöleydi böleydi sabahda bu tarz konuşmalar olunca canım sıkıldı iyice.
işyerimdeki arkadaşların eşleriyle eşimi tanıştırmak istiyorum bazen bu seferde ya anlaşamazlarsa tutmazsa diye endişeler duyuyorum.
geçen eşime işyerimde ki bi arkadaşımı yeemğe çağıracam dedim. eşim bütün akşam ben onun kocasıyla ne konuşayım dedi ee birazda haklı tabi kaynaştırmak zor ki o arkasdaşımında bize çok ihtiyaçları yok kendi grupalı var zaten

öyle oluyor canım herkesin kendine göre bi düzeni oluyor.Ben de hep diyorum eşime ya şöyle çıkalım gezelim birileri olsa gitsek gelsek diye...Eve davet etmektense bir yerlerde buluşabilirsiniz canım ilk tanıştırmada en azından konuşacak bir şey bulunmazsa bi süre sonra kalkma şansınız olur..

merhaba kızlar uzun bir aradan sonra ben geldim:KK9: bugün arkadaşımı çağırmıştım sabah yemek falan yaptım az önce gitti, siz neler yapıyorsunuz

merhaba kızlar nasılsınız ??

arkadaş konusunda bende dertliyim benimde alo diyip gdip geleceğim bir arkadaşım yok ama annemle arkadaş gibiyiz alışverişe onunla çıkıyorum genelde kayınvalidemler gelir biz eşimin akrabalarına gideriz onlar yetiyor

dediğiniz gibi uzun süredir arkadaş olan insanların arasına girmekte olmuyorherkesin yakın gördüğü başka birileri olabiliyor

merhaba kızlar nasılsınız ??

arkadaş konusunda bende dertliyim benimde alo diyip gdip geleceğim bir arkadaşım yok ama annemle arkadaş gibiyiz alışverişe onunla çıkıyorum genelde kayınvalidemler gelir biz eşimin akrabalarına gideriz onlar yetiyor

dediğiniz gibi uzun süredir arkadaş olan insanların arasına girmekte olmuyorherkesin yakın gördüğü başka birileri olabiliyor

iyiyim canım sen nasılsın

evet bizde öyle pek kimseyle görüşmüyoruz, arada bir benim bir iki arkadaşım gelip gidiyor bugünkü gibi, eşimle doğum yapan arkadaşıma gideceğiz ilk defa eşli görüşme yapacağız:) diğer günler hep benle eşim geziyoruz zaten kayınvalidemler de burda değil annem de uzak bana, kaldık baş başa:)

iyiyim canım sen nasılsın

evet bizde öyle pek kimseyle görüşmüyoruz, arada bir benim bir iki arkadaşım gelip gidiyor bugünkü gibi, eşimle doğum yapan arkadaşıma gideceğiz ilk defa eşli görüşme yapacağız:) diğer günler hep benle eşim geziyoruz zaten kayınvalidemler de burda değil annem de uzak bana, kaldık baş başa:)

benim arkadaştan yana hiç şansım yok yarenkacım hep kazık yedim :) olsun sanki evlendikten sonra insanın kendi ailesi ve en yakınları daha kıymetli oluyor çok arkadaş aramıyorsun

benim arkadaştan yana hiç şansım yok yarenkacım hep kazık yedim :) olsun sanki evlendikten sonra insanın kendi ailesi ve en yakınları daha kıymetli oluyor çok arkadaş aramıyorsun

canım zaten biz de sık sık görüşemiyoruz herkesin sınav derdi var, samimi olduğumuz 3-4 arkadaş vardık nerdeyse sadece bugün gelen arkadaşım kaldı diğerleri kırk yılda bir arayıp sorar dediğin gibi evlilik sorumluluğundan sonra aile daha değerli oluyor

canım zaten biz de sık sık görüşemiyoruz herkesin sınav derdi var, samimi olduğumuz 3-4 arkadaş vardık nerdeyse sadece bugün gelen arkadaşım kaldı diğerleri kırk yılda bir arayıp sorar dediğin gibi evlilik sorumluluğundan sonra aile daha değerli oluyor

öyle cnm en önemlisi eşinle ailelerle iyi olmak gerisi önemli ama çokta değil :))

evettt yemekte ne var cnm ben türlümü ocağa koyucam şimdi

öyle cnm en önemlisi eşinle ailelerle iyi olmak gerisi önemli ama çokta değil :))

evettt yemekte ne var cnm ben türlümü ocağa koyucam şimdi

kırmızı mercimek çorbası kuru fasulye pilav ve cacık var canım öğlenden yapmıştım şimdi de yedik. bugün ilk defa sütlaç yaptım ama çok tatlı olmuş:) su olmadan yenilmiyor

kırmızı mercimek çorbası kuru fasulye pilav ve cacık var canım öğlenden yapmıştım şimdi de yedik. bugün ilk defa sütlaç yaptım ama çok tatlı olmuş:) su olmadan yenilmiyor

oh afiyet olsun cnm :) bende yemeğimi koydum ocağa hazır işkembe çorbası yapıcam birde yanına pilav

ay çok severim ben sütlacı olsun ya birazcık kaçmış olabilir şeker :) bende internetten dün çok güzel tarifler buldum onlardan yapıcam birazdan bak burdada paylaşayım

ELMALI TOPLAR

2 elma1 paket pötibör bisküvi
1 yemek kaşığı toz şeker
1 çay kaşığı tarçın
Yarım su bardağı fındık
Bulamak için hindistancevizi ,antep fıstıgı,kakao

Elmayı rendeleyin ve şeker+tarçın katarak suyunu çekene kadar pişirin.
İri kıyılmış fındığı da ilave edin ve ocaktan alın.
Bisküvileri elinizle kırın ve ılıyan elmaya ilave edin.
İyice yoğurun ve ele yapışmayan bir kıvam elde edin.
Ceviz büyüklüğünde parçalar koparın ve yuvarlayın.
Hindistancevizine bulayarak kâğıt kalıplarda ya da kürdan batırarak
dolapta dinlenmeye alın.2–3 saat dinlendikten sonra servis edin.
İsteğe göre topların bazılarını hindistan cevizine,
antep fıstığınayada kakaoya kakao bulayablirsiniz.
3 renk elde ederek hoş bir görüntüde sağlanabilir

görüşnüşleri o kadar güzelki :) elmamda çok yapıcam kesin :KK56::KK56::KK56:

oh afiyet olsun cnm :) bende yemeğimi koydum ocağa hazır işkembe çorbası yapıcam birde yanına pilav

ay çok severim ben sütlacı olsun ya birazcık kaçmış olabilir şeker :) bende internetten dün çok güzel tarifler buldum onlardan yapıcam birazdan bak burdada paylaşayım

ELMALI TOPLAR

2 elma1 paket pötibör bisküvi
1 yemek kaşığı toz şeker
1 çay kaşığı tarçın
Yarım su bardağı fındık
Bulamak için hindistancevizi ,antep fıstıgı,kakao

Elmayı rendeleyin ve şeker+tarçın katarak suyunu çekene kadar pişirin.
İri kıyılmış fındığı da ilave edin ve ocaktan alın.
Bisküvileri elinizle kırın ve ılıyan elmaya ilave edin.
İyice yoğurun ve ele yapışmayan bir kıvam elde edin.
Ceviz büyüklüğünde parçalar koparın ve yuvarlayın.
Hindistancevizine bulayarak kâğıt kalıplarda ya da kürdan batırarak
dolapta dinlenmeye alın.2–3 saat dinlendikten sonra servis edin.
İsteğe göre topların bazılarını hindistan cevizine,
antep fıstığınayada kakaoya kakao bulayablirsiniz.
3 renk elde ederek hoş bir görüntüde sağlanabilir

görüşnüşleri o kadar güzelki :) elmamda çok yapıcam kesin :KK56::KK56::KK56:

size de afiyet olsun canım valla yapılışı çok kolay görünüyor tadı da güzeldir ben de kesin yaparım bu toplardan:)

X