Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Tamam canım çok sağol :) Allah yardımcın olsun canım inş istediğin gibi atanırsın bu sene çok isterim çok hakediyorsun bence:) ben de çıkıp devam edeyim...

canım hayırlı olsun hediyen hangi spora basladın pilates yap kıs iyi geliyor
afiyet olsun yarenkacım vala ben geldiğimden beri cam silmedim

Tamam canım çok sağol :) Allah yardımcın olsun canım inş istediğin gibi atanırsın bu sene çok isterim çok hakediyorsun bence:) ben de çıkıp devam edeyim...
inşallah canım hepimiz emeğimizin karşılığını alırız, hadi kolay gelsin sana
canım hayırlı olsun hediyen hangi spora basladın pilates yap kıs iyi geliyor
afiyet olsun yarenkacım vala ben geldiğimden beri cam silmedim

nasıl silmedin kız dışarısı görünüyor mu

camları sildim geldim valla yağmur durdu hemen silmeye başladım sonra yine yağdı ama olsun:) karşı binada bir teyze belki 10 dk beni izledi heralde aklımdan şüphe etmiştir

camları sildim geldim valla yağmur durdu hemen silmeye başladım sonra yine yağdı ama olsun:) karşı binada bir teyze belki 10 dk beni izledi heralde aklımdan şüphe etmiştir

ohhh ellerine sağlık kuzumm Ben beceremiyorum camları annemin bi ark bu işleri yapıyor o gelip siliyo sağolsun

inşallah canım hepimiz emeğimizin karşılığını alırız, hadi kolay gelsin sana

nasıl silmedin kız dışarısı görünüyor mu

ben geldim kıslar siz gitmissiniz cam silmek gerçekten cok zor ama burdaki camlar cok rahat içeri acılıyor diceksinizki bizimkilerde öle ama türkiyedeki camlar kocaman burdakiler daha ufak ve cok kolay silinirler

zeynep kamil güzelde çok kalabalık oluyormuş canım gatada da çok iyi bakıyorlar hep gataya gidiyoruz biz evimizde çok yakın ikisinede istanbula gidince gitcem bakalım ne dicekler
merhaba kızlar nasılsınız
iyiyim canım sen nasılsın dün giremedim hiç

iyiyim canım sen nasılsın
ben de iyiyim tatlım ne var ne yok

anladım canım ama gata da artık herkese açık olduğu için kalabalık olmuş diye duydum, dün niye girmedin yoksa hep ders mi çalıştın:)

ben de iyiyim tatlım ne var ne yok

anladım canım ama gata da artık herkese açık olduğu için kalabalık olmuş diye duydum, dün niye girmedin yoksa hep ders mi çalıştın:)

evet canım kalabalık sayılır da yine bizi sivillere göre önce alıyorlar öğlene kadar ders çalıştım dün:)sonra kuaföre gittim akşam da eşimin arkadaşı vardı onlara oturmaya gittik de kadın suratsızdı sıkıldım

merhaba kızlar nasılsınız kaç gündür giremedim dün misafirlerim vardı ondan öncekiş günde evi toparla derken hiç fırsat bulamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…