Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet tekim eşimi bekliyorum bi film patlatırım bende baska yapıcak bişey yok eşin birde ankaraya gidicek bu ayrı ama dimi arada bi yapmak gerekiyor ben gecen yaptım :KK53:

evet canım haftaya cuma akşamı da ankaraya gidecek hatta biletini de aldık ama konferans için gidecek orda halaları falan da var benim de gitmemi istediler ama dersane var diye gidemiyorum

babana söyledinmi peki ne yapcaksın o aksam

çarşamba akşamı sorun değil zaten kalırım da ankaraya gideceğinden babamların haberi var hatta bileti ordan aldılar, cuma iş çıkışı babamlara gideceğiz ben orda kalacağım eşim de gece 1 otobüsüne binecek

çarşamba akşamı sorun değil zaten kalırım da ankaraya gideceğinden babamların haberi var hatta bileti ordan aldılar, cuma iş çıkışı babamlara gideceğiz ben orda kalacağım eşim de gece 1 otobüsüne binecek

anladım canım eşinden ilkkezmi ayrı kalcaksın

ne hissetmiştin peki ben de birkere ayrı kaldım cok kötü oldum

valla ben de çok kötü olmuştum özellikle hava kararınca tuhaf oldum niye kaldım dedim çaresizmiş gibi hissettim kendimi halbuki kaç yıldır yaşadığım eve ama demekki insan yabancılaşıyor

valla ben de çok kötü olmuştum özellikle hava kararınca tuhaf oldum niye kaldım dedim çaresizmiş gibi hissettim kendimi halbuki kaç yıldır yaşadığım eve ama demekki insan yabancılaşıyor

hayat arkadaslıgı böle olsa gerek :KK17: ilk babanın evine gittiğinde ne hissettin peki eşinle balayndan sonra özellikle oda cok bi garip oluyor

hayat arkadaslıgı böle olsa gerek :KK17: ilk babanın evine gittiğinde ne hissettin peki eşinle balayndan sonra özellikle oda cok bi garip oluyor

valla o zaman ev çok kalabalıktı:) kuzenim ve başka kuzenimin eşi bizde kalıyordu izmirden düğün için gelmişlerdi hep gırgır şamata geçti yani bir şey anlamadım gibi ama tabi tuhaf bir şey:KK9: gördüğün gibi anlatılmıyor bile:)

valla o zaman ev çok kalabalıktı:) kuzenim ve başka kuzenimin eşi bizde kalıyordu izmirden düğün için gelmişlerdi hep gırgır şamata geçti yani bir şey anlamadım gibi ama tabi tuhaf bir şey:KK9: gördüğün gibi anlatılmıyor bile:)

aynen öleee :KK53:benim aklıma baska baska seyler geliyor :KK37:

Günaydın kızlaaarr :KK70: Kocişi işe gönderdim ben de buraya geldim :)

canım telefonun kaç yıllıktı, benim eski telefonumun da pili şişmeye başlayınca kullanma patlar dediler eşim hemen yenisini aldı:) sen de dikkat et bence

Kasımda 2. yılı doldu canım.Ekran kartı değişmesi gerekiyormuş gitti bakalım :))) hep böyle olur zaten garantisi dolar ve bozulur sanki özel yapıyorlar :) doğumgünü geliyor eşimin şu sıralar ona tel alma derdindeyim onun tel de bozuk yıllardır da eski tel kullanıyor istediği tel de biraz pahalı. Artık ailelerden de para toplayıp onu alacağım bakalım :KK70:

Günaydın kızlaaarr :KK70: Kocişi işe gönderdim ben de buraya geldim :)

Kasımda 2. yılı doldu canım.Ekran kartı değişmesi gerekiyormuş gitti bakalım :))) hep böyle olur zaten garantisi dolar ve bozulur sanki özel yapıyorlar :) doğumgünü geliyor eşimin şu sıralar ona tel alma derdindeyim onun tel de bozuk yıllardır da eski tel kullanıyor istediği tel de biraz pahalı. Artık ailelerden de para toplayıp onu alacağım bakalım :KK70:

evet canım annemlerin de çamaşır makinesi öyleydi parça değiştiriyorlar garanti süresi doluyor tekrar bozuluyordu:) bence eşine daha değişik hediye al yahu:KK37:

evet canım annemlerin de çamaşır makinesi öyleydi parça değiştiriyorlar garanti süresi doluyor tekrar bozuluyordu:) bence eşine daha değişik hediye al yahu:KK37:

bitanem telefonu bozuk babamın telefonunu kullanıyor aylardır masraf olmasın diye gidip almıyor da şu an en büyük ihtiyacı o... Yıllardır yeni tel almamış kendine yani işine yarayacak en güzel hediye o olacak

tünaydın kıslarrr nasılsınız evet baska bi hediye olabilir ama ihtiyacı varsada tel al canım

bitanem telefonu bozuk babamın telefonunu kullanıyor aylardır masraf olmasın diye gidip almıyor da şu an en büyük ihtiyacı o... Yıllardır yeni tel almamış kendine yani işine yarayacak en güzel hediye o olacak

anladım canım o zaman bak netten araştır, ben de dersaneden geldim eşim bu hafta sonu da konferansta evde tekim

Allah kavuştursun canımm :KK70:
hediye konusunda bol bol araştırdım kızlar ya. En mantıklı o geldi zaten 9 mart da tanışmamızın 2. yıldönümü haziranda evlilik yıldönümümüz..Farklı hediyeler için de bol bol vaktim olacak :KK70: Özel gün bitmiyor. Bizim biraz düğün borçları var cnm da o yüzden bir şeyler almışken gerçekten ihtiyacı olan bir şeyler olsun istedim..Zaten yanında süprizlerim de olur o sadece hediye kısmı.İstediği tel zaten 750 tl... Ben almazsam o bi sene daha hayatta almaz başka borçları halledelim diye..
Diyete de başladım bugün spora da :KK70:
şimdi tarih çalışıyorm..Yarenkacım tarih konusunda özellikle nelere dikkat etmeliyim cnm??Yılları fln ezberleyim mi mesela... çok öpüyorum hepinizi

ay ne zordur hafta sonları tek kalmak bilirim ama evin işlerini yaprsın canım sınav sonucların belli olmusmu

yok canım yarın akşama kadar sınav seansları olduğu için daha belli değil hafta içi belli olur. evet tek kalmak kötü işte annemlere uzak oturmanın dezavantajını yaşıyorum. hava yağmurlu olmasa camları silerdim ama çok kötü hava. yarın için ıspanak yaparım, bu akşam da balık var

Allah kavuştursun canımm :KK70:
hediye konusunda bol bol araştırdım kızlar ya. En mantıklı o geldi zaten 9 mart da tanışmamızın 2. yıldönümü haziranda evlilik yıldönümümüz..Farklı hediyeler için de bol bol vaktim olacak :KK70: Özel gün bitmiyor. Bizim biraz düğün borçları var cnm da o yüzden bir şeyler almışken gerçekten ihtiyacı olan bir şeyler olsun istedim..Zaten yanında süprizlerim de olur o sadece hediye kısmı.İstediği tel zaten 750 tl... Ben almazsam o bi sene daha hayatta almaz başka borçları halledelim diye..
Diyete de başladım bugün spora da :KK70:
şimdi tarih çalışıyorm..Yarenkacım tarih konusunda özellikle nelere dikkat etmeliyim cnm??Yılları fln ezberleyim mi mesela... çok öpüyorum hepinizi

canım bütün yılları ezberlemek çok zor ama belli başlı tarihleri ezberleyebilirsin. mesela hangi padişah hangi yüzyılda yaşamış ya da önemli savaşlar hangi tarihlerde olmuş gibi. benim de eğitimden sadece 3 dersim kaldı ayrıca vatandaşlık var, zaten tarihle matematik yıl boyu devam edecek. yani 1 ay sonra hep test çözmeyi düşünüyorum. dersanede de bir sürü etüt koymuşlar bu ay nerdeyse her gün var ama gider miyim hepsine bilmiyorum:KK25:

X