Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

merhaba kızlar bende 2010 temmuz evlisiyim.
hazırlanırken bu topiği hiç farketmemişim.
yaa ne güzel paylaşımalrdda bulunmuşsunuz evlilik öncesi .

ben o kadar dolduramıyorum makineyi yaa:) yorumları okudukça korkuyorum zaten:KK9:

tamam canım inceleriz hepsini

osgeeldin bade

yarenkacım gittin mi söyle korkularını biz mesela gittiğimiz otel iyidi ama balayı için uygun olmadıgını söyledik

osgeeldin bade

yarenkacım gittin mi söyle korkularını biz mesela gittiğimiz otel iyidi ama balayı için uygun olmadıgını söyledik

yok canım ets için değil mesela şikayet var'dan okudum oda 3 kişilik diye yabancı birini daha yerleştirmişler:KK9: hep beraber uyumuşlar:)

evet canım fiyata dahil olmayan ekstralar da var

eğer çoksa ekstralar tur size en az 2000 e patlar alışverişte girince içine

bizim karadenize gittimiz turda en genç bendim benim haricimde yaş 0rtalaması 50 y di :)))

hiç aç kalmadım her durulan yerde herkes birşey alıyordu otobüste dağıtılıyordu :))) turlar çok eğlenceli oluyor

oraya gittinmi artık konusulcak onlar nezman düşünüyorsunuz peki
mayısın son haftası düşünüyoruz canım
eğer çoksa ekstralar tur size en az 2000 e patlar alışverişte girince içine

bizim karadenize gittimiz turda en genç bendim benim haricimde yaş 0rtalaması 50 y di :)))

hiç aç kalmadım her durulan yerde herkes birşey alıyordu otobüste dağıtılıyordu :))) turlar çok eğlenceli oluyor
bizim grup da mı yaşlı olacak:) neyse benle kociş yeteriz genç olarak:KK9:
yuhhhhh saka gibi ama onu yapcaklarını sanmıyorum ya hane bizim kültüre uymaz öle bişey

bence de yapmazlar yapamazlar yaa:KK1:

mayısın son haftası düşünüyoruz canım

bizim grup da mı yaşlı olacak:) neyse benle kociş yeteriz genç olarak:KK9:

valla yarenkacım yaşlılarda olur sanırım genelde belirli yaş üstü turları tercih ettiği için ama çok tatlı oluyorlar güzel geçer eminim

ben de turla gitmiştim karadenize ama ets gibi faklan değildi.
yereldi.yaşlılar çoktu birde gırgır tipler değildi ama o na rağmen yinede çok eğlenceliydi. şamata tipler olsa oo süper olur.

ben de turla gitmiştim karadenize ama ets gibi faklan değildi.
yereldi.yaşlılar çoktu birde gırgır tipler değildi ama o na rağmen yinede çok eğlenceliydi. şamata tipler olsa oo süper olur.

valla cnm karadenize gitmiş olmak yetiyor insana turda kimin olduğunun pek önemi kalmıyor :))

X