Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

biz iyiyiz de canım sen niye hastasın senin hasta olmaman lazım

ilk önce yol yorgunluğundan tansiyonum falan düştü serum falan taktılar çok kötüydüonu atlattım bide grip oldum ilaç falan kullanamadığım için çok zor geçti hamileyken hasta olmak çok kötü

sağol canım:)bende össye giricem tekrar bu sene ama bebek olduğundan beri pek çalışamıyorum bakalım ne yapıcam sınavda

merhaba kıslar nasılsınız damlacım çok geçmiş olsun dikkat et kendine

merhaba tatlım iyiyim sen nasılsın, ben de saç dökülmesi için ilaç araştırıyorum ama hangisini alacağıma karar veremedim, senin bildiğin iyi bir ilaç var mı

bence bi doktora gözükmen daha iyi cok mu dökülüyor sacların

3 defa gittim doktora ilkinde tahlillerim iyi çıktı pantogar diye bir ilaç verdi 3 ay kullandım aylık 80 milyon da ilaca verdim ama işe yaramadı bitince tekrar döküldü. 2. gittiğimde de demir eksikliği çıktı demir ve çinko ilacı verdi aşırı mide bulantısı yaptı kullanamadım. 3. defa gittim demir ilacının sıvısını verdi hani küçük şişede kan gibi olan var ya çok iğrençti onu da içemedim şimdi tekrar hap kullanmak istiyorum ama pantogarı istemiyorum. priorin ya da medobiotin diye ilaç varmış hiçbir yan etkisi yokmuş kullansam mı acaba

anladım canım yanlıs hatırlamyorsam sende guatr vardı galiba bundan dolayı olabilirmi baska bir doktora gitmeyi düsündünmü cok mu dökülüyor sacların günde 100 tel dökülmesi normal diyorlar

merhaba kızlaaar ben geldim :))) Evi silip süpürdüm bugün.Şimdi de yemek yapacağımm
Yarenkacım yine de doktor kontrolü olmadan kullanma bence.Benim de çok dökülüyor saçım ama hiç doktora görünmedim

ne yemeği yapıcaksın canım

anladım canım yanlıs hatırlamyorsam sende guatr vardı galiba bundan dolayı olabilirmi baska bir doktora gitmeyi düsündünmü cok mu dökülüyor sacların günde 100 tel dökülmesi normal diyorlar
evet guatr da yapabiliyor ama ben de iki arada kaldım, bu günlerde aşırı dökülüyor sabah kalkıyorum yatak hep saç, toplarken tararken banyoda bir sürü dökülüyor

canım peki sen hiç ilaç falan kullandın mı

ıspanak yapacağım cnm ama yanına ek bulamadım dün makarna ve nohut yedik..

100 tel ise normaldir bence dogal yollardan sacını besle ben ne doktorlara nede ilaçlara güveniyorum

afiyet olsun canım bende bi bulabilsem ıspanak yapıcam ama yok

100 tel ise normaldir bence dogal yollardan sacını besle ben ne doktorlara nede ilaçlara güveniyorum

afiyet olsun canım bende bi bulabilsem ıspanak yapıcam ama yok

doğal yollarla da üşeniyorum

neyse kızlar şimdi çıkmam gerekiyor aniden karar verdik ikea'ya gidiyoruz yemek derdinden de kurtuldum
dönünce ilaç araştırmalarıma devam ederim:)

doğal yollarla da üşeniyorum

neyse kızlar şimdi çıkmam gerekiyor aniden karar verdik ikea'ya gidiyoruz yemek derdinden de kurtuldum
dönünce ilaç araştırmalarıma devam ederim:)

tamam canım iyi gezmeler oh bugun rahatsın gelince görüşürüz

bende cıkıyorum ödevlerimi yapayım yarın ve öbür gün sınavımız var görüşürüz arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…