Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bende iyiyim canım eve geldim işte dinlenirim kıs brokoli corbasını nasıl yapıyorsun bende istiyorum ama eşim yemez ben normalde karnıbahar brokoli bide brüksel lahanası haslar yerim yogurtlu ama eşim yemez o corbayıda içmez onun için blendir gereklimi benim blendrımda yok

ben evlendiğimde 42 eşim 52 şimdi ben 46.5 eşim 59 sen kac kilo aldında diyete basladın

biz 10 ar kilo aldık sanırım gülpembecim :) napalım yaptım yedik durduk

cnm önce brokoliyi havuç patates haşlıyorum sonra blendırdan geçiriyorum kaynattığım suyla yapıyorum çorbayı içine 1 tane bulyon 3 yemek kaşığı krema çok güzel oluyor bende sadece haşlama sevmiyorum ama yemek lazım en iyisi çorba yapmak el blendırıyla yapıyorum ben

bu arada bir ara sanırım facebook konuşulmuştu senin vardı mesaj at cnm ekleyeyim seni aklıma geldi :)

masallah canım iyi almıssınız hımm bende cok istiyorum ama blendrım yok benim eminim güzel olmustur kremayı actıktan sonra kalanı nasıl saklıyorsun peki canm msj atıyorum sana ama beni bulamayabilirsin sende adını yazarsan ben sseni rahat bulurum

ne yaptınız kız 10 klo nasıl alınır

merhaba kızlar misafirlerimi gönderdim sınavıma girdim geldim çok yorgunum şimdi, siz nasılsınız

sağol yarenkacım iyim pastalar börekler yaparsan birde oturup yersen insan alıyor kiloları :)) birde aldığım kiloların 2-3 kilosunu kesin balayında aldım süper yemekler tatlılar vardı :)

sen neler yapıyorsun nasıl geçiyor günler ?

ne yaptınız kız 10 klo nasıl alınır

merhaba kızlar misafirlerimi gönderdim sınavıma girdim geldim çok yorgunum şimdi, siz nasılsınız

merhaba kıslar nasılsınız bizde eve yeni geldik pasaportlarımızı yeniledik artk bekliyoruz sebnemcim iyi kilo almıs nasıl geçti yarenkacım sınavın

anladım cnm gelir en kısa zaman pasaportlarınız
evet cnm benim facebooktaki :)

günlerim hep aynı canım ya kpss'ye hazırlandığım için hep ders çalışıyorum hafta sonları da dersaneye gidiyorum eşimi hiç görmüyorum
merhaba kıslar nasılsınız bizde eve yeni geldik pasaportlarımızı yeniledik artk bekliyoruz sebnemcim iyi kilo almıs nasıl geçti yarenkacım sınavın

sınav idare eder işte canım daha başlamayan derslerimiz de olduğu için eksiklerimiz çoktu. pasaportlarınız da hayırlı olsun canım

merhaba kızlar nasılsınız?? Kızlar Kpss çalışmaya karar verdim ama ben dil mezunu olduğum için mat hiç yok bende (( Yarenkacım sanırım sen de çalışıyordun bilgin vardır sanıyorum tavsiye edebileceğin konu anlatımı güzel rahat çalışabileceğim bi kitap önerebilir misin bana kpss için. Eşim de yardımcı olacak sağolsun sınavlara hazırlanmam konusunda bakalım artık..Benim bölümümden atama yok fakat elimde not olsun diye gireceğim

iyiyim canım hadi bakalım umarım istediğin gibi olur canım

saol canım

neler yapıyorsun derse devam mı
aynen canım derse devam gerçi arkadaşım aradı yarım saat konuştuk dersten kaytardım biraz

evet canım ben de hazırlanıyorum. murat dersanesine gidiyorum onun yayınlarından çalışıyorum çünkü bütün hocalar başka yayınlarla kafanızı karıştırmayın diyor yani kitaplarına çok güveniyorlar ama ihtiyaç yayınlarından da çalışabilirsin anlatımı çok güzel kitaplarında karikatürler falan var yani çalışması zevkli ama soruları biraz kolay oluyor. ayrıca yediiklim'i de öneriyorlar ben genel yetenek-kültür setini aldım ben de beğendim. yani canım murat, ihtiyaç ve yediiklimi öneriyorum. benim şimdilik matematiğim iyi cuma günü sınavımız vardı 22 net yaptım inşallah kpss'de de öyle yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…