Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

aynen canım derse devam gerçi arkadaşım aradı yarım saat konuştuk dersten kaytardım biraz:KK9:

evet canım ben de hazırlanıyorum. murat dersanesine gidiyorum onun yayınlarından çalışıyorum çünkü bütün hocalar başka yayınlarla kafanızı karıştırmayın diyor yani kitaplarına çok güveniyorlar ama ihtiyaç yayınlarından da çalışabilirsin anlatımı çok güzel kitaplarında karikatürler falan var yani çalışması zevkli ama soruları biraz kolay oluyor. ayrıca yediiklim'i de öneriyorlar ben genel yetenek-kültür setini aldım ben de beğendim. yani canım murat, ihtiyaç ve yediiklimi öneriyorum. benim şimdilik matematiğim iyi cuma günü sınavımız vardı 22 net yaptım inşallah kpss'de de öyle yaparım

masaallah canım :nazar: umarım öle yaparsın KPSSde murat bildiğim kadarıyla iyi bir dersane sadece KPSSye yogunluk veriyor

bende sana sorayın ndurmaz canım ben şimdi almanca öğreniyorum ve ingilizcede ögrenmek istiyorum gerçi eşim biliyor işi gereğide pek benle konusmuyor ben de nerden calısabilirim ingilizce öle bir site varmı

canım çok sağol bu hafta alacağım o zaman ihtiyaç onu bitirir sonra yedi iklime geçerim..
Canım genelde alm bilenler ingilizceyi kolay öğrenir.internette öyle bir site bilmiyorum cnm ama hacettepe taş ve irem yayıncılığın kpds kitaplarından fln faydalanmıştım.Ben ilköğretimlerde derse girdim o yüzden büyük yaşlarda çok fazla bir kaynak bilmiyorum ama bunlara bakabilirisin bi cnm ben de bugün başlasam çalışmaya aslında ama elimdeki tek kaynak 2008de aldığım ve kapağını açmadığım yargı yayıncılığın kitabı.öbürünü alana kadar işime yarar mı ki? Tarihi eski ama

canım çok sağol bu hafta alacağım o zaman ihtiyaç onu bitirir sonra yedi iklime geçerim..
Canım genelde alm bilenler ingilizceyi kolay öğrenir.internette öyle bir site bilmiyorum cnm ama hacettepe taş ve irem yayıncılığın kpds kitaplarından fln faydalanmıştım.Ben ilköğretimlerde derse girdim o yüzden büyük yaşlarda çok fazla bir kaynak bilmiyorum ama bunlara bakabilirisin bi cnm ben de bugün başlasam çalışmaya aslında ama elimdeki tek kaynak 2008de aldığım ve kapağını açmadığım yargı yayıncılığın kitabı.öbürünü alana kadar işime yarar mı ki? Tarihi eski ama

tesekkürler canım

canım eğer genel kültür-yetenek setiyse tarihi önemli değil çalış ama eğitim bilimleri her sene değişiyor mesela gelişim psikolojisine değişik konular eklenmiş, yeni set alman lazım

bendeki genel yetenek genel kültür yargı yayınları 2008 çok kalın bi kitap soru bankası da var.Zaten sınavda da sadece genel yetenek genel kültür e gireceğim memurluk için. bu kitaptan da çalışsam olur yani en azından ihtiyaç alana kadar.Çok değişiklik olur mu konularda

bendeki genel yetenek genel kültür yargı yayınları 2008 çok kalın bi kitap soru bankası da var.Zaten sınavda da sadece genel yetenek genel kültür e gireceğim memurluk için. bu kitaptan da çalışsam olur yani en azından ihtiyaç alana kadar.Çok değişiklik olur mu konularda

canım eğitime girmeyeceksen o zaman elindekileri rahatlıkla kullan hiçbir değişiklik olmamıştır ayrıca genel kültür-yetenek için ihtiyaç da yeter tarih vatandaşlık konularını daha kolay öğretiyor ama eğitim için dediğim gibi yediiklim falan alabilirdin. yani şimdi son kararım ihtiyaç:)

çok ama çok sağol cnm yardımların için allah razı olsun :))) sana yolladığım sitede 68 olanı sipariş ettim setin yanında cd ve 2 tane de soru bankası varmış diye :))) bakalım umarım gelir

çok ama çok sağol cnm yardımların için allah razı olsun :))) sana yolladığım sitede 68 olanı sipariş ettim setin yanında cd ve 2 tane de soru bankası varmış diye :))) bakalım umarım gelir

rica ederim canım, gelir niye gelmesin:) geldiğinde buraya da yaz tatlım iyi mi kötü mü diye, peki taksit yaptılar mı

kapıda ödeyeceğim cnm normalde var ama :)) kapıda ödeme için onay gerekiyormuş onay telefonu açmalarını bekliyorum ..keşke telefondan sipariş verseydim..Tabi mutlaka yazarım cnm çok sağol bilgilerin için.

kapıda ödeyeceğim cnm normalde var ama :)) kapıda ödeme için onay gerekiyormuş onay telefonu açmalarını bekliyorum ..keşke telefondan sipariş verseydim..Tabi mutlaka yazarım cnm çok sağol bilgilerin için.

anladım canım ama istersen sen de şimdi telefon açıp söyleyebilirsin

aynen öyle yaptım :)) Özelden msj atmam için beklemem gerekiyormuş o yüzden buradan yazıyorum her şey için tekrar sağol cnm 2012 için sıkı çalışayım bari bu sene girmeyim de :)) Çok sağol yarenkacm şimdi biraz çıkmam gerek görüşürüz yine

aynen öyle yaptım :)) Özelden msj atmam için beklemem gerekiyormuş o yüzden buradan yazıyorum her şey için tekrar sağol cnm 2012 için sıkı çalışayım bari bu sene girmeyim de :)) Çok sağol yarenkacm şimdi biraz çıkmam gerek görüşürüz yine

evet canım 10 dk beklememiz gerekiyor, yardımcı olabilidiysem sevindim canım görüşürüz:KK3:

damla geçmiş olsun cnm
yarenkacım kolay gelsin yoğunsun :)

ayy sınavlar falan allah yardımcınız olsun :KK42:
bende kpss ye girmek istedim tam düğün zamanına geliyordu başvurular olmadı gerçi eşimde çalışmamı istemiyor ama kısmet bakalım yeniden girmek istiyorum

X