Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yememn gerek zaten ne kadar oldu canım bebek artık topicde yemekden bahsetmeyelim canın cekebilir
3ay bitcek canım 1 hafta sonra her an karnım acıkıyor:)yemeği yedikten sonra bile hala canım birşeyler yemek istiyor:)

günaydın kızlar

günaydın canım nasılsın

merhaba kızlar

damlacım hayırlısı olsun yeni sayılır bebekcik :) sen yemene devam et ama tabi çok abur cubur yeme kendin için yoksa eşin neden beğenmesin seni

naber kız yarenka :)

slm kıslar nasılsınız bende kurstan geldim yemek yicem ders calısırım yarın yine sınav var sonra cuma günü bitiyor ve bi hafta evdeyim belki bi dahakine yazılırım belki yazılamam

damlacım fazla yemeye calıs sebze meyve ok ben mesela cok korkuyorum ne yicem diye benim genetiğimde kilo kalıyor

merhaba kızlar

damlacım hayırlısı olsun yeni sayılır bebekcik :) sen yemene devam et ama tabi çok abur cubur yeme kendin için yoksa eşin neden beğenmesin seni

iyidir kız senden naber:)

hoşgeldin canım bugünkü sınavın nasıl geçti

merhaba kızlar

sağol canım:)50 kiloydum 52ye çıktım bakalım kaç kiloda bitircem hamileliği

meyve yiyebiliyorum da sebze pek yemiyorum çok sevdiğim şeylerin kokusu bile midemi bulandırıyor doğsada bebiş bu mide bulantılarından kurtulsam hem sabırsızlanıyorum gelmesi için

inş canım saglıkla al bebeğini kucagına hızlı bir yapın varsada dikkat mesela kursta bir arkadasım var kadın 35 yaslarında 2 cocuk yapmıs ki sezeryan bide 45 kilo suanda ben heralde onun gibi olsam kesin top gibi olurum dikkat et canım ac kalma ama cokda yeme genetik cok etkiliyor

bizdede herkes zayıf ama bakalım ablamda doğuma kadar 30 kilo aldı sezeryan oldu doğum, 5ayda falan eski kilosuna 55e döndü bende korkuyorum varil gibi olurum diye:18:

bizdede herkes zayıf ama bakalım ablamda doğuma kadar 30 kilo aldı sezeryan oldu doğum, 5ayda falan eski kilosuna 55e döndü bende korkuyorum varil gibi olurum diye:18:

hersey genetik işte ben mesela cok dikkat etmem gerek
eger kolay veriliyorsa sizde sorun yok

aynen ööle canımm

vala snav felaket geçti diyebilirim yarın yine var evet almanca kursuna gidiyorum

zor bir dil canım galiba bide nasılsa ordasın çevrenden duyarak bide eşinde biliyor nasılsa daha iyi öğrenirsin boşver sınavları:)

zor bir dil canım galiba bide nasılsa ordasın çevrenden duyarak bide eşinde biliyor nasılsa daha iyi öğrenirsin boşver sınavları:)

yok ya şimdi ingilizce calısmaya basladm ingilizce biraz daha karısık geliyor bana evet almanca zor bir dil cok gramatiği var komsum var ing.bilen ing. daha basit diyor almancadan cevreden duyarakda ben sadece almanları dinlemeyi tercih ediyorum cunku herkesin aksanı farklı ayrıca eşimde bilmiyor o ing.konusuyor burda sadece kursda,marketlerde pratik yapabiliyorum sınavları düşünmüyorum sonucta benm için kousmak daha önemli şimdi sınava calısıyorum kelimeleri ezberliyorum ama sınavdan sonra unutcam onları ama konusarak daha cok kalıcak beynimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…