Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

vala benim için 1.derecedekiler de aynı annem der senin eve gelinmez diye :KK52: calısıyorsam kimse benden hizmet beklemesin calısmıyorsam da sadece hafta sonu onuda ben belirlicem eşimde kızıyor ama ne yapım sonra herkes benim evimde olucak :KK37:

yok canım o kadar da katı olma:KK9:

yok canım o kadar da katı olma:KK9:

katılık değilde ben sıkıntıya gelemiyorum hizmet etmeyi sevmiyorum şimdi düşünebilirsin eşime de yapıyorum eşim ayrı tabi ben alısıkda değilim eve misafir gelirdi ben cıkardım evden dersane nasıl gidiyor canım

burda da çat kapı gelmiyor kimse kızlar ama ben misafir ağırlamaya alışamadım pek misafirim gelmediği için. ne yapsam diye bocalıyorum hemen.. :KK43:

Kızlar önermişsiniz öyle poaça börek yapıp buzluğa atsam çıkarınca ilk zamanki gibi olur mu ??

katılık değilde ben sıkıntıya gelemiyorum hizmet etmeyi sevmiyorum şimdi düşünebilirsin eşime de yapıyorum eşim ayrı tabi ben alısıkda değilim eve misafir gelirdi ben cıkardım evden dersane nasıl gidiyor canım

dersane iyi canım bu cuma sınavımız olacak bakalım başarılı bir öğrenci olacak mıyım:KK9:bugün çok temizlik yaptığım için yoruldum ders çalışmıyorum zaten yarın da dersanede etüt var saat 12-14 arası

burda da çat kapı gelmiyor kimse kızlar ama ben misafir ağırlamaya alışamadım pek misafirim gelmediği için. ne yapsam diye bocalıyorum hemen.. :KK43:

Kızlar önermişsiniz öyle poaça börek yapıp buzluğa atsam çıkarınca ilk zamanki gibi olur mu ??

tabi canım tekrar çıkarıp ısıtınca ilk yaptığın gibi oluyor, mesela sigara böreği de sarıp atabilirsin çıkardığında hemen kızart çok güzel oluyor ben yapmıştım, yemek yapmayı da biliyorsan aslında 1 saat içinde bütün yemeğini yapabilirsin

dersane iyi canım bu cuma sınavımız olacak bakalım başarılı bir öğrenci olacak mıyım:KK9:bugün çok temizlik yaptığım için yoruldum ders çalışmıyorum zaten yarın da dersanede etüt var saat 12-14 arası

alısırsın canım zmanla kolay değil kıs ben seni yine hamilesin dicektim ya :KK52: pogaca işlerini yarenkaya sor benm aram yok :KK30:

eminimki calıskan bir ögrenci olcaksın canım

evlenene kadar yemek yapmayı bilmiyordum canım ama şimdi kitaplara baka baka netten fln araştırarak yapıyorum güzel de oluyo şükür :)) ama hala bakarak yapıyorum
Yemekli misafirim hiç olmadı uzun bi süre de olmaz..Gelecekler kendi arkadaşlarım ve ya kahvaltıya ya öğlen gelirler. çeşit uydurmakta zorlanıyorum genelde öyle misafirim olmadı çalışıyorum fln diye bi de yakın arkadaşlarım başka şehirlerde

mesela neleri yapıp atabilirim kızlar?? evet sigara böreğini denemiştim :)))

evlenene kadar yemek yapmayı bilmiyordum canım ama şimdi kitaplara baka baka netten fln araştırarak yapıyorum güzel de oluyo şükür :)) ama hala bakarak yapıyorum
Yemekli misafirim hiç olmadı uzun bi süre de olmaz..Gelecekler kendi arkadaşlarım ve ya kahvaltıya ya öğlen gelirler. çeşit uydurmakta zorlanıyorum genelde öyle misafirim olmadı çalışıyorum fln diye bi de yakın arkadaşlarım başka şehirlerde

mesela neleri yapıp atabilirim kızlar?? evet sigara böreğini denemiştim :)))

ben de ilk 1-2 yaptığımda internetten bakıp yapıyordum ama şimdi artık hiç bakmadan yapıyorum zaten hepsi aynı şekilde oluyor yağ soğan kavur diğerlerini ekle bitti:KK9: valla canım bana yemek yapmak pasta börek yapmaktan daha kolay geliyor hem de daha doyurucu oluyor.
buzluk için de ben naneli poğaça yapıp atmıştım, börek koyabilirsin, yani hamur işinin çoğu çeşitini koyabilirsin

merhaba kızlar nasılsınız ??

çat kapı gelmekten bahsetmişsiniz çok şükür kimse bana çat kapı gelmiyor baştan söyledim ben habersiz sevmiyorum diye bende gitmeyi sevmiyorum ev hali sonuçta

yemek konusunda bende annemlerde hiç birşeye elimi sürmezdim ama şimdi pazara çıkıyorum alıyorum mevsim sebzelerinde genelde onlardan çorba yapıyorum kuru bakliyat çok yapıyorum pasta börekte yapıyorum arada

çat kapı gelmekten bahsetmişsiniz çok şükür kimse bana çat kapı gelmiyor baştan söyledim ben habersiz sevmiyorum diye bende gitmeyi sevmiyorum ev hali sonuçta

yemek konusunda bende annemlerde hiç birşeye elimi sürmezdim ama şimdi pazara çıkıyorum alıyorum mevsim sebzelerinde genelde onlardan çorba yapıyorum kuru bakliyat çok yapıyorum pasta börekte yapıyorum arada

ah kıslar sabahtan beri girmeye calısıyordum sonunda girdim kkya :KK52:

hosgeldin sebnemcim nasılsın vala kıslar siz cok marifetlisiniz ben okadar değilim:nazar:

hoşgeldin şebnem iyiyiz sen nasılsın hayat nasıl gidiyor
ah kıslar sabahtan beri girmeye calısıyordum sonunda girdim kkya :KK52:

hosgeldin sebnemcim nasılsın vala kıslar siz cok marifetlisiniz ben okadar değilim:nazar:

evet canım sorun vardı ben de giremedim, sen de yaptıkça alışırsın canım zaten bir ömür boyu yapacağız yemek acelesi yok:KK9:

hoşgeldin şebnem iyiyiz sen nasılsın hayat nasıl gidiyor

evet canım sorun vardı ben de giremedim, sen de yaptıkça alışırsın canım zaten bir ömür boyu yapacağız yemek acelesi yok:KK9:

aynen öle canım ömür boyunca yapıcaksın oyuzden aceleye gerek yok :KK52::KK76:

nasıl olayım eve geldim şimdi ders yapmam gerek yemek yapmam gerek ama ne yapcam bilmiyorum sen ne yapıyorsun nasıldı bugun etüt

canım hava çok kötüydü etüte gitmedim oturdum kendim çalıştım, bugün de halamla kuzenim gelecek birazdan hazırlıklara başlarım:)

canım hava çok kötüydü etüte gitmedim oturdum kendim çalıştım, bugün de halamla kuzenim gelecek birazdan hazırlıklara başlarım:)

anladım canım iyi ettin kar yagdımı kız oralar eve şimdi geldim dejne joy foster ölmüş sok oldum varya

merhaba gülpembecim yarenkacım ben iyim siz nasılsınız ??

ben seviyorum yemek yapmasını gerçi biraz zorlanıyorum kış geldi eşim kış sebzelerini hiç sevmiyor işte çorba yapıyorum genelde brokoli çorbası çok güzel oluyor yapmıyorsanız deneyin bence :))

birde atıştırmalıklar yapıyorum geçen yaptım eşim çok beğendi birde diyet 15 gündür :) çok kilo aldım ben evlendikten sonra yapıp yemekten :KK60:

X