Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tabiki dinliyorum anlamıyınca soruyorum delikafadulden

bu hafta sonu görürüm seni ben :dilcikar:

ama yaa ben kursa gitmek istemiyorum:sinifsinif:
nihayet bugünlük işim bitti ayağımı uzattım oturuyorum çayı eşim yapıp getirecek:) artık bana 29 ekime kadar iş yapmak yok

ama yaa ben kursa gitmek istemiyorum:sinifsinif:
nihayet bugünlük işim bitti ayağımı uzattım oturuyorum çayı eşim yapıp getirecek:) artık bana 29 ekime kadar iş yapmak yok

ama gidiceksin malesef canım

oh negüzel sana işleri bitirdin neden 29 ekime kadar evin hali fena olur sempatiksalakcinni

eşin geldimi canım senin gerçi saat orda 7 hangi ara yemek yediniz akannehir

afiyet olsun

ama gidiceksin malesef canım

oh negüzel sana işleri bitirdin neden 29 ekime kadar evin hali fena olur sempatiksalakcinni

eşin geldimi canım senin gerçi saat orda 7 hangi ara yemek yediniz akannehir

afiyet olsun

işleri bitirdim canım ama ben de bittim vallabenneyaptımki ilk tatil 29 ekimde ya o yüzden dedim ama o zamana kadar mecbur yaparım yine:) eşim 5 te geliyor canım bugün acıkmıştık hemen yedik yoksa bu saatlerde yiyoruz zaten saat 7 şimdi

evin işi bitmiyor adamı bitiyor ama ev işi bitmiyor zor gerçekten eşin ne işle mesgul

eşim çocuk esirgeme kurumunda sosyal hizmet uzmanı canım, iş yeri de tam evin karşısında olduğu için 5'te çıkıyor 1 geçe evde:)

ozman süper vala rahat oluyor insanın evine yakın olması hersey

ben hala eşimi bekliyorum sempatiksalakcinni

ozman süper vala rahat oluyor insanın evine yakın olması hersey

ben hala eşimi bekliyorum sempatiksalakcinni

gerçekten süper oluyor yani benim okulum 7-8 dakika sürüyor ona bile yakınıyorum:) eşin kaçta geliyor canım biz çayı bile bitirdik nerdeyse

gerçekten süper oluyor yani benim okulum 7-8 dakika sürüyor ona bile yakınıyorum:) eşin kaçta geliyor canım biz çayı bile bitirdik nerdeyse

benim kursda trenle 6-7 dkka sürüyor otobüsle gidersem uzuyor buranın ulasımı cok rahat ama pahalı...

normalde eşim 6 yada 6:30da cıkıyor bazen 7 oluyor ama geliyordu bugun iş oldu kaldı bi şefi var çalısmayı cok seviyor uyuz edio beni adam karsı komsumuz olur kendi mesela bigün oturuyoz size gelcem su iş var aksam10da bi geldi gece yarımda gitti delirdim

adam deli midir nedir gündüz işe doymuyor galiba, ben de eşim de şimdilik yol parası vermiyoruz yani o konuda rahatız orda ücret nasıl oluyor peki

adam deli midir nedir gündüz işe doymuyor galiba, ben de eşim de şimdilik yol parası vermiyoruz yani o konuda rahatız orda ücret nasıl oluyor peki

bi değişik aile yapısı var hintliler zaten adamın evinde ayrı odası var işten gelince oraya gidior karısı ile cocugu artık neyapar bilmem yol parası vermeyince iy oluyor..
burda vala cogunlukla insanlar bisiklet kullanıyor yada tren otobüs trenden iniyo bisikletiyle işe gidiyor falan

bizimde bi arabamız var eşim onunla gidiyor yol parası vermiyorlar hatta öğle yemeği bile senn cebinden cıkıyor bu benm eşim işyeri diğerlerini bilmiyom

öğrencilerin servis olayı yok küçücük cocuklar sırtlarında canta gelip gidiyor tek baslarına

söle düşünsene sizin müdür takım elbise içinde bisiklete biniyor pantolonunu coraplarına sokuyor işe geliyor cok var burda öle :)

Son düzenleyen: Moderatör:

düşündüm de gerçekten çok komik olur neyse senin kursun yakın olması da iyiymiş canım en azından yolda zamanın geçmez

ben geldim canım ama yatıcam 10.30da yatıyoz yoruluyom cok ii aksamlar canım öpüyorum yarın görüşürüz :1hug:

tamam tatlım ben de yatmayı düşünüyorum bugün çok yoruldum hadi iyi geceler öpüyorum görüşürüz canımopuyorumnanaktan

tünaydın canım nasılsın nasıl geçti günün bende geldim dinlenmeye geçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…