Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yerin çok belli oluyordu kız hiç kimse yoktu, kursun iyi geçmesine sevindim canım portmantonun da internetten siparişini verdik galiba pazartesi falan gelir

yerin çok belli oluyordu kız hiç kimse yoktu, kursun iyi geçmesine sevindim canım portmantonun da internetten siparişini verdik galiba pazartesi falan gelir

ikimiz olunca yerim de yerinde belli olur canım...hangi siteden verdin..kurs güzel geçitde cok yoruldum eve gelince sana Allah kolaylık versin

ikimiz olunca yerim de yerinde belli olur canım...hangi siteden verdin..kurs güzel geçitde cok yoruldum eve gelince sana Allah kolaylık versin

tekzen var ya canım onun sitesinden verdik siparişi. valla bence de allah bana kolaylık versinkaydirigubbakcemile3

tekzen var ya canım onun sitesinden verdik siparişi. valla bence de allah bana kolaylık versinkaydirigubbakcemile3

hayırlı olsun canım güle güle kullan...

vala eve geldim bitmiş vaziyette ödev verdi onları yaptım evi topladım yarım yamalak yemege girdim yemeği yedik bulasıkları attım makineye daha yeni oturdum gerçekten cok zor ben calıssaydım yok yane hafta içi evi düşünemiyorum gerçektende sana kolay gelsin tüm çalısan bayanlara ayyy bide böle cat kapı misafirde gelir uyuz olurum cok şükür buradayız misafir olayı yok

evet canım gerçekten çok zor oluyor mesela yarın tatil ama bütün evi temizleyip ütü yapacağım yemek yapacağım bana hiç zaman kalmayacak. bize de çat kapı misafir gelemiyor çünkü evimiz herkese uzak olduğu için gelmeden mutlaka arıyorlar:)

aynen öle bekarken daha rahattık ee şimdi biraz daha rahatız cocuk yok cocuk olunca daha cok zor olcak işimiz herkes öle diyo evin uzak olması iyimi peki

aynen öle bekarken daha rahattık ee şimdi biraz daha rahatız cocuk yok cocuk olunca daha cok zor olcak işimiz herkes öle diyo evin uzak olması iyimi peki

aslında hem iyi hem kötü yani misafir gelmesi konusunda uzak olmak iyi ama canın gitmek istediğinde de istediğin zaman gidemiyorsun o yönden kötü oluyor

aslında hem iyi hem kötü yani misafir gelmesi konusunda uzak olmak iyi ama canın gitmek istediğinde de istediğin zaman gidemiyorsun o yönden kötü oluyor

ben alıstım galiba burda yalnızlıga ama dediğin gibi kötü oluyor ben gidemde bana kimse gelmesin mantıgındayım tabi calısıyorsam evdeysem gelsinler hazırlık yapıyormusun kurs için

ben alıstım galiba burda yalnızlıga ama dediğin gibi kötü oluyor ben gidemde bana kimse gelmesin mantıgındayım tabi calısıyorsam evdeysem gelsinler hazırlık yapıyormusun kurs için

ben de ancak bu hafta sonu babamlara gideceğim tam 3 haftadır gitmemiş oluyorum, kurs için pek hazırlık yapmıyorum işte cumartesi başlayacak artık haftanın 7 günü dışardayım. valla çalışınca misafir kabul etmek çok çok zor

özlüyorsun değilmi aileni peki evini arıyorsmusun baba evini yoksa artık burası benm evim diyormusun...evde kira ise o daha zordur vala otel gibi kullanıyorsun evi

özlüyorsun değilmi aileni peki evini arıyorsmusun baba evini yoksa artık burası benm evim diyormusun...evde kira ise o daha zordur vala otel gibi kullanıyorsun evi

valla ailemi özlüyorum canım ama oraya gidince de kendi evimi çok özlüyorum, artık işe de başladım ya evimi iyice benimsedim baba evinde misafir gibi hissediyorsun kendini, konulara yabancı kalıyorsun ne konuşulursa aa öyle mi olmuş diyorsun:)

ne mutlu canım sana bi garip oluyor insan konulara fransız kalınca bende özledim ailemi bazen gezmeye gidiyorlar bende olsam diyorum ilk sonra eşime bakıyorum bende artık bi aileyim diyorum :gitme: cok özledim ama cok mutlyuyum

merhaba canım nasılsın ben geldim

hoşgeldin canım iyiyim sabahtan beri evi temizliyorum bütün camları yerleri sildim çamaşır katladım ütüledim birazdan da banyo yapacağım çok yoruldum sen ne yapıyorsun kurs bugün nasıl geçti

hoşgeldin canım iyiyim sabahtan beri evi temizliyorum bütün camları yerleri sildim çamaşır katladım ütüledim birazdan da banyo yapacağım çok yoruldum sen ne yapıyorsun kurs bugün nasıl geçti

kolay gelsin canım..yorucu bir tatil desene

bugun de güzel işte eve geldim ama yorgunum sempatiksalakcinni

kolay gelsin canım..yorucu bir tatil desene

bugun de güzel işte eve geldim ama yorgunum sempatiksalakcinni

evet canım çok yorucu bir tatil oldu banyomu da yaptım şimdi yemek yapmaya gideceğim:) kız sen de 3 ders dinleyip yoruluyorsun kim bilir çalışsan ne olurdukaydirigubbakcemile3

evet canım çok yorucu bir tatil oldu banyomu da yaptım şimdi yemek yapmaya gideceğim:) kız sen de 3 ders dinleyip yoruluyorsun kim bilir çalışsan ne olurdukaydirigubbakcemile3

saatler olsun canım bende aksama yaparım banyomu...sabah 7 de kalkıyom ya bide alısmısım tembelliğe zorlanıyorum ödevim de var ama ödev de yapıyorum bikerem:dilcikar:

saatler olsun canım bende aksama yaparım banyomu...sabah 7 de kalkıyom ya bide alısmısım tembelliğe zorlanıyorum ödevim de var ama ödev de yapıyorum bikerem:dilcikar:

aferin sana çocuğum ödevinin hepsini bitir öğretmenini uslu uslu dinlekaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…