Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

tabi aslında lise daha zor ama en azından dersi rahat anlatırsın bağırmak zorunda kalmazsın, evet tatlım akşamları görüşürüz, annemlere de evimiz uzak olduğu için pek gelmiyorlar gelip dönmek zor oluyor gece de onlar kalmıyor evi yalnız bırakmak istemiyorlar
canım ben bi pilatesimi yapıp geleyim

tamam tatlım 1 saat daha burdayım görüşürüzopuyorumnanaktan

ben geldim yaş olarak büyükler ya lise öğrencileri enazından ilkokul biraz korkar dinler seni zaten isatnbulun trafiği adamı yoruyor yanlıs hatrlamıyorsam ailen asyada sen avrupadaydn gerçekten zor köprü trafigi

ben geldim yaş olarak büyükler ya lise öğrencileri enazından ilkokul biraz korkar dinler seni zaten isatnbulun trafiği adamı yoruyor yanlıs hatrlamıyorsam ailen asyada sen avrupadaydn gerçekten zor köprü trafigi

tabi lise öğrencileri benden korkmaz ama ben de notla korkuturum onları:) evet canım ailem anadolu yakasında ben avrupadayım artık bir şekilde görüşeceğiz, akşama ne yemek yapacaksın canım

tabi lise öğrencileri benden korkmaz ama ben de notla korkuturum onları:) evet canım ailem anadolu yakasında ben avrupadayım artık bir şekilde görüşeceğiz, akşama ne yemek yapacaksın canım

oda güzel kaydirigubbakcemile2 bizide öle korkutmuslardı

araba olsa rahat olurdu ama otobüsler de zor

vala canım söle bi plan yaptım kendimce nasıl olur bilmiyorum yemek sitelerinden yapabilceğim yemek isimlerini aldım ve bu haftaki yemek menümü olusturdum ve ona göre alısveriş yapıcam hergün ne yemegi yapıcam diye düşünmekdense bide kkda aksama ne yemek var linki var ordan da bişeyler calıyorum kaydirigubbakcemile3 cok uzun oldu soruya cevap vereyim ıspanak yayla corbası bulgur pilavı börek salata sende ne var canım

iyi yapmışsın canım ama hiç plana uyacağımı zannetmiyorumkaydirigubbakcemile3 bizde de akşama paça var kelle de alacaktık ama kalmamıştı. eşim de ben de çok seviyoruz ama eşim yapacak bakalım güzel olacak mı:) sen seviyor musun canım

bakalım denicem gerçekten cok zor her aksam ne yemeği yapıcam diye düşünmek

evet ben seviyorumda ama yapmasını bilmem eşim sevmiyor acı acı of ne güzel

bakalım denicem gerçekten cok zor her aksam ne yemeği yapıcam diye düşünmek

evet ben seviyorumda ama yapmasını bilmem eşim sevmiyor acı acı of ne güzel

valla şimdi canım çekti:) bu arada 2. dönem okulu bırakabilirim canım dün dersanedeki rehberlik hocası anlattı da 2. dönem bayağı yoğun oluyormuş etütler falan çokmuş bırakırsan çok iyi olur dedi ben de bakalım dedim zorlanırsam bırakırım mecbur

hadi ya zor gerçi hem okul hem ev hem dersane bekar olsan rahat olursunda ama evli iken zor gerçektende bırakmak istiyormusun peki

hadi ya zor gerçi hem okul hem ev hem dersane bekar olsan rahat olursunda ama evli iken zor gerçektende bırakmak istiyormusun peki

evet bekar olsam çok çok rahat olurdu ama böyle zor oluyor aslında bırakmak istemiyorum çocuklara çok yazık olur ama kendi geleceğimi de düşününce bırakmam gerek diyorum ama daha karar vermedim bakalım nasıl olacak

neyse tatlım çıkmam gerekiyor sonra yine görüşürüz öpüyorumopuyorumnanaktan

hayırlısı olsun canım hakkında

iyi aksamlar ve günaydın ben yarın yokum :) sabahdan ama öğleden sonra burdayım bugun cok yoruldum of sizler nasılsınız kıslar

iyi aksamlar ve günaydın ben yarın yokum :) sabahdan ama öğleden sonra burdayım bugun cok yoruldum of sizler nasılsınız kıslar

iyi akşamlar canım artık akşamları görüşürüz sana şimdiden kolay gelsin, biz de portmantoya karar verdik çarşamba günü alacağız resmini ekliyorum bakalım beğenecek misin

Eklentiler

• $portmanto.jpg
    15,7 KB · Görüntüleme: 14
sağol canım benim nasılsınopuyorumnanaktan
bu arada herkese günaydın gerçi gülpembecim yok artık yalnız kaldım

kıs ben seni yalnız bırakırmıyım bak geldim hemen :) kurs bugun için ii geçti bakalım ilerliyen zamnlarda nasıl olur..

portmanto güzel canım bende begendim güle güle kullan

aksam yemegi yedikden sonra gelirim ben kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…