Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet sulu kar yagıyormus istanbulda enterasan :) buzamanda hemde burda böle yazdan kalma bi hava var ama korkuyorum birdahaki hafta nasıl olur yarın kursun baslıyor canım değilmi

evet sulu kar yagıyormus istanbulda enterasan :) buzamanda hemde burda böle yazdan kalma bi hava var ama korkuyorum birdahaki hafta nasıl olur yarın kursun baslıyor canım değilmi

evet tatlım yaa yarın kurs başlıyor bugün çok karamsardım bu sene nasıl geçecek haftanın 7 günü çok yorulurum falan diye kara kara düşündüm sonra eşim geldi gaza getirdi son senen bundan sonra rahat edersin falan dedi ama:) yine de arada bir karamsarlaşıyorum işte:sinifsinif:

Son düzenleme:
evet tatlım yaa yarın kurs başlıyor bugün çok karamsardım bu sene nasıl geçecek haftanın 7 günü çok yorulurum falan diye kara kara düşündüm sonra eşim geldi gaza getirdi son senen bundan sonra rahat edersin falan dedi ama:) yine de arada bir karamsarlaşıyorum işte:sinifsinif:

günaydın canım suanda derstesin ii dersler

fazla sıkma kendini dersaneyi düşün bide okulu artık ev işleri kalıcak eşinde seni zorlayacagını sanmıyorum sıkma kendini güzel bi gelecek seni bekliyora.s.:1hug:

Bende iyim gulpembecim
yarenkam cnm hayirlisi olsun herseyin ben ustesinden gelirsin inaniyorum

günaydın tatlım nasılsın ne işin var burda kurs yok mu

iyiyim canım yok bugun sadece aksam eşimin işyerine gidiyorum diğer kursum salı günü baslıyor ne yapım canım evi topladım ders calısırım birazdan

sen nasılsın nasıl geçti hafta sonun dersane eminim cok yorulmussundur

Selam merhabalar :))
Bende 2010 yılının son gelinlerindenim : )) düğün tarihim 21 kasım 2010
hemen hemen herşeyim tamam artık, bi tek büstiyere ihtiyacım var : )))

mrb kızlar nasılsınız görüşmeyeliiii
merhaba canım biz iyiyiz asıl sen nasılsın yeni gelin anlat bakalım:)
iyiyim canım yok bugun sadece aksam eşimin işyerine gidiyorum diğer kursum salı günü baslıyor ne yapım canım evi topladım ders calısırım birazdan

sen nasılsın nasıl geçti hafta sonun dersane eminim cok yorulmussundur
ben de iyiyim tatlım ne olsun işte dediğin gibi çok yoruldum valla:gitme:
Selam merhabalar :))
Bende 2010 yılının son gelinlerindenim : )) düğün tarihim 21 kasım 2010
hemen hemen herşeyim tamam artık, bi tek büstiyere ihtiyacım var : )))

merhaba mutluluklar dilerim tek eksiğiniz büstiyer olsun kolay bulunur:)

merhaba canım biz iyiyiz asıl sen nasılsın yeni gelin anlat bakalım:)

ben de iyiyim tatlım ne olsun işte dediğin gibi çok yoruldum valla:gitme:

merhaba mutluluklar dilerim tek eksiğiniz büstiyer olsun kolay bulunur:)

ay canım benim cok iyi anlıyorum seni :1hug: ama biraz daha sabret kaydirigubbakcemile5

okuldan ayrılcan mı

ay canım benim cok iyi anlıyorum seni :1hug: ama biraz daha sabret kaydirigubbakcemile5

okuldan ayrılcan mı

bu dönem ayrılmam ama 2. dönem ayrılmayı düşünüyorum canım çünkü gerçekten çok yorucu oluyor, senin kursun nasıl gidiyor tatlım

slm kıslar nasılsınız nasıl gidiyo evlilik bende iş buldum pazartesi başlamayı düşünüyorum (ssk hemen başlatmıyolar ne yazıkki) şimdilik evde durmaktansa iyidir diyorum netten iş araştırmalarına devam edicem bi yandanda

slm kıslar nasılsınız nasıl gidiyo evlilik bende iş buldum pazartesi başlamayı düşünüyorum (ssk hemen başlatmıyolar ne yazıkki) şimdilik evde durmaktansa iyidir diyorum netten iş araştırmalarına devam edicem bi yandanda

hayırlı olsun canım zaten tekstilde öle oluyor ama bastır hakkını yedirme

hayırlı olsun canım zaten tekstilde öle oluyor ama bastır hakkını yedirme

saol cnm 3 aydan önce yapmıyolarmış ssk küçük biyer zaten kot üzerine iplik temizleme yapıcam servisi olmasa gidemem allahtan servisi var bi yandanda işkurdan iş başvuruları yapmaya devam daha iyi biyer bulurum inş
sen ne kursuna gidiyosun cnm

X