Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

evet makine gibi aynı işleri yapıyoruzkaydirigubbakcemile3 ben de çamaşırları katlarım sonra da bulaşık makinesini boşaltırım ütü de bitti tam 10 parça ütüledim:) hadi sana kolay gelsin canım görüşürüzopuyorumnanaktan

dimi acaba calıssak nasıl olur bizim için afferim sana ütüde zor aslında ya ah ah kaıdn olmak zor bence saol canım işim bitince gelirim ben yine görüşürüz

ben geldim evin işi ama bende bittim daha yemek var böle olcak gibi değil sen nasıl yapıon bilmiyorum ev temizliğini ama ben hep bütün odalar bianda silip süpürüyorum artk hergün bi oda silip süpürcem olcak gibi değilsempatiksalakcinni

ben de hepsini bir günde siliyorum sonraki 3-4 gün de her gün oturduğumuz odayı siliyorum, hepsini birden silmek zor oluyor ama daha iyi çünkü bir oda temiz bir oda kirliyken sanki ev hiç temizlenmiyormuş gibi geliyor bana

evet mantıklı ama ben cok yoruldum bu ev işinden şimdi yemek yapmaya gidicem sen belkide hazırlamıssındır sizde 1 saat sonra iftar :) buarada patlıcanın tadını merak ediyorum

evet mantıklı ama ben cok yoruldum bu ev işinden şimdi yemek yapmaya gidicem sen belkide hazırlamıssındır sizde 1 saat sonra iftar :) buarada patlıcanın tadını merak ediyorum

patlıcandan vazgeçtik canımkaydirigubbakcemile3 hatta tuzlu suya bile koymuştum ama eşimin canı kanat çekmiş bizim burda da yapan çok güzel bir yer var oraya gittik

vala canım nasıl olsun orucla vakit geçiriyorum üstüne bide soguk düşün sen artık bugun 7.gün sen neler yapıorsun

aynı evde sıkıntıdan patlıyorum bisüre önce biyere form doldurmuştum oraya bakmaya gittim ne durumda diye bayramdan sonra alabilirlermiş 2.ci formu doldurdum geldim sen çalışmayı düşünüyomusun

aynı evde sıkıntıdan patlıyorum bisüre önce biyere form doldurmuştum oraya bakmaya gittim ne durumda diye bayramdan sonra alabilirlermiş 2.ci formu doldurdum geldim sen çalışmayı düşünüyomusun

umarım olur canım pozisyon ne istanbulda olsaydım calısırdım şimdi dil ögrenmem gerek ondan sonra işe girerim tabi nasıl bi işe girerim burda oda mechul

umarım olur canım pozisyon ne istanbulda olsaydım calısırdım şimdi dil ögrenmem gerek ondan sonra işe girerim tabi nasıl bi işe girerim burda oda mechul

paketleme cnm ben ilkokul mezunuyum pc başı işim hiçbir zaman olamaz işe girdiğimde bilgisayarı unutmak durumunda kalıcam tabiki evde olmama rağmen hergün açmıyorum ama neyseee

paketleme cnm ben ilkokul mezunuyum pc başı işim hiçbir zaman olamaz işe girdiğimde bilgisayarı unutmak durumunda kalıcam tabiki evde olmama rağmen hergün açmıyorum ama neyseee

tekstil ha bende tekstil tasarımcıyım hiç sevmiyom tekstili umarım burda düzgün bi işe girerim ki o iş türkiyede de olurda orda da calısırım zaen evli olupda calısan bayan olmak zor canım suan bile bana sıkıntı gelio ev işlerinde

evli olpta çalışmanın zor olduğunun bende farkındayım canım ama ben evde duramam çalışmaya alışmışım bikere bide bi huyum var canım sıkıldığı zaman iş yapmak istemiyorum temizlik gibi bu huyumu hiç sevmiyorum nasıl olsa yarın yaparım deyip sürekli erteliyorum yapıcağım işi

hangi burcsun canım bian beni tarif ediyorsun sandım aynen öle bende hep calıstım bianda evde oturmak gerçekten cok sıkıcı diyorum ya teske istanbulda olup calıssam ama benmde kısmetimde bu varmıs herseyde bi hayır var diyorum ev işinden bende sıkılıyorum ve hep erteliyorum aynen sen gibiyim belkide bu hep calıstıgımız için böle oldu ev işi bize göre değil sempatiksalakcinni

başak burcuyum cnm başak burcu titiz olur olur ama ben çoğu özelliğini taşımıyorum çekingenlik ve sessizlik dışında çok konuşkan deilimdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…