Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kızlar merhaba nasılsınız??

gülpembe cnm ben ikinci modeli beğendim

yarenka cnm hayırlısı olsun çok güzel bir model beğnemişsiniz.güle güle kullan

kızlar bende dış çekim yaptırmak istiyorum ama daha araştırmadık fiyatları

slm kızlar ..Heraaa cım tmm gelinliğimin üst kısmı için sana katılıyorum ben de etek kısmına bayıldım zaten:dance:
Biz de balayımızı ayarladık kızlar Didim 'e gidiyoruz 10 günlüğüne inşallah nikahtan 3 gün sonraya yer bulabildik ancak

güselmiş canım güle güle kullan..
günaydınn

teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

çok sağol canım hepimiz mutlu huzurlu kullanırız inşallah bayanssulusmile
günaydın kıslarrr nasılsınızzz bu carsamba gidip gelinliğimi ettircem ama 2 model arasında kararsızım sizce hangisi :kedi: bana bi yardımcı olurmusnuz

1. model çok güzel bence canım

teşekkür ederim şebnemcima.s.

hayırlı olsun canım, inşallah unutamayacağın bir tatil geçirirsin. biz daha karar veremedik :bbo:

kızlar shagy halılar pek kullanışlı olmuyormuş, temizliği falan zor oluyormuş ben almayı düşünmüyorum. alsam da sadece koridor için küçük bir yolluk alacağım

kızlar shagy halılar pek kullanışlı olmuyormuş, temizliği falan zor oluyormuş ben almayı düşünmüyorum. alsam da sadece koridor için küçük bir yolluk alacağım

evet öyle söylüyorlar aynenvereliniortak
ben yatak odası ve koridor için aluıcamŞeniz:dance:

tşk ederim yarenka cım inşallah sen de gönlüne göre bir balayı hazırlarsın :Saruboceq:

kızlar yaa ben daha gelinliğimi almadım hazır almayı düşünüyorum inşallah bulabilirim diktirmek istemiyorum

m_ucizem cnm sende benden sin bende hazır alıcam uğraşamam diktirmekle istediğim gibi olmazsa diye hiç yanaşmıyorum

cnm bu aradada balayını ayarlamışsınız hayırlısı olsun

m_ucizem cnm sende benden sin bende hazır alıcam uğraşamam diktirmekle istediğim gibi olmazsa diye hiç yanaşmıyorum

cnm bu aradada balayını ayarlamışsınız hayırlısı olsun

tşk ederim tatlım zemuszemus
evet canım güvenemiyorum diktirmeye beğendiğim modeli bulana kadar artık her yeri dolaşırım napimmm :1rolleyes:

aslında bnde diktrmyi düşünmüyor hazr alıp o sekılde rikssiz olmasını düşünüyorum bakalım :) mucizecim balayınıda ayarlmısınız hadi hayrlı olsun güzel bi balyı geciriisinz inşallh :)

saol Heraa cım opuyorumnanaktan
şimdi gelinliğe yoğunlaştım bakalım ne çok iş varmış yapılacak yawww :hulya:

ben baktım bursada 2 yer var alabileceğim gidip seçiçem artık birinden

heraaaa napıosun bakim nerelerdesinklava:

kıslar ayşe firidin sitesine girin bakın bence....
hauture cıunture...
hazır modeli begeniyorsun sana göre dikiyorlar....

ben baktım bursada 2 yer var alabileceğim gidip seçiçem artık birinden

heraaaa napıosun bakim nerelerdesinklava:

Benim de aklımda 2 yer var canım önce onlara bakıcam inşallah bulabilirim oralardan
Bütün günüm işte geçiyo izin konusunda sıkıntım var benim de ancak h.sonları bakabilirim

super87 cnm baktım şimdi ama hiç içime sinen olmadı :umursamaz:

m_ucizem ben akay a birde aysiraya baktım oralara bir bak derim

evt cnm baktım hepsine ben daha sade gelinlik istiyorum fırfırlı falan o modellerin hepsi kat kat olsunda istemiyorum :sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…