Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

ben sapanca kırkpınarda istiyorum. fotoğrafçıyla konuştuk. 600 tl istedi. şimdi öyle kararsızımki. kocaeli kırkpınar arası baya bi var. düğün gününe sıkıştırmak istemiyorum. kına gecesinde çekiliriz diye düşünüyorum ama bakalım. nişanlım pek istemiyo dışarda. bu hafta kesinleşir herhalde fotoğrafçı işi çünkü randevu almak lazım

ben çıkıyorum kızlar temizlik yarın devam edecek dinamik olmam lazımkaydirigubbakcemile3
hepinize iyi gecelerboshayallersmile

bizde 500 e anlastık bnmde nisanlım istemedi dıs cekimi
yarenka ii geceler canımmm
fazla yorma kendini öpüyom

istediğin gün bulamayabilirsin cnm çabuk karar vermeniz lazım bizde 600 anlaştık gop ta
ben çıkıyorum kızlar temizlik yarın devam edecek dinamik olmam lazımkaydirigubbakcemile3
hepinize iyi gecelerboshayallersmile
iyi geceler cnm kolay gelsin biz daha başlamadık temizliğe

bizim yarın avizeler takılacakmış. çarşamba günü mutfağın graniti ve laminantları olacak. perşembe günü mutfak dolapları takılacak. yoğun bir hafta off çok az kaldı şaka maka yaww

kıslar bende kacar hepinize ii gecelerrrr
iyi geceler cnm tatlı rüyalar
bizim yarın avizeler takılacakmış. çarşamba günü mutfağın graniti ve laminantları olacak. perşembe günü mutfak dolapları takılacak. yoğun bir hafta off çok az kaldı şaka maka yaww
bizim evde çoğu iş bitti çok az kaldı gerçekten bu ay zamanın nasıl geçtiğini anlamıcaz bile
herkese iyi geceler..
iyi geceler cnm

günaydın kızlarrrr nasılsınız???

yarenkacım kolay gelsin yorma kendini fazla

heraaacım nasılsın?

şebnemcim yakalamıs yine benii teselşür ederim sen nasılsınn ? hepinizee enn güzelindnn günaydınlarr güzel bi gün diliyorum sizee o sorunlu beyaz esyalr gitti yeni beyaz esya markamız smens oldu modelleri beğendik ondada bi alması kaldıı onuda bu hafta içi hallelderiz inşallh sonracımaa fortmanto , tv, kına abiye , küçük odaya kanepe ve yatk odası mutfak ve kucuk odanın halıları kalıyo bide davetiyee kızalrr bu arada hatipoğlunda süper indirimler var bi bakın derim

iyim cnm ay evet okudum ama yazamamıştım cnm hayırlısı olsun yeni beyaz eşyalarınız güle güle kullanın

az kalmış cnm evde yapılacaklar ne güzel bende pek bir ilerleme yok (((

cnm bizimde nasipse 10 ekim kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…